tja, dat moet je ook pas doen als je het huis uit bentquote:Op donderdag 1 februari 2007 20:47 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
http://rapidshare.com/fil(...)n.trapje.stream2.asf
Ze komen ook nog een keer in de buitenwereld en daar zal heel Nederland (30.000 burgers dan) ze uitkotsen. Ze zitten daar veilig maar ze kunnen zich straks bergen denk ik.quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:56 schreef avonne het volgende:
[..]
Hoezo, ze graven hun eigen graf?
Ze zitten er nog steeds in en ze zijn nog vol in beeld.
Dat hebben ze idd blijkbaar niet in de gaten. Mensen ergeren zich blauw, maar ze denken dat je daardoor ook blijft kijken. Het kan alleen ook té erg en dat hebben ze nog steeds niet door.quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:56 schreef jacqjacq het volgende:
waarom alleen die roddelende lamlullen op de streams ? heeft de dgk-redaktie dan echt niet door dat het programma op deze manier om zeep wordt geholpen ?
400.000 gemiddeld per dag.quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:58 schreef noekje het volgende:
[..]
Ze komen ook nog een keer in de buitenwereld en daar zal heel Nederland (30.000 burgers dan) ze uitkotsen. Ze zitten daar veilig maar ze kunnen zich straks bergen denk ik.
Ja deed ik net ook streams uit en tv aan, op Ned.2 en wat zie ik??? Bart als figurant in de film Vet Hard.quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:52 schreef schizolientje het volgende:
Inderdaad strams uit, geen t.v. uitzending en af en toe bijlezen is meer dan genoeg
quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:57 schreef Mika25 het volgende:
Voorlopig wel, Patricia-NL is nu de belangrijkste verhaallijn geworden![]()
![]()
Met andere woorden, hij kan gewoon de confrontatie niet aan. En hij zal geen last van schuldgevoel krijgen want zijn eigen waarhheid is de waarheid. Een soort van pseudologica fantasticaquote:Op donderdag 1 februari 2007 20:57 schreef Marrije het volgende:
Gut, wat nobel van Brian, hij gaat nu niet uit zichzelf naar Nena toe om nog wat te zeggen. Dat moet dan uti haarzelf komen.
Guttegut.
Mijn God.quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:57 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Voorlopig wel, Patricia-NL is nu de belangrijkste verhaallijn geworden![]()
![]()
wb, lekker gegeten, oeps off-topicquote:Op donderdag 1 februari 2007 21:00 schreef HiDiHo het volgende:
Zo, ben ik weer.![]()
Dus Nena gaat weg om 10 uur?![]()
hehe, zuurkool met worstquote:Op donderdag 1 februari 2007 21:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
wb, lekker gegeten, oeps off-topic![]()
En het resultaat daarvan voor Brian: tranen met tuiten huilen.quote:Op donderdag 1 februari 2007 21:03 schreef noekje het volgende:
Ze hopen dat er veel stress vervalt.
Stress die ze keer op keer zelf veroorzaken. Vandaag was ook helemaal uitgekiend door die twee. Brian ging de ultieme psychologische test doen bij Nena. Resultaat: hij werd geschopt.
Yep en ik hoop dat een nieuwe binnenkomt!quote:Op donderdag 1 februari 2007 21:00 schreef HiDiHo het volgende:
Zo, ben ik weer.![]()
Dus Nena gaat weg om 10 uur?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |