hoi,
wij hebben 1,5 jaar geleden al getekend voor onze nieuwbouwwoning en dit jaar is het dan eindelijk zover. Voor ons zal het eind mei/half juni ongeveer worden voordat we de sleutel krijgen.
Over de indeling van de 1e en 2e verdieping zijn we nog niet uit. We zijn nu nog met z'n tweeen dus een slaapkamer en computerkamer is nu voldoende. In de toekomst moet er wel plek zijn voor 2 kinderen. Nu vinden we het moeilijk wat we waar moeten plaatsen. Kast op de slaapkamer, kastenkamer? Slapen op de ouderslaapkamer of op de zolder zodat de kinderen beneden kunnen incl kastenkamer. Wat is nu handig, slim en mooi???
Dit zijn de tekeningen van ons huis. De slaapkamers boven zijn 15,5m2, 9,4m2 en 7m2. De zolder is 23m2 vanaf 1,5meter hoogte en de wasmachine en droger wordt verplaatst op de plek waar het bureau in de tekening staat afgebeeld op de zolder.
![]()
oh ja, de badkamer vergroten we iets naar de slaapkamer ernaast van 9,4m2. Op de plek waar de wc staat afgebeeld komt bij ons een douche en die komt voor de helft in de slaapkamer te vallen
Alvast bedankt
groetjes kleine83