Vandaar de TTquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:21 schreef Darklight het volgende:
dit is wel erg goedkoop
Het verschil is alleen dat hiervoor betaald moet worden.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:22 schreef s0k het volgende:
iedereen die zegt dat dit goedkoop is, is gewoon hypocrietiedereen heeft hier wel eens over gedroomd, en voor huub word het werkelijkheid
Dat dacht ik ook net.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:22 schreef Kinga het volgende:
Ik vind het te genant voor woorden.
Als mannen over een trio fantaseren nemen we wel de moeite om over knappe vrouwen te dromen. Deze 3 zijn gewoon ordinaire hoeren die het stereotype van hoeren bevestigen. Die Gaby was dan wel niet superknap, maar als professionele escort wist ze in ieder geval hoe je te werk moet gaanquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:22 schreef s0k het volgende:
iedereen die zegt dat dit goedkoop is, is gewoon hypocrietiedereen heeft hier wel eens over gedroomd, en voor huub word het werkelijkheid
Een hoerquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:24 schreef Kinga het volgende:
who the fuck zet er nou een tattoo onder haar oksel?!
quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:25 schreef Lieve het volgende:
Gaby is de klasse hoer! Gelukkig maar...je wil je eerste ervaring niet als vies zien(het was mijn eerste keer dat ik echt een hoer bezig zag volgens mij) Haha, nee, dit zijn krengen. Helemaal niet eens een beetje lief. ( en dat was Gaby wel! )
quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:24 schreef Sarah-Louise het volgende:
en nou met z'n allen naar de jacuzzie ... in je blote reet LANGS de ramen graag ...
sinds wanner ben jij expert.....??quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:24 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Als mannen over een trio fantaseren nemen we wel de moeite om over knappe vrouwen te dromen. Deze 3 zijn gewoon ordinaire hoeren die het stereotype van hoeren bevestigen. Die Gaby was dan wel niet superknap, maar als professionele escort wist ze in ieder geval hoe je te werk moet gaan
en van die borsten...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:25 schreef Peter6000 het volgende:
Jammer van die maskers, en die tatoes.
LOL jaquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:26 schreef kleinzusje het volgende:
Doet me denken aan Huub die zn neefjes op bezoek heeft, maar dan anders
Misschien zijn dit geen escortdames.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:25 schreef Lieve het volgende:
Gaby is de klasse hoer! Gelukkig maar...je wil je eerste ervaring niet als vies zien(het was mijn eerste keer dat ik echt een hoer bezig zag volgens mij) Haha, nee, dit zijn krengen. Helemaal niet eens een beetje lief. ( en dat was Gaby wel! )
Waar geilt ie op? Een andere pleister?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:23 schreef kleinzusje het volgende:
He een geile nicotine pleister
quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:24 schreef 2live het volgende:
op de foto waren ze mooier, toch?
Als hij verstandig is komt hij nietquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:27 schreef HiDiHo het volgende:
Waar blijft brian ?
Dat zou helemaal de mop van de eeuw zijn..............dan kan je me echt weg dragenquote:
lol,quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:29 schreef Lady-night het volgende:
Als hij een vent is stuurt hij ze de woonkamer in en zegt, nog liefhebbers, deze zijn niet mijn niveau,
misschien wel, het zijn in ieder geval hoeren net als Gabyquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:27 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Misschien zijn dit geen escortdames.![]()
quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:29 schreef demins het volgende:
Ik zou ze in die jacuzzi smijten en Brian op ze afsturen!![]()
ja en "ze' houdt ook haar broekje aan he als enigequote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:30 schreef Miraaa het volgende:
[..]
Dat zou helemaal de mop van de eeuw zijn..............dan kan je me echt weg dragen![]()
Je overtreft jezelfquote:
Zo'n opmerking kon ik op wachten.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:30 schreef Sug4r het volgende:
[..]
misschien wel, het zijn in ieder geval hoeren net als Gaby
Nu ik er verder over nadenkt, zou het me eigenlijk helemaal niet verbazen.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:31 schreef Sug4r het volgende:
[..]
ja en "ze' houdt ook haar broekje aan he als enige![]()
Hij kan nu heel rap een Tietuh-topic volspammen, was bij BB wel anders.quote:
.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:15 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dit zijn van die echt hoeren. Gaby was meer een escort. Is in feite beide hetzelfde, maar toch een aantoonbaar verschil.
Dat laat ik dan aan iemand anders over, want deze dames capturen boeit verder niet.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:34 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Hij kan nu heel rap een Tietuh-topic volspammen, was bij BB wel anders.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |