euh wij ook !!!!!quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:28 schreef scanman01 het volgende:
Natasia: "Ik vind dat negeren wel prettig. Ik heb daar geen moeite mee"
nataas... ik denk dat Nena, Huub en Sylvia het ook heel prettig zouden vinden.
Mwah, denk niet dat het uit de hand gaat lopen, en Security is er 24/7quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:26 schreef Lieve het volgende:
Ik hoop wel dat de security in dat huis aanwezig is. Want.... het is best gevaarlijk zo! Ik zou zo graag op willen blijven, maar dat kan niet.
Ze nemen zichzelf (nog steeds) te serieus joh.....quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:27 schreef scanman01 het volgende:
Ik kan echt niet geloven dat dat viertal nu totaal niet doorheeft hoe enorm belachelijk en zielig ze overkomen.
Hmnm... hij doet het nu weer even niet inderdaad. Daarnet nog wel. Even blijven proberen.quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:28 schreef Day het volgende:
[..]
Misschien ben ik gek, maar ik krijg alleen http://www.megaupload.com/?d=QZ4HG6P4?
Wat jij hebt gedaan weet ik niet, maar wat ik heb gedaan weet ik wel....... en in dit geval zou ik mijn text letterlijk nemenquote:Op donderdag 25 januari 2007 23:28 schreef IkWeetNiets het volgende:
Dat klopt. Maar hoe weet jij dat zo zeker?
Wat zou er toch met 'm aan de hand zijn?quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:34 schreef Gert het volgende:
Brian is momenteel -hoe is het mogelijk- de énige die wat zinnige dingen zegt af en toe, momenteel..
Die heb ik al tijden niet meer in beeldquote:Op donderdag 25 januari 2007 23:32 schreef Gert het volgende:
Maar weer even naar Huub en Nena..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |