Ze was zeker moe. Haar stem is wel vaker zo, hangen doet ze ook wel meer. Maar dat ze een jointje heeft gerookt lijkt me waarschijnlijk - en wat mij betreft ook geen probleem. De term 'knetter stoned' wil ik niet gebruiken, dat lijkt me te fors uitgedrukt.quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:19 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Of ze was verschrikkelijk moe, maar voor mij is het wel duidelijk. Die stem, dat hangen.![]()
Na lange tijd weer een jointje gerookt en meteen knetter stoned.
Zou ze groene vingers hebben?quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:22 schreef tipsch het volgende:
leuk project voor Nena: haar eigen plantjes!
knetter stoned is gewoon een uitdrukking, nee out ging ze nog niet, maar ze ligt nu volgens mij wel heerlijk te dromenquote:Op donderdag 18 januari 2007 03:23 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ze was zeker moe. Haar stem is wel vaker zo, hangen doet ze ook wel meer. Maar dat ze een jointje heeft gerookt lijkt me waarschijnlijk - en wat mij betreft ook geen probleem. De term 'knetter stoned' wil ik niet gebruiken, dat lijkt me te fors uitgedrukt.
zie je het al voor je. Nena krijgt een eigen stukje grond in de tuin - ze wordt begeleid door wat ervaren mensen en dan zien we haar iedere dag even polshoogte nemen op haar miniplantage.quote:
ze moet echt gaan kiezen. of ze wordt een playboyster of een miljonair junkiequote:Op donderdag 18 januari 2007 03:26 schreef tipsch het volgende:
[..]
zie je het al voor je. Nena krijgt een eigen stukje grond in de tuin - ze wordt begeleid door wat ervaren mensen en dan zien we haar iedere dag even polshoogte nemen op haar miniplantage.
Ze droomt beslist heerlijk - Als Nena ooit dood gaat, kun je van haar slaaptabletten maken........quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:25 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
knetter stoned is gewoon een uitdrukking, nee out ging ze nog niet, maar ze ligt nu volgens mij wel heerlijk te dromen![]()
Wat ik van nox denk, of van de late uitzending die verschuift?quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:26 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
@HiDiHo, heb je mijn opmerking nog gezien bij 'Kijkcijfers' ? Wat denk jij daarvan ?
Als... ?quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:29 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ze droomt beslist heerlijk - Als Nena ooit dood gaat, kun je van haar slaaptabletten maken........
Over NOX weten we beiden nog nix, maar wat te denken van het feit dat NOX voorrang krijgt op de DGK herhaling ?quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:31 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Wat ik van nox denk, of van de late uitzending die verschuift?
Ik denk eigenlijk dat het niet zoveel uitmaakt omdat er een vaste groep is die naar DGK kijkt, de herhaling wordt nu gewoon later bekeken, misschien iets minder veel maar de vaste groep blijft wel kijken zolang ze het leuk vinden.quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:34 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Over NOX weten we beiden nog nix, maar wat te denken van het feit dat NOX voorrang krijgt op de DGK herhaling ?
Zie De Kijkcijfers - deel 3quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:35 schreef tipsch het volgende:
what is NOX?
streamcijfers vind ikzelf interessanter.quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:37 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zie De Kijkcijfers - deel 3
Ja .... En ook :quote:
quote:Singles Trio Dit datingprogramma is gebaseerd op Mundo.nl. Elke aflevering komen de singles van mundo.nl aan bod.....
Wellicht een tikfout ? De I staat heel dicht bij de Oquote:Op donderdag 18 januari 2007 03:37 schreef HiDiHo het volgende:
<knip>
mmm boeren![]()
waarom staat er nergens wat NOX is ?
quote:Op donderdag 18 januari 2007 03:45 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Wellicht een tikfout ? De I staat heel dicht bij de O
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |