quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:01 schreef gday het volgende:
[..]
Niet bekend met het fenomeen 'spiegel'? Of misschien met het gezegde 'wie goed doet, goed ontmoet? Als je 'getroll' zogenaamd niet leuk vindt, moet je ook dingen als 'helder licht' achterwege laten.
raar he als er amper fatsoenlijke breedbeeld uitzendingen zijn. je kunt van ellende beter de belgische zenders opzetten, daar krijg je tenminste breedbeeld.quote:Op maandag 29 januari 2007 14:29 schreef T1andonly het volgende:
en wat heb je trouwens op dit moment aan HD formaat uitzenden? De gemiddelde nederlandse tv kan niet eens omgaan met breedbeeld.
Overigens ook in Zweden en andere landen hoor waar hier zo mee geroepen wordt. Die hebben meestal de uitrol van glas weer stil gelegd omdat het nog niet rendabel te exploiteren is/was.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:04 schreef T1andonly het volgende:
Swetsenegger heeft slechts deels gelijk. In Nederland zijn genoeg pilot-projecten betreffende gevorderde breedbandtechnieken. Het blijft echter wel vaak bij pilots want op een of andere manier is het lastig om iets landelijk te introduceren als daar nieuwe techniek bij komt kijken.
De discussie hier gaat op het moment niet over hoe het nu precies zit, maar wie het meest gelijk heeft. Ik durf Swetsenegger best deels gelijk te geven in wat hij zegt. Het is niet zo dat hij onzin staat de verkopen.
Ik weet echter wel dat het iets genuanceerder ligt in Nederland.
Ik was nergens in de veronderstelling dat je Duitsland onderuit probeerde te halen.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:12 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee inderdaad, want ik heb WEL een oordeel gegeven dat nederland vooruitstrevend is met diverse voorbeelden. Ik heb daarnaast gezegd dat je niet kan stellen dat nederland NIET vooruitstrevend is, gebaseerd op een enkel feit (in zweden hebben ze heel veel 100Mbps full duplex, en daarom loopt nederland achter!!). Dit heb ik bewezen door te stellen dat duitsland een achtergebleven gebied is omdat sommige breedband connecties niet flatrate zijn.
Uiteraard is dat laatste stupide, waarmee ik mijn eerdere punt (dat je niet op basis van 1 enkel feit vooruitstrevendheid kan beoordelen) heb onderbouwd, zoals direkt duidelijk werd uit mijn post (als ook later nogmaals gequote). JIJ was echter in de veronderstelling dat ik daadwerkelijk op dezelfde manier duitsland onderuit wilde halen.
ergo, je hebt het inderdaad niet begrepen. Vervolgens met arogantie gaan schermen omdat je mij niet begrijpt is wat mij betreft helemaal einde discussie.
Ondanks die PI komt het echt niet zo over, Swets, en dat komt door de post zelf.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Het gaat om de frase 'helder licht' Heb je de PI bij die post gezien?
Die post had je moeten interpreteren als 'duh'
Nou, in veel wijken in de wat grotere Zweedse steden ligt gewoon FTTH. Verder had je in Noord-Zweden volgens mij ook ISP's die met draadloos internet bezig waren ivm de spreiding, maar ik heb dat verder niet meer zo gevolgd.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:29 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Overigens ook in Zweden en andere landen hoor waar hier zo mee geroepen wordt. Die hebben meestal de uitrol van glas weer stil gelegd omdat het nog niet rendabel te exploiteren is/was.
Die laatste 'mijl' uitrollen is natuurlijk ook extreem duur.
Ik heb nergens gezegd dat jij in die veronderstelling was.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:37 schreef gday het volgende:
[..]
Ik was nergens in de veronderstelling dat je Duitsland onderuit probeerde te halen.
-edit- wel dus, maar dan snap ik helemaal niet meer hoe je kan beweren dat ik 'hetzelfde' doe.
'Nederland is vaak pilot land voor nieuwe technieken' Vervolgens was de daarop volgende post al de post waar die stelling ontzenuwd werd op basis van het feit dat er in nederland weinig breedbeeld uitzendingen zijn. Ik kon dus geen argumenten geven voordat de discussie begon omdat die direkt begon. Later heb ik mijn stelling onderbouwd door met te achterhalen bron te laten zien dat nederland nummer 2 staat mbt breedband dichtheid en te refereren aan diverse fiber pilot projecten waardoor al grote (stedelijke) delen van nederland 'fibered' zijn.quote:Nochtans, het enige wat lijkt op een argument wat betreft vooruitstrevendheid in Nederland is dat je die vergelijking maakt met Duitsland. Misschien kan ik echt niet lezen, maar ik zie geen ander argument. Wat zijn die voorbeelden dan die je zogenaamd aanhaalde voordat de 'discussie' begon?
Er is werkelijk niets onbegrijpelijk aan mijn posts. Plus dat ik mijn (dikbelegde) brood verdien met het uitleggen van complexe projecten aan leken. Ik ben werkelijk van mening dat het probleem niet aan mij ligt.quote:Misschien moet je eens leren om goed onder woorden te brengen wat je werkelijk wilt zeggen.
Als ik die mening ben toegedaan zal ik die niet wijzigen omdat het jou stoort. Ik heb diverse malen uitgelegd hoe de vork in de steel steekt. Notabene in je reactie op T1 beweer je nog dat ik GEEN waarde oordeel heb gegeven over Nederlands vooruitstrevendheid terwijl dat in mijn laatste beargumenteerde post als antwoord aan jou nog gewoon zwart op wit staat:quote:Het zou je ook sieren als je eens moeite zou doen om te begrijpen waarom je arrogant overkomt, ipv dat je daar gewoon mee doorgaat en doet alsof dat alleen maar geroepen wordt omdat anderen je niet begrijpen.
quote:Op dinsdag 6 februari 2007 12:05 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee dat klopt, ik beweer dat Nederland voortuistrevend is.
uh, wtf.... dan kan je dus echt niet lezen.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:08 schreef gday het volgende:
[..]
maar hij zegt zelf dat hij totaal geen oordeel heeft gegeven over of Nederland vooruitstrevend is of niet.
Tja dat is jouw interpretatie.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:39 schreef gday het volgende:
[..]
Ondanks die PI komt het echt niet zo over, Swets, en dat komt door de post zelf.Dat vond ik trouwens alleen maar het begin.
In nederland ook. Ik had vanmiddag nog een lijstje gevonden met een stuk of 10 (!) stedelijke gebieden waar FTTH ligt of in ontwikkeling is. Dat wil nog niet zeggen dat het een succes is.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:44 schreef gday het volgende:
[..]
Nou, in veel wijken in de wat grotere Zweedse steden ligt gewoon FTTH.
Dat lijkt me meer een infrastructuur probleem, wat je inderdaad met wifi of wimax goed zou kunnen oplossen. Maar dan is afrika ook voortuitstrevend omdat daar zelfs kleinschalige projecten lopen om dorpen via wifi aan elkaar te knopen (daadwerkelijk met pringlebussen als richtantenne's overigens)quote:Verder had je in Noord-Zweden volgens mij ook ISP's die met draadloos internet bezig waren ivm de spreiding, maar ik heb dat verder niet meer zo gevolgd.
Safari!!!quote:Op dinsdag 6 februari 2007 21:20 schreef slakkie het volgende:
Swets, gday - het is geen browser/editor war hoor. Denk aan jullie harten.
Ik doelde erop dat je nergens een voorbeeld aanhaalde voordat de discussie tussen jou en mij begon.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:49 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb nergens gezegd dat jij in die veronderstelling was.
-edit- hmz, wel maar dan begrijp ik helemaal je eerste post mbt mijn Duitsland post niet meer.
[..]
'Nederland is vaak pilot land voor nieuwe technieken' Vervolgens was de daarop volgende post al de post waar die stelling ontzenuwd werd op basis van het feit dat er in nederland weinig breedbeeld uitzendingen zijn. Ik kon dus geen argumenten geven voordat de discussie begon omdat die direkt begon. Later heb ik mijn stelling onderbouwd door met te achterhalen bron te laten zien dat nederland nummer 2 staat mbt breedband dichtheid en te refereren aan diverse fiber pilot projecten waardoor al grote (stedelijke) delen van nederland 'fibered' zijn.
[..]
Ik heb nergens gezegd dat je dat letterlijk hebt gezegd, maar alleen dat je doet alsof je dat niet hebt gezegd.quote:Er is werkelijk niets onbegrijpelijk aan mijn posts. Plus dat ik mijn (dikbelegde) brood verdien met het uitleggen van complexe projecten aan leken. Ik ben werkelijk van mening dat het probleem niet aan mij ligt.
[..]
Als ik die mening ben toegedaan zal ik die niet wijzigen omdat het jou stoort. Ik heb diverse malen uitgelegd hoe de vork in de steel steekt. Notabene in je reactie op T1 beweer je nog dat ik GEEN waarde oordeel heb gegeven over Nederlands vooruitstrevendheid terwijl dat in mijn laatste beargumenteerde post als antwoord aan jou nog gewoon zwart op wit staat:
[..]
[..]
uh, wtf.... dan kan je dus echt niet lezen.
Volgens mij was het nogal een voordeel in Zweden dat de overheid zulke initatieven graag subsidieerde. Nederland heeft meer grote steden dan Zweden, maar ik heb daar (in mijn herinnering) in meer dan 10 steden FTTH gezien. En dat nog wel 5-6 jaar geleden.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
In nederland ook. Ik had vanmiddag nog een lijstje gevonden met een stuk of 10 (!) stedelijke gebieden waar FTTH ligt of in ontwikkeling is. Dat wil nog niet zeggen dat het een succes is.
Ja ok, maar dan ga je weer op één punt oordelen of een land/gebied vooruitstrevend is.quote:[..]
Dat lijkt me meer een infrastructuur probleem, wat je inderdaad met wifi of wimax goed zou kunnen oplossen. Maar dan is afrika ook voortuitstrevend omdat daar zelfs kleinschalige projecten lopen om dorpen via wifi aan elkaar te knopen (daadwerkelijk met pringlebussen als richtantenne's overigens).
Oh, maar ik doe niet mee aan browser-wars hoor. Firefox is toch beter.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 21:20 schreef slakkie het volgende:
Swets, gday - het is geen browser/editor war hoor. Denk aan jullie harten.
I know, just warning you two not to go ballistic.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 21:23 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Safari!!!
Mjah, ik vind/vond dat ik aangevallen wordt op uitspraken die ik niet gedaan heb. Overigens probeer ik tussendoor nog gewoon ontopic te posten
Volgens mij is het alleen een verschil van interpretatie eigenlijk.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 21:29 schreef slakkie het volgende:
[..]
I know, just warning you two not to go ballistic.
Dat gevoel heb ik ook, maar de toon werd me iets te grimmig.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 21:31 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij is het alleen een verschil van interpretatie eigenlijk.
Ja, daar heeft het verdacht veel van weg.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 21:31 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij is het alleen een verschil van interpretatie eigenlijk.
KPN loopt al achter. Hun ADSL aanbod gaat niet verder dan 12Mbps. Tele2 en Orange en dergelijke bieden 20Mbps voor een derde van de prijs en kunnen niet meer sneller met de huidige techniekquote:Op zondag 11 februari 2007 03:26 schreef Caesu het volgende:
iedereen wacht op KPN denk ik.
zodra KPN weer gaat verhogen gaan de andere ADSL-providers vast ook weer omhoog.
en waarom KPN niet omhoog gaat is misschien omdat ze eerst IPB en Mine stabiel willen hebben denk ik.
ja ze lopen inderdaad achter bij KPN. al heeft XS4ALL wel een 20Mbps abonnement.quote:Op zondag 11 februari 2007 08:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
KPN loopt al achter. Hun ADSL aanbod gaat niet verder dan 12Mbps. Tele2 en Orange en dergelijke bieden 20Mbps voor een derde van de prijs en kunnen niet meer sneller met de huidige techniek
Maximum van adsl2+ ligt rond de 20Mbps dus er is niet zoveel eer meer aan te behalen. Het is mij een raadsel waarom KPN niet massaal doorgaat met testen van vdsl, dat max. snelheden tot 52Mbps downstream en 12Mbps upstream mogelijk maakt. Of 26Mbit symmetrisch.quote:Op zondag 11 februari 2007 17:13 schreef Caesu het volgende:
[..]
ja ze lopen inderdaad achter bij KPN. al heeft XS4ALL wel een 20Mbps abonnement.
zodra KPN weer een beetje inloopt gaan de andere ADSL-providers vast nog iets hoger zover mogelijk.
maximum is 24Mpbs volgens mij.
ze zijn nu bezig met hun backbone netwerk te vervangen met glasvezel, dus ik denk dat daarna er behoorlijk snel andere lijn soorten getest gaan wordenquote:Op zondag 11 februari 2007 18:11 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Maximum van adsl2+ ligt rond de 20Mbps dus er is niet zoveel eer meer aan te behalen. Het is mij een raadsel waarom KPN niet massaal doorgaat met testen van vdsl, dat max. snelheden tot 52Mbps downstream en 12Mbps upstream mogelijk maakt. Of 26Mbit symmetrisch.
Enkele jaren geleden waren ze er al mee aan het experimenteren maar sindsdien heb ik er weinig meer over gehoord, erg jammer want het grootste nadeel aan adsl is toch wel de beperkte uploadsnelheid.
Je kan je backbone netwerk wel vervangen door glasvezel maar als er naar je klanten nog steeds koper ligt dan heb je er niks aan.quote:Op zondag 11 februari 2007 18:19 schreef mschol het volgende:
[..]
ze zijn nu bezig met hun backbone netwerk te vervangen met glasvezel, dus ik denk dat daarna er behoorlijk snel andere lijn soorten getest gaan worden
Ik begreep dat alle andere providers ADSL2+ wilde en KPN VDSL. Ze kunnen normaal gesproken niet tegelijkertijd over koper, maar er zijn wat consessies gedaan en technische fratsen uitgehaald om ze beide over hetzelfde koper te kunnen proppen.quote:Op zondag 11 februari 2007 18:11 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Maximum van adsl2+ ligt rond de 20Mbps dus er is niet zoveel eer meer aan te behalen. Het is mij een raadsel waarom KPN niet massaal doorgaat met testen van vdsl, dat max. snelheden tot 52Mbps downstream en 12Mbps upstream mogelijk maakt. Of 26Mbit symmetrisch.
Enkele jaren geleden waren ze er al mee aan het experimenteren maar sindsdien heb ik er weinig meer over gehoord, erg jammer want het grootste nadeel aan adsl is toch wel de beperkte uploadsnelheid.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |