Tot mijn grote verbazing is er nog geen topic over dit geweldige spel
Wat is Crackdown ?Crackdown is een GTA achtig spel maar dit keer ben je geen bendelid die respect moet krijgen maar sta je aan de andere kant en bent een agent van The Agency die grote opruiming moet houden onder de criminelen in de stad. Je kunt vanaf het allereerste begin de hele stad op je dooie akkertje verkennen er zijn dus geen obstakels zoals in GTA die ervoor zorgen dat je in eerste instantie maar een bepaald gedeelte van de stad kunt verkennen.
Er zijn ook geen missies, en je wordt dus niet gedwongen een bepaalde storyline te volgen, alleen in het begin wordt je subtiel naar een bepaald punt gestuurd, maar als je zin hebt kun je dat ook negeren en gewoon je eigen gang gaan, de ultieme sandbox game dus.
Wat kun je nog meer ?Afgezien van ''het schiet alle criminelen neer'' kun je de stad op allerlei manier verkennen, uiteraard met de auto, maar ook per voet en vooral het laatste is leuk, je bent niet beperkt tot alleen de straat, integendeel je wordt uitgenodigd de stad ook in de hoogte te verkennen, via allerlei dingen zoals richels en vensterbanken kun je tot op de daken van de hoogste gebouwen komen en genieten van het uitzicht.
Met de auto kun je geheel in de GTA traditie stunts uithalen, te herkennen aan een roze ring die in de lucht zweeft en je kunt ook racen, deze zijn te herkennen aan grote roze lichtstralen.
TransformerNee, je komt geen transformers tegen maar naarmate je het spel speelt verandert het uiterlijk van de agent en het agency vehicle waar je mee speelt, door veel te schieten, te rennen en te springen, te rijden of te vechten wordt je daar uiteraard ook beter in, en dat is merkbaar, je kunt dan hoger en verder springen, beter schieten, beter rijden of harder lopen en zwaardere dingen optillen en verder weg gooien.
Online en MultiplayerAfgezien van de standaarddingen die in elk schietspel mogelijk zijn is dit eindelijk weer eens een spel waar een coop mode in zit, om nog specifieker te zijn een drop in coop mode, je kunt dus op elk willekeurig moment een spel joinen en weer verlaten.
De restDe
websiteFilmpje 1,
Filmpje 2,
Filmpje 3.
Crackdown ligt op 23 Februari in de winkels, tot die tijd kun je je vermaken met de demo die te downloaden is op de marketplace