Het ging om recentere nummers volgens mijquote:Op zondag 28 januari 2007 16:39 schreef HostiMeister het volgende:
1. Tool - Fourty-Six & Two
2. Damien Rice - 9 Crimes
3. Pantera - Cowboys from Hell
Lekker leip weer...
Ik dacht dat het ging om een top 3 die je op dit moment het meeste luistert, dus niet allen maar nieuwe nummers, als in, nummers die je op dit moment suf draait. Anders zou ik alleen dat nummer van Damien Rice kunnen laten staan, zoveel 'nieuwe' nummers luister ik momenteel niet.quote:Op zondag 28 januari 2007 17:11 schreef Haunter het volgende:
[..]
Het ging om recentere nummers volgens mijanders kan ik mijn lijstje ook meteen aanpassen
Hmm, Garden State heeft enkel "New Slang" en "Caring Is Creepy" van de Shinsquote:Op donderdag 1 februari 2007 13:58 schreef cosmick het volgende:
02 The Shins - girl inform me
Sinds het eerste album al Shins-fan. Mooie gevoelige muziek. Toen ik The Garden State van de week zag en bovenstaand nummer hoorde, besefte ik maar weer eens hoe mooi dit nummer eigenlijk is!!
Muse is altijd het posten waardquote:Op donderdag 1 februari 2007 17:18 schreef Fir3fly het volgende:
Ik luister op dit moment alleen maar oude meuk, van voornamelijk Muse. Dus een lijstje is nogal zinloos.
Slechte tvp.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |