Pfft...een buikgriep-explosie hier (eerst Noa, toen man en Emma) die nu ook helaas bij Julia aangekomen is
![]()
... ze heeft nog niet overgegeven maar is wel vaak aan het kokhalzen en wilde helemaal niet slapen vanaf 2 uur vannacht. Heb een tijdje met haar rechtop in bed gezeten maar ze bleef maar huilen (met tussenpozen) dus ben ik beneden gaan zitten. Geradbraakt
![]()
... en ze slaapt nu eindelijk...hopelijk blijft dat zo. Gelukkig drinkt ze wel goed.
Ik vroeg me eigenlijk af of er meer zijn met buikgriep hier? Misschien heerst het wel...
Verder is er ook niets aan te doen he, behalve veel laten drinken (aan de borst dus). Ze wil gelukkig wel drinken, al gaat ze na de voeding wel weer kokhalzen, ze spuugt het niet uit.
Moonah, jouw probleem is erg herkenbaar, ik heb het met Noa maar ook met Emma gehad. Die is nog steeds 'bang' om alleengelaten te worden en slaapt nog steeds niet makkelijk in meestal.
Bij Julia helpt het om als ze haar speentje in heeft een zacht knuffeltje er tegenaan te leggen en haar handje daar weer omheen (zodat ze het eigenlijk zelf vast heeft). Meestal slaapt ze dan een paar uur.