Jup.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:57 schreef Emulsifier het volgende:
Iemand ervaring met het uitmaken en door gaan met iemand anders in zo'n situatie? Ik kan het haar vragen wat zij wil, want zelf weet ik het niet, maar voordat ik dat doe wil ik het eerst wel even van iemand anders horen. Hopelijk helpt dat, want ik kom er even niet uit...
je hebt iig in deze post alle verkeerde redenen opgenoemd om het wél te doen, het samenwonen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:57 schreef Emulsifier het volgende:
Ik heb een relatie van 2 jaar, en we staan op het punt om samen te gaan wonen (ik 21, zij 20). Probleem is, ik heb het verliefdheids gevoel niet meer, voor zo'n 2 maanden, maar ze is mn beste maatje en nog harstikke verliefd op me. Dagelijks zegt ze dat ze me nooit kwijt wil enzo, maar het doet me weinig meer behalve pijn.
Al zat gelezen, mensen welke gewoon een relatie hebben zonder 'het gevoel', maar ik twijfel. Ik kan heel goed met haar opschieten, ze is m'n beste maatje en ik zou nooit zonder haar kunnen, maar ik heb het gevoel alsof ik tegen haar zit te liegen. Ik hou van haar en dat zeg ik ook tegen haar, maar niet op de manier dat zij denkt. Voel me schuldig om bij haar te blijven, schuldig om haar in de illusie te laten, maar aan de andere kant kan ik niet zonder haar en is ze echt alles voor me.
Zij heeft een niet al te best verleden, waar ik het ook zwaar mee heb en nooit helemaal heb kunnen verwerken. Laatst was er weer wat waardoor 'dat' opspeelde, zij is zich van geen kwaad bewust maar ik ga er aan kapot, voor de zoveelste keer. Dit kan ook een reden zijn waarom het gevoel weg is. Ik wil het verdringen maar dat gaat gewoon moeilijk als ik er steeds weer mee geconfronteerd wordt hoewel dat niet haar bedoeling is.
Iemand ervaring met het uitmaken en door gaan met iemand anders in zo'n situatie? Ik kan het haar vragen wat zij wil, want zelf weet ik het niet, maar voordat ik dat doe wil ik het eerst wel even van iemand anders horen. Hopelijk helpt dat, want ik kom er even niet uit...
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 23:09 schreef GodsSon het volgende:
Ik heb ongeveer zo'n situatie gehad (niet de samenwoon plannen) maar wel de gevoelskwestie... Het heeft echt enorm geholpen om hier samen over te praten, zeg wat je voelt, hoe je denkt en hoe je op dit moment verder wilt.
Vanuit dat punt kunnen jullie samen kijken wat jullie willen (dat lijkt me ook niet geheel onbelangrijk)
Een relatie draait om 2 personen, en ik denk dat ze ook graag wil weten wat er echt in je om gaat, dit zijn hele moeilijke gesprekken, het zal er ook echt niet makkelijk uit komen, maar het is een enorme opluchting als je het eenmaal verteld hebt.
Het verliefdheidsgevoel gaat volgens mij automatisch weg na een tijd, en komt bij vlagen weer terug... het wordt houden van... samen willen zijn.
Ik zou zeggen, het plan om samen te wonen is er, en volgens mij wil je dit ook nog steeds...
Moeilijk, maar praten zal heel veel helpen (is mijn idee)
Ja, maar af en toe moet je toch nog wel gewoon dat kriebelgevoel hebben, niet kunnen wachten tot hij thuis komt enz. Tuurljik loop je op een gegeven moment niet meer constant met dat gevoel rond (vind ik bijvoorbeeld moeilijk als ik weer eens zijn spijkerbroeken en al overhemden van hem sta te strijkenquote:Op woensdag 31 januari 2007 21:35 schreef sopsop het volgende:
Ik heb ook in dezelfde situatie gezeten met mijn vriend. Heb het er vaak met hem over gehad en een boek erover gelezen. Toen was me ook duidelijk dat verliefdheid na een tijdje over gaat en dat het dan overgaat in houden van, wat veel sterker is dan verliefdheid.
Het beste wat je kan doen is ech erover praten met je vriendin, ik weet zeker dat het voor jou ook enorm oplucht. Niet met dat kut gevoel blijven zitten, gewoon praten!
Ik ben blij dat het geen vaste regel is, anders was ik mijn relatie al lang en breed kwijt geweest. Ik ben een twijfelaar en twijfel aan álles. Ik wist niet zeker of het nou wel de goede keuze was om iets te beginnen, of ik niet teveel op zou moeten offeren, of het het allemaal waard was en ga zo maar door. Toen begon mijn vriend ineens te twijfelen en merkte ik wat een enorme klap dat was en hoe graag ik het wilde houden. Ik ben dus echt een 'you don't know what you've got till it's gone' type.quote:Op donderdag 1 februari 2007 10:41 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Ik heb 1 regel die meer mensen zouden moeten hebben: 'Bij twijfel ---> NEE'
Dat is een goeie voor de eerste 6 maanden. Daarna is het waarschijnlijk het meest onzinnige advies dat ik ooit heb gehoord.quote:Op donderdag 1 februari 2007 10:41 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Ik heb 1 regel die meer mensen zouden moeten hebben: 'Bij twijfel ---> NEE'
Dat is jouw mening.quote:Op donderdag 1 februari 2007 18:21 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Dat is een goeie voor de eerste 6 maanden. Daarna is het waarschijnlijk het meest onzinnige advies dat ik ooit heb gehoord.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |