Ik had zo'n antwoord nog wel verwacht....quote:Op dinsdag 30 januari 2007 11:20 schreef Armageddon het volgende:
Stel je voor dat er een krasje op je auto komt, heaumeau.![]()
Ook zeer logisch, je wilt immers niet dat jouw eigendom kapot gaat door de schuld van iets/iemand anders. Netjes dat je het eerst op andere manieren wilt oplossen. Katvriendelijke manierenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 11:17 schreef boegschroef het volgende:
Ik heb ook een ontzettende hekel aan katten!!!!
In onze buurt zijn ook een aantal katten die in mijn tuin rondlopen. Ik heb er ook al een aantal keer over nagedacht om een luchtbuks aan te schaffen maar tot op heden nog niet gedaan. Ik had toch besloten om het op een "vriendelijkere" manier te doen. Er zijn namelijk een aantal planten waar een kat een hekel aan heeft. Deze een paar geplant en nu afwachten of het help. Mocht dit niet helpen en de buren houden hun kat nog niet binnen dan leeft ie echt niet lang meer!!!
Even voor de duidelijkheid dat beest sloopt mijn tuin en loopt zelfs over mijn auto heen. En als iemand iets niet mag dan is het wel over mijn net gespoten auto heen wandelen!
Dus ook voor iedereen hier in de buurt ik doe mijn best om het tegen te houden (ik heb zelfs al een hekje om mijn vijver gezet) maar als dit nog niet helpt dan raad ik aan om hem binnen te houden!
Dat heet meten met twee maten... Je moet het immers toestaan dat de kat van een ander jouw tuin vernield of lekker schijt in de zandbak van de basisschool om de hoek.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 10:56 schreef Pinball het volgende:
O jee.
De dierenvrienden zijn weer helemaal los zie ik. [afbeelding]
Gezellig met zijn allen huilen omdat er misschien een katje vergiftigd is, maar vervolgens staan ze wel in de rij om zèlf het recht in eigen handen te nemen tegen hun medemens.
Rare lui, die dierenliefhebbers.![]()
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:02 schreef Raiko het volgende:
Of je vangt de kat en stopt 'm in een Pet Spa
De grootste aso's zijn mensen die geen rekening houden met anderen en hun kat naar buiten schoppen. Beetje je kat naar buiten schoppen en het mogelijk een ziekte krijgen als kattenaids.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:23 schreef duivelin1 het volgende:
wat nou geen huisdier nemen?? Je hoort met je poten van een dier af te blijven!!! als je er last van hebt, ga je naar de eigenaar. De mensen die dit soort dingen doen hebben in ieder geval geen enkel besef van normen en waarden, sterker nog, die zijn niets bijgebracht door hun ouders. Totaal onopgevoed, onaangepast en de titel mens niet waard. Stelletje smerige aso's.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:25 schreef admiraal_anaal het volgende:
Kzal dit weekend eens een rauwe gehaktballetje met vissenhaakjes in de tuin leggen en een cam erop richten....
lezen is ook een vak.... als iemand er last van heeft ga je naar de eigenaar. Als ik last heb van het kind van iemand anders ga ik ook naar de ouders i.p.v het kind martelen tot de dood erop volgt. Lijkt me namelijk niet meer dan normaal dat je de eigenaar/ouder erop aanspreekt. Blijkbaar is dit in jouw milieu niet gebruikelijk, maar dat zegt genoeg over jou.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:29 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
De grootste aso's zijn mensen die geen rekening houden met anderen en hun kat naar buiten schoppen. Beetje je kat naar buiten schoppen en het mogelijk een ziekte krijgen als kattenaids.
Lees je eerst een beetje in voordat je een huisdier neemt.![]()
ach smeer toch pindakaas op je zak.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:23 schreef duivelin1 het volgende:
wat nou geen huisdier nemen?? Je hoort met je poten van een dier af te blijven!!! als je er last van hebt, ga je naar de eigenaar. De mensen die dit soort dingen doen hebben in ieder geval geen enkel besef van normen en waarden, sterker nog, die zijn niets bijgebracht door hun ouders. Totaal onopgevoed, onaangepast en de titel mens niet waard. Stelletje smerige aso's.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:29 schreef duivelin1 het volgende:
niets beters te doen he? je kan beter wat harder zoeken naar een baantje, hoewel dat moeilijk wordt als je het iq van een mier hebt
Weet jij welke katten in jou tuin komen en van wie ze zijn als je in een dorp/stad woont?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:23 schreef duivelin1 het volgende:
wat nou geen huisdier nemen?? Je hoort met je poten van een dier af te blijven!!! als je er last van hebt, ga je naar de eigenaar. De mensen die dit soort dingen doen hebben in ieder geval geen enkel besef van normen en waarden, sterker nog, die zijn niets bijgebracht door hun ouders. Totaal onopgevoed, onaangepast en de titel mens niet waard. Stelletje smerige aso's.
Ik voed mijn kind op en zorg dat het geen overlast veroorzaakt. Ik zorg ervoor dat het niet schijt in andersmans tuin, een vogel of een vis kilt en zeker geen krassen maakt op mijn auto.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:32 schreef duivelin1 het volgende:
[..]
lezen is ook een vak.... als iemand er last van heeft ga je naar de eigenaar. Als ik last heb van het kind van iemand anders ga ik ook naar de ouders i.p.v het kind martelen tot de dood erop volgt. Lijkt me namelijk niet meer dan normaal dat je de eigenaar/ouder erop aanspreekt. Blijkbaar is dit in jouw milieu niet gebruikelijk, maar dat zegt genoeg over jou.
Men heeft al vastgesteld dat je niet geschikt bent voor enige vorm van menselijk contact?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:33 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]info is verouderd, ben al klaar met zoeken
Mensen die hun huisdier als kind beschouwen... nee die zijn gezond!!!quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:34 schreef cora4034 het volgende:
Mensen het fijn vinden om dieren te mishandelen hebben dat in ieder geval gemeen met de gemiddelde psychopatische moordenaar. Ik zou zeggen echt iets om trots op te zien.![]()
je zou inderdaad verboden moeten wordenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:34 schreef kless het volgende:
[..]
Weet jij welke katten in jou tuin komen en van wie ze zijn als je in een dorp/stad woont?
Heb je een kat? Heb je de buurt gevraag of dat beest overal in de tuin mag komen, scheiten en boel onderpissen?
Ik ben verbod op huisdieren binnen de bebouwdekom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |