quote:Op zondag 28 januari 2007 15:07 schreef Bob-B het volgende:
Wie gaat er heen dit jaar? Ik ga samen met m'n vader 28 maart 's avonds, ben benieuwd wat er allemaal te zien zal zijn!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 28 januari 2007 15:17 schreef SterkStaaltje het volgende:
[..]VerraderSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
MindSick that is...
Idd, daarom heb ik m'n vader en mezelf getrakteerd op gold cards, zal wel stuk rustiger zijn danquote:Op zondag 28 januari 2007 17:21 schreef CybPraetorian het volgende:
2 jaar geleden ook heen geweest, toen op een zondag. Dat nooit weer, veels te druk
probeer het nu een keer op een doordeweekse dag, welke datum weet ik nog niet.
Maar kan wel zeggen: Ja, ik ga
minimeet?quote:Op maandag 29 januari 2007 19:39 schreef Alexxxxx het volgende:
BedrijfswagenRAI ben ik kind aan huis, misschien dit jaar voor het eerst ook een de luxewagens bekijken
hoop het welquote:Op maandag 29 januari 2007 21:05 schreef MaximumRush het volgende:
Zou je met de Exclusive Preview kaartjes wel in de Ferrari's mogen zitten?
jeeeeeejquote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:27 schreef Xenas het volgende:
Het is niet voor niets de exclusive preview. De Nederlandse lancering van de PS3 vind trouwens ook op de AutoRAI plaats. Je kan er daar volop mee demo's spelen op het Playstation paddock!
Ferrari west-europe is aanwezig met een standquote:Op donderdag 1 februari 2007 00:23 schreef Argento het volgende:
Dit jaar geen Ferrari.
quote:Naam Stand
Ferrari West Europe 11.017
Fiat 11.013
Ford Nederland B.V. 07.004
Formule 1 p/a Sanoma Men's Magazines 01.001
Speciale preview kaarten?quote:Op zondag 28 januari 2007 15:07 schreef Bob-B het volgende:
Ik ga samen met m'n vader 28 maart
De data zijn:
29 maart tot en met 9 april
primeurs zullen er niet zijn....die staan allemaal in Genevequote:Op zondag 4 februari 2007 21:36 schreef Oosthoek het volgende:
Ben eens geweest maar vond het eigenlijk een beetje een 'wij willen wel maar kunnen niet' auto-show.Staan er nog primeurs? Anders hoeft het van mij niet zo. Auto's kijken kan ik op de parkeerplaats ook.
Jammer dat bij topsnelheid al z'n benzine binnen 12 minuten op is en z'n banden binnen 15 minuten helemaal op zijnquote:Op zondag 11 februari 2007 21:28 schreef jwstoop het volgende:
Yep, de Veyron is al te zien geweest op de Milionair Fair in.... De Amsterdam RAI![]()
Wat een g**le bak is dat!!
ja, mijn clio kan wel wat langer met zen benzine en banden op topsnelheidquote:Op zondag 11 februari 2007 21:31 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Jammer dat bij topsnelheid al z'n benzine binnen 12 minuten op is en z'n banden binnen 15 minuten helemaal op zijn![]()
quote:Op zondag 11 februari 2007 21:31 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Jammer dat bij topsnelheid al z'n benzine binnen 12 minuten op is en z'n banden binnen 15 minuten helemaal op zijn![]()
Hoe vaak denk jij überhaupt in een Veyron te rijden?quote:Op zondag 11 februari 2007 22:07 schreef bleiblei het volgende:
[..]. Beetje dom niet waar? Hoe vaak denk je topsnelheid te rijden met die Veyron?
.
Mensen die Top Gear serieus nemen.
Dat zou ik graag voor lief nemenquote:Op zondag 11 februari 2007 21:31 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Jammer dat bij topsnelheid al z'n benzine binnen 12 minuten op is en z'n banden binnen 15 minuten helemaal op zijn![]()
Nooit, want ik vind het een lelijke auto. Maar op een dergelijke auto dat commentaar hebben is wel wat suf TG nageblaatquote:Op zondag 11 februari 2007 22:29 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Hoe vaak denk jij überhaupt in een Veyron te rijden?
Mooi niet vriend.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:27 schreef Xenas het volgende:
Het is niet voor niets de exclusive preview. De Nederlandse lancering van de PS3 vind trouwens ook op de AutoRAI plaats. Je kan er daar volop mee demo's spelen op het Playstation paddock!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |