abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_45705516
quote:
Op vrijdag 26 januari 2007 19:19 schreef spectrumanalyser het volgende:
en je RS4, wat drinkt die per kilometer?
waanzinnige auto. kom je regelmatig in De dat je 'm daar gekocht hebt....
Gemiddeld is ronde de 14 liter op 100 kilometer.
Dat is dan een combinatie van snelweg en file op de snelweg. 3/4 kan ik gewoon lekker rollen en een gedeelte is stilstaan en rollen, stilstaan en rollen, stilstaan en rollen.

Ik heb 2 welvarende vrienden die daarmee zijn begonnen (auto kopen in Duitsland). Het scheelt toch een hoop geld. Ondanks dat de auto een jaar oud was. Als je een recente auto in Duitsland wilt kopen, zorg dan voor een auto met weinig km's en 2 jaar oud. Dus 2 jaar en een paar maanden, maar iets ouder dan 2 jaar. Dan heb je een nagenoeg nieuwe bolide met meer jaren korting op je BPM als je gaat importeren. Er is echt geen drol aan.
Voor mijn schatje gaan we binnenkort een Freelander uit Duitsland halen.

Die vrienden van mij gaan binnenkort voor elk hun 3e keer naar Duitsland om een nieuwe auto te kopen.

Tevens kopen de duitser vaak completere auto's. Meer opties etc.
  vrijdag 26 januari 2007 @ 20:54:57 #52
113712 Freshthinking
Het kan áltijd decadenter
pi_45707601
Mijn buurman krijgt komende week zijn nieuwe Audi Q7 4.2 met alle denkbare opties. Wel erg vet zeg. Een andere kennis van mij rijdt in de 3.0 TDI versie, dus ik ben benieuwd hoe die 4.2 klinkt.
Let's go fucking Mental.
pi_45708025
quote:
Op vrijdag 26 januari 2007 20:54 schreef Freshthinking het volgende:
Mijn buurman krijgt komende week zijn nieuwe Audi Q7 4.2 met alle denkbare opties. Wel erg vet zeg. Een andere kennis van mij rijdt in de 3.0 TDI versie, dus ik ben benieuwd hoe die 4.2 klinkt.
De 3.0 TDi heb ik gereden. Helaas NA de S8. Dus die vond ik heel erg tegenvallen.
De 4.2 klinkt heel beschaaft en maakt 0% herrie. Mooi als je op een 80 km per uur weg cruised en je geeft gas. Dan hoor je het in het vooronder lekker werken. Radio uit en genieten van het geluid
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')