Jepquote:Op vrijdag 23 februari 2007 16:43 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Roi, hoe kan het dan in de winkel wel met shuffle stand werken, is er een speciaal demo model opgestuurd naar elk verkooppunt?
wellicht heb je ze dan ook niet helemaal goed opgesteld (of je hebt het over 20 meter muur)quote:Op zaterdag 24 februari 2007 16:31 schreef bl0emetjE het volgende:
Ik heb er 2 thuis gehad, maar mn muur is te groot.. Er kwamen enkel 2 gekleurde plekjes op de muur. Dat vond ik toch jammer, ik had er veel meer van verwacht! Dus uiteindelijk besloten om ze terug te brengen. Als ze over een tijdje wellicht goedkoper zijn dan wil ik er nog wel een tweede keer over na denken
Ik heb geprobeerd op verschillende plekken neer te zetten, ook geprobeerd verder van de muur, maar dan wordt het schijnsel veel zwakker op de muur, waardoor er niet een mooie heldere kleur overblijft (ook niet als je hem op het felst en helderste zet)quote:Op maandag 26 februari 2007 14:54 schreef riley het volgende:
[..]
wellicht heb je ze dan ook niet helemaal goed opgesteld (of je hebt het over 20 meter muur)
kan je die link ook nog posten,ik kan hem niet vinden namelijkquote:Op woensdag 28 februari 2007 12:31 schreef SoupNazi het volgende:
Het stelt inderdaad niet zo veel voor, zeker niet voor het geld wat je ervoor neertelt. De productiekosten zijn misschien 15 euro, dus die flinke winst die ze halen komt alleen door de noviteits-waarde. Als je op GoT kijkt kun je aardig wat mensen vinden die het zelf gemaakt hebben (waaronder ikzelf), en dan heb je voor die 150 euro 4 keer zo veel waarde voor je geld.![]()
Ohh gaaf, wij zaten er inderdaad ook aan te denken om zelf zoiets te maken!quote:Op woensdag 28 februari 2007 12:31 schreef SoupNazi het volgende:
Het stelt inderdaad niet zo veel voor, zeker niet voor het geld wat je ervoor neertelt. De productiekosten zijn misschien 15 euro, dus die flinke winst die ze halen komt alleen door de noviteits-waarde. Als je op GoT kijkt kun je aardig wat mensen vinden die het zelf gemaakt hebben (waaronder ikzelf), en dan heb je voor die 150 euro 4 keer zo veel waarde voor je geld.![]()
Hoeveel licht komt er nou daadwerkelijk af?quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:07 schreef Brighteyes het volgende:
Wij hebben er ook een!
Zagen hem vanmiddag bij mijn zus staan en hij is toch wel erg leuk hoor!
Ha collegaquote:Op donderdag 22 februari 2007 18:28 schreef Roi het volgende:
Ik heb het opgenomen met mijn mobieltje, speciaal voor jullie![]()
![]()
!
http://www.youtube.com/watch?v=fbC8IqUpwqc
Ik zal even wat foto'tjes maken. brbquote:Op woensdag 28 februari 2007 21:43 schreef SoupNazi het volgende:
[..]
Hoeveel licht komt er nou daadwerkelijk af?
't voordeel is dat je voor die prijs 10 à 12 sterke LEDs kunt gebruiken i.p.v 1 lamp. Dus ook 10 keer zo veel licht, én je kunt het lekker spreiden langs de muren of plafonds.quote:Op woensdag 28 februari 2007 14:46 schreef bl0emetjE het volgende:
[..]
Ohh gaaf, wij zaten er inderdaad ook aan te denken om zelf zoiets te maken!
Dank u.quote:Op woensdag 28 februari 2007 21:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik zal even wat foto'tjes maken. brb
Kun je hem niet aan het plafond maken?quote:Op woensdag 28 februari 2007 22:23 schreef Brighteyes het volgende:
Als hij verder van de muur af komt staat hij zo in de loop.
Je kan idd rondjes draaien over de afstandsbediening.
Je kunt meerdere lampen met één AB tegelijk bedienen!quote:Op donderdag 1 maart 2007 00:33 schreef SoupNazi het volgende:
Hoe zit dat trouwens met meerdere? Moet je ze allemaal apart besturen of samen, of kan je daartussen kiezen?
Alleen bij 'koop op afstand'. Als je in een winkel koopt dan gelden de voorwaarden van de winkel waarbij het belangrijk is om te beseffen dat een winkel op geen enkele manier verplicht is om een verkocht product dat 'deugdelijk' is (dwz. dat functioneert voor waar het voor bedoeld is) terug te nemen.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 21:28 schreef robbedoeseos300d het volgende:
[..]
Dat kan met alle produkten die je tegenwoordig koopt.
Ik geloof dat de termijn 8 dagen is.
Er komt behóórlijk wat licht af!quote:Op zondag 28 januari 2007 11:12 schreef veldmuis het volgende:
En hoeveel licht geeft zoiets nou? Die leddingen voor halogeen-fittingen geven net zoveel licht als een gloeiende spijker.
Heu! Dat wil ik ook!quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:37 schreef funkymaster het volgende:
ey,
het is inderdaad waar dat, als je er verstand van hebt, je het voor een fractie van het geld zelf kan maken. Zie alhier, wat ik in mijn studentenkamertje heb gebouwt:
[afbeelding]
Alleen heb je dan geen flashy remote als bij phillips, maar je kunt bijvoorbeeld wel de wand zo belichten als je wilt.
Mooi gedaan, zoiets heb ik ook maar dan aan alle muren. Hoe stel jij de kleur in?quote:Op donderdag 1 maart 2007 10:37 schreef funkymaster het volgende:
ey,
het is inderdaad waar dat, als je er verstand van hebt, je het voor een fractie van het geld zelf kan maken. Zie alhier, wat ik in mijn studentenkamertje heb gebouwt:
[afbeelding]
Alleen heb je dan geen flashy remote als bij phillips, maar je kunt bijvoorbeeld wel de wand zo belichten als je wilt.
Prijsvraag:quote:Op vrijdag 9 maart 2007 17:57 schreef Adelante het volgende:
via orange kun je er een winnen
klik hier voor de prijsvraag
Hmmmquote:Op donderdag 1 maart 2007 11:50 schreef Brighteyes het volgende:
Marsepein, stinkie heeft even gecheckt en als je hem aan en uit zet dan onthoudt hij de kleur van de stand waar hij op stond.
het heeft een tijdje geduurt voorat ik doorhad dat het antwoord dikgedrukt twee teksten naar boven stondquote:Op vrijdag 9 maart 2007 21:19 schreef superheist het volgende:
[..]
Prijsvraag:
Waar staat de afkorting LED voor?
Het antwoord op deze vraag vind je in bovenstaande tekst
![]()
Toch maar even mee gedaan
Ik vind 660 gulden voor 2 lampen een hoop geld.. Ik heb ze ook gezien, en erg mooi.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 09:14 schreef LaZZ_NL het volgende:
Ik heb er van het weekend twee gekocht bij de Bijenkorf.
"ze kosten 150 euro of niet?"
Verkoopster: nee 149 euro
"doe er dan maar 2"
Verkoopster: Huh?
Heb ze dus neer gezet waar ik ze van te voren bedacht had waardoor de ruimte waar mijn barretje staat nu bijv. blauw oplicht, ziet er erg tof uit!
300 euro, geen 600 gulden..quote:Op dinsdag 20 maart 2007 19:56 schreef KonnieKipke het volgende:
[..]
Ik vind 660 gulden voor 2 lampen een hoop geld.. Ik heb ze ook gezien, en erg mooi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |