Daar erger ik me meer aan dan dat ik het leuk vind.quote:Op maandag 22 januari 2007 12:30 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Vooral van die dunne, blonde die de hele tijd hysterisch loopt te doen![]()
Ik moet als ik Hearts zie altijd denken aan die Duracel konijntjes. Ze zijn hyper en maken een hoop lawaai. En als je wilt dat ze ophouden, blijven ze doorgaan.quote:Op maandag 22 januari 2007 12:30 schreef superhero87 het volgende:
[..]
Vooral van die dunne, blonde die de hele tijd hysterisch loopt te doen![]()
quote:Op maandag 22 januari 2007 12:33 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik moet als ik Hearts zie altijd denken aan die Duracel konijntjes. Ze zijn hyper en maken een hoop lawaai. En als je wilt dat ze ophouden, blijven ze doorgaan.
Raffa heeft ook divagedrag maar ze is het niet imoquote:Op maandag 22 januari 2007 12:39 schreef snowfalcony het volgende:
Wat ik nogal typisch vond was de opmerking:
"Anja je bent te oud om een puberidool te zijn en je jong voor een diva"
Wat een onzin, verander de huidskleur en je bent als Raffaella van 23 lentes jong wel een diva (is meerdere keren gezegd door HenkJan).
Dan blijft het raar dat iemand van 23 oud genoeg is om een diva te zijn en iemand van 39 (?) te jong is voor een diva.quote:Op maandag 22 januari 2007 12:42 schreef chansadres het volgende:
[..]
Raffa heeft ook divagedrag maar ze is het niet imo
Ik zie Heart liever dan Anja, sowieso. Anja heeft een betere stem, maar als Hearts de solo's aan broerlief overlaat, dan hoor ik hearts ook liever dan Anja.quote:Op maandag 22 januari 2007 13:18 schreef Natalie het volgende:
Toch den ik dat Anja meer kans heeft om iets te bereiken in de muziek dan Hearts. Hearts heeft carnavalsplaatpotentie. Dát wel.
Nummer 1 hits.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 12:49 schreef m-materazzi het volgende:
Wat is het thema volgende week ?
Ik ook niet.quote:Op woensdag 24 januari 2007 14:11 schreef Lynx666 het volgende:
Ik kan dat diva-gedrag bij Anja echt niet zien...
Willeke Albertiquote:Op woensdag 24 januari 2007 18:24 schreef -Vaduz- het volgende:
Pff, die poll is echt:
En een diva, nee, die hebben we in Nederland niet echt. Diva is een woord voor iemand met een lange carriere achter de rug.
Een eerdere pollvraag was: "Hoe zou je het vinden als Genelva terug zou keren?" De uitzending erna kregen we officieel te zien dat ze weer terug mocht komen.quote:Op woensdag 24 januari 2007 12:11 schreef chansadres het volgende:
Nieuwe poll:
Zou jij Roef en Marian in een Liveshow terug willen zien?
A) Ja, ze zijn te gek
B) Liever niet
C) Als ze maar niet zingen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |