Ik ging met een vriendin naar Borat en er was nog niemand, dus gingen wij achterin zitten. Daarna kwamen er twee Turkse jongens van 14 of 15 naast ons zitten en ik ging even naar de plee (uur geleden een 'high' tea party
![]()
). Toen ik terugkwam, had mijn vriendin van alles doorgeluld aan hun (dat ik 14 en chinees ben en weetikveel wat nog meer). En eentje ging de hele tijd 'flirten':
ik: mag ik er langs?
hij: mooie meisjes mogen er niet langs
Later ging hij met zijn sjaal naar mij gooien, alsof hij een buffel wilde vangen
![]()
. Maar ik trok gewoon aan die sjaal en hij maar klagen dat ik zo sterk ben voor iemand van mijn lengte (ik ben 1.53 hij was 1.70 of zo) Daarna zei hij dat Borat zijn vader was, dat hij les kreeg van Jet Li, en dat zijn lul Osman heet. En hij vroeg waarom Chinezen allemaal zo'n kleine reet hebben en geen tieten. Maar dat ze op internet wél groot zijn.
Hij: hoe heet die chinese spaghetti ook alweer?
ik: bami
![]()
hij: ja, dat is kapót lekker! ... waarom hebben chinezen een kleine reet en geen tieten?
ik: chinezen zijn zowiezo klein
hij: maar op internet zijn ze wel groot
![]()
ik: *trekt jas uit*
hij: whoa, jij hebt wel tieten!
ik: zitten jullie op het vmbo of zo?
hij: nee! ik doe havo!
mijn vriendin: zó!
hij: weetje wat mijn vriend heeft?
zijn mattie: havo/vwo
ik: WHOA!
![]()
hij: wat doe jij dan?
ik: gymnasium
hij: vind je seks lekker?
ik: kweenie
hij: nooit gedaan? wil je het ook nooit doen?
ik: tuurlijk wel... maar neit met jou
hij: wel met Osman?
hij: ik ben dakloos... mag ik met jou mee naar huis
hij: *Turkse waghalagha*
ik: wat?
hij: Neuken?
![]()
Wat een vage paupergast gewoon. Hij is niet zo goed in versieren blijkbaar
Toen kwamen er 3 12-jarige blanke kindjes en die trapten op onze poten, dus die turk meteen: 'zeg sorry!
![]()
'
12-jarige: 'Sorry!
![]()
'
Maar tijdens de film waren de turken wél opvallend stil. Maar de blanke brugpiepers naast ons gingen praten en hij: 'hou je mond!' 'SORRY!'
[ Bericht 11% gewijzigd door Q_Orianka op 20-01-2007 19:55:52 ]
Sarcasm. Because arguing with stupid people isn't nearly as much fun.