JD en Barbara zeiden ook dat het zeker is, maargoedquote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:07 schreef Max-Westerman het volgende:
Wanneer wordt het nou bevestigt
Ze zei:quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:08 schreef denthemen het volgende:
Ja is er in dat programma nog wat gezegt hierover..?
Mwah lijkt me eerder maandag ochtend ivm de beurs enzo.quote:
Denk het niet, heeft nog amper wedstrijdritme..quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:12 schreef jna het volgende:
Zou wel mooi zijn als ie tegen feyenoord z'n debuut maakt, aan de andere kant zie ik hem liever tegen groningen al
Ja maar ik wil een rustig weekendquote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:13 schreef stefmans het volgende:
[..]
Mwah lijkt me eerder maandag ochtend ivm de beurs enzo.
Bij Spurs kwam hij neit te kort hoor maargoed.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:14 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Denk het niet, heeft nog amper wedstrijdritme..
Ben benieuwd of hij het nog wel kan belopen, in Nederland en de Spurs kwam hij duidelijk te kort
Ik wel denk ikquote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:14 schreef denthemen het volgende:
nog veel mensen van plan om naar zijn 1e training te gaan?
Ik wel waarschijnlijkquote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:14 schreef denthemen het volgende:
nog veel mensen van plan om naar zijn 1e training te gaan?
Nee mag niet, ze slaan je in elkaarquote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:20 schreef elcastel het volgende:
Wanneer trainen ze eigenlijk ? Ik wil er wel een keer foto's maken (mag dat) ?
Tegenwoordig alleen nog maar opgepakt? Vorig jaar heb ik een aantal tikken gekregen en daarna werd ik opgepaktquote:
Ja dat doen ze nu in een klein kamertje in de Arena, flink portie beuken van zo'n uitsmijter krijg je dan. En dan sluiten ze je daarna een half dagje op, zodat je je wonden niet kan laten verzorgen.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:26 schreef denthemen het volgende:
[..]
Tegenwoordig alleen nog maar opgepakt? Vorig jaar heb ik een aantal tikken gekregen en daarna werd ik opgepakt
Klinkt goed, bedankt voor de info.quote:
Had zo maar anders kunnen aflope, gedateerd bericht. Wel sneu voor hem:quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:45 schreef thewishmaster het volgende:
Wat ben ik blij dat Pienaar niet meer bij Ajax speelt, dat was toch ook een speler die niet veel voorstelde, hij maakte ook veel te weinig goals.
Ja dat hoeft nou ook weer niet Frankquote:Frank de Boer heeft Klaas-Jan Huntelaar aanbevolen bij FC Barcelona. De aanvaller van Ajax staat echter ook nog op de scoutingslijst van Juventus. (Calciomercato)
Waarom ging ie dan?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 20:48 schreef Longmen het volgende:
[..]
Had zo maar anders kunnen aflope, gedateerd bericht. Wel sneu voor hem:
Pienaar wil terug naar Ajax en denkt aan stoppen
De Zuid-Afrikaan Steven Pienaar heeft het niet naar zijn zin bij Borussia Dortmund. De aanvallende middenvelder verruilde Ajax afgelopen zomer voor zijn huidige Duitse club, maar Pienaar zou graag terug willen keren naar Ajax. Ook denkt de middenvelder over een vroeg einde van zijn carriére vanwege heimwee naar zijn familie in Zuid-Afrika.
Pienaar, die zich in zijn tijd bij Ajax al toonde als een gevoelige speler, geeft aan dat hij graag terug wil naar zijn familie. "Mijn neefje Desmond en mijn beste vriend 'Poppi' zijn in een zeer korte tijd achter elkaar overleden. Ik heb het daarom ook moeilijk in Dortmund, en heb niemand om mee te praten", zegt Pienaar vandaag in het dagblad Metro.
Pienaar noemt Ajax zijn 'tweede huis', waar hij graag nog eens terug zou willen keren. "Ik wilde eigenlijk helemaal niet weg bij Ajax. Ajax was en is mijn tweede huis. Ondanks dat ik nu hier in Dortmund zit, wil ik ooit nog eens in de Amsterdam Arena voetballen", aldus Pienaar.
http://www.voetbalmax.nl/ajax/p2_articleid/6704
Kon het niet eens worden over nieuw contract toch? en waarschijnlijk realiseerde ie zich in duitsland pas wat ie eigenlijk achter liet (net zoals van der Meyde)quote:
Als je wilt blijven kom je er altijd toch wel uitquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:28 schreef jna het volgende:
[..]
Kon het niet eens worden over nieuw contract toch? en waarschijnlijk realiseerde ie zich in duitsland pas wat ie eigenlijk achter liet (net zoals van der Meyde)
Italie is denk ik de dood voor KJHquote:
Heel erg. Was in zijn vorige periode bij Ajax al zo.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:42 schreef De_Ananas het volgende:
Hoe blessuregevoelig is Edje trouwens?
Ik hoop ook dat ie naar Barca gaat als ie eenmaal weg gaat maar op deze manier gaat ie misschien sneller wegquote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:47 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Italie is denk ik de dood voor KJH
Weg gaat hij toch een keer en ik denk dat spanje beter bij hem past dan Italie of Duistland.
Ik denk dat Barca de boer niet nodig heeft om ze KJH te leren kennen.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:49 schreef jna het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat ie naar Barca gaat als ie eenmaal weg gaat maar op deze manier gaat ie misschien sneller weg
Pienaar had maar 1 doel voor ogen volgens mij, en dat was zich "binnen" voetballen om zijn familie te kunnen blijven ondersteunen (ook na zijn carriere). Daarom was de stap naar Duitsland min of meer noodzakelijk.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:29 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Als je wilt blijven kom je er altijd toch wel uit![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |