Das een aavaller sjaak. Ik denk dat die v Mourik rechtsback komt te staan.quote:Op zondag 11 februari 2007 14:39 schreef DeVinger het volgende:
Volgende week ongetwijfeld een basisplaatst met schorsingen van Verhaegh en Knol.
Zou Bruinier bv een plek krijgen als rechtsback?
+ schaatsfansquote:Op zondag 11 februari 2007 16:43 schreef Tha_Mars het volgende:
Te Koud, Te Ver Rijden, Te Slecht Voetbal, oftewel een geslaagde pauperavond in Heerenveen
Ja doe maar wel ffquote:Op zaterdag 10 februari 2007 23:55 schreef JH87 het volgende:
[..]
Is busdienst tussen oa Groningen & Heerenveen. Laat 't me maar niet over de buschauffeur op de terugweg hebben.![]()
Dan gaat er toch zoon mooi stickertje overheenquote:Op zondag 11 februari 2007 21:10 schreef JH87 het volgende:
Kameraad van mij kwam een strip tekort, dus ik legde een kaart van mij neer voor die laatste strip. Prompt rost die lulhannes van een chauffeur er 14 strippen bij omdat ie voor mij ook wilde afstempelen. Meneer wachtte niet af tot ik mijn weekendov zou tonen.![]()
Stickertje had ie dus niet, blijkbaar...quote:Op zondag 11 februari 2007 21:17 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Dan gaat er toch zoon mooi stickertje overheen![]()
Het is maar te hopen dat we volgend jaar weer met EVV naar Heerenveen mogen omdat 1 gek het zonodig vond een blikje bier naar iemands hoofd te gooien in de stad.
Ken jij onze clubgek, de franseslag, in het echtquote:Op zondag 11 februari 2007 21:28 schreef JH87 het volgende:
[..]
Stickertje had ie dus niet, blijkbaar...![]()
En inderdaad, vreemde situatie was dat. Die man kwam nog bebloed en wel met politie de kroeg in om een - mogelijke - schuldige aan te wijzen, die dus niet gevonden werd. En na rust werd nog een vriend van FONS, defranseslag en mij meegenomen omdat hij 't gedaan zou hebben. Uiteindelijk concludeerde de opgetrommelde 'gewonde' man dat die gast 't helemaal niet was. Wedstrijd mooi verpest zo.![]()
quote:Op zondag 11 februari 2007 21:28 schreef JH87 het volgende:
[..]
Stickertje had ie dus niet, blijkbaar...![]()
En inderdaad, vreemde situatie was dat. Die man kwam nog bebloed en wel met politie de kroeg in om een - mogelijke - schuldige aan te wijzen, die dus niet gevonden werd. En na rust werd nog een vriend van FONS, defranseslag en mij meegenomen omdat hij 't gedaan zou hebben. Uiteindelijk concludeerde de opgetrommelde 'gewonde' man dat die gast 't helemaal niet was. Wedstrijd mooi verpest zo.![]()
Zo gek was hij niet, het was allemaal gespeeld. Irritant, dat was hij. Sinds kort een held na de actie van Sansoni én vooral zijn fucking goede wedstrijd tegen NEC. Dit had hij zelf echter ook niet verwachtquote:Op zondag 11 februari 2007 21:33 schreef Domenica het volgende:
[..]
Ken jij onze clubgek, de franseslag, in het echt![]()
Dan was het een andere die werd afgevoerd , dan heb ik defranseslag niet gezienquote:Op zondag 11 februari 2007 21:41 schreef JH87 het volgende:
Nee, defranseslag (ex-fokker)heeft de wedstrijd gewoon af kunnen kijken hoor.Ik stond trouwens meteen achter dat spandoek, maar kan mezelf op de foto helaas niet onderscheiden.
Het was gewoon een mongool, en ze zijn beide geen held.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:38 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Zo gek was hij niet, het was allemaal gespeeld. Irritant, dat was hij. Sinds kort een held na de actie van Sansoni én vooral zijn fucking goede wedstrijd tegen NEC. Dit had hij zelf echter ook niet verwacht![]()
Ja, ik heb de foto's op .org gezien, bij de ene is 't dat ik weet dat ik daar sta, bij de ander ben ik waarschijnlijk net even pissen, ofzo. En nee, heb verder niets met dat spandoek te doen gehad, weet niet wie dat gemaakt hebben.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:46 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Dan was het een andere die werd afgevoerd , dan heb ik defranseslag niet gezien![]()
Betere foto's staan wel op het .org forum , als je daar niet komt moet je het maar zeggen dan wil ik ze hier wel plaatsen.
Maar heb jij dat spandoek dan ook gemaakt ? ofnie ?
Carnaval en bier. Maar het liefst in een combinatie met voetbal, alleen das nu een keertje niet mogelijkquote:Op maandag 12 februari 2007 00:50 schreef F.O.N.S. het volgende:
Maar wat is er nou belangrijker dan voetbal??
Misschien wel leuk hier nog even te plaatsen.quote:Yu Hai eind deze maand naar Vitesse
12-02-07 TV Gelderland TxT
http://img399.imageshack.us/img399/7594/nieuws1086un0.jpg
De nieuwe Vitesse-aanwinst Yu Hai verblijft nog in Londen met de Olympische nationale ploeg van China.
Yu Hai meldt zich eind deze maand in Arnhem. "Ik moet eerst nog een toernooi spelen in Hong Kong. Daarna kom ik naar Vitesse. Ik ben heel trots, want het is een hele goede ploeg met veel jonge spelers. Vitesse is perfect voor mij."
Yu Hai was in november al op stage in Anrhmem. "De spelers waren heel aardig voor mij. En de trainer was wel streng, maar heeft goed voor me gezorgd. Van de spelers vond ik nummer negen, Lazovic, erg goed. En de leider van het elftal natuurlijk, Theo Janssen."
Yu Hai gaat bij Vitesse spelen met het ongebruikelijke nummer 68. "Ik ben daar heel blij mee, want in China is 68 het geluksgetal. Ik ben dankbaar dat ze voor mij een uitzondering maken".
De Chinees typeert zichzelf als een intelligente voetballer. "Ik speel met mijn hersenen. Ik let bij het kijken van wedstrijden ook op de spelers die gebruik maken van hun slimheid. Ik kijk ook wat voor technieken ze gebruiken."
Het Chinees Olympisch elftal was in opspraak na enkele fikse vechtpartijen in London. "Ik was er gelukkig niet bij betrokken. Maar het was wel gek om mee te maken."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |