Natasiaaaaaaaa zit er al vanaf het begin in hoorquote:Op donderdag 1 februari 2007 23:39 schreef mrSPLIFFY het volgende:
beetje apengezicht
Ze ging na het bezoekje aan DGK met Kerst meteen topless in de Panorama met een verhaal over haar vriendin Nena erbij...quote:Op donderdag 1 februari 2007 23:37 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Yep, die samen met Nena in de Playboy wilde. Gaat nog leuk worden....
Wel klote voor haar dat Nena nu weg is.
Eerste indruk: gaat het maar een paar weken volhouden.
quote:Op donderdag 1 februari 2007 23:41 schreef StunningCunt het volgende:
Zij heeft dus ALLES op de streams gezien. Ze kent iedereen ! Dat hebben de bewoners nog niet helemaal door volgens mij.
Niet echt, ik vindt haarveel natuurlijker overkomen dan Nena, die toch het prototype van blondje was...quote:Op donderdag 1 februari 2007 23:40 schreef scanman01 het volgende:
Wel een hele mooie meid (vind ik). Mooier dan Nena. (maar ik zal wel vrij alleen staan met die mening)
Die gaat er zoveel mogelijk uitslepen.quote:Op donderdag 1 februari 2007 23:41 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Ze ging na het bezoekje aan DGK met Kerst meteen topless in de Panorama met een verhaal over haar vriendin Nena erbij...![]()
nou nou kaya, ze mag er best wezen hoor!quote:Op donderdag 1 februari 2007 23:42 schreef Kaya.nl het volgende:
saai mokkel
Ik denk van niet, maar hoop dat jij gelijk krijgt.quote:Op donderdag 1 februari 2007 23:42 schreef Day het volgende:
Ik denk dat Natasia nu een geduchte tegenstander heeft gevonden.
Waatschijnlijk een beetje vroeg maarquote:Op donderdag 1 februari 2007 23:40 schreef snetje het volgende:
nu gaat nena zeker ook streamenwelkom nena
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |