Nee, die 6 olympische medailles en al die wereldrecords zijn niet naar haar hoofd gestegen.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 21:56 schreef komrad het volgende:
oke, kan kloppen maar daarvoor was cindy is onbekende topsportster. Maar blijft leuk dat ze zo vriendelijk is. Volgens mij zijn canadezen ook heel anders dan amerikanen die meestal nogal verwaand worden van een titel. (ik zie cheek en davis trouwens niet zo, hedrick wel). Maar is toch fantastisch dat ze zo is. Is ze trouwens al bezet Mirri? (niets voor je anders, misschien vindt ze je ook wel erg leuk)
vragen staat vrij he, en waarom nietquote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:00 schreef Mirri het volgende:
[..]
Nee, die 6 olympische medailles en al die wereldrecords zijn niet naar haar hoofd gestegen.![]()
Cindy is niets voor mij, dat klinkt misschien raar, maar dat is gewoon omdat ze 10 jaar ouder is.![]()
Bovendien is ze religieus heMennoniet is ze, vraag me niet wat het allemaal inhoudt..
Volgens mij is ze op dit moment single![]()
Zou ik zo brutaal zijn het te vragen de volgende keer?![]()
quote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:05 schreef komrad het volgende:
[..]
vragen staat vrij he, en waarom niet
waarom vraag je niet of ze een keer iets met je wil gaan drinken (gewoon sociaal babellen). Zolang je je niet als hysterische fan gedraagd kan het niet zo veel kwaad lijkt me.
10 jaar is best te doen.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:00 schreef Mirri het volgende:
Cindy is niets voor mij, dat klinkt misschien raar, maar dat is gewoon omdat ze 10 jaar ouder is.
Nee!quote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:15 schreef komrad het volgende:
heb je trouwens foto's????
Qua...volwassenheidquote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:16 schreef Arcee het volgende:
[..]
10 jaar is best te doen.
Qua wat eigenlijk?![]()
kwenie of dat verstandig is, je eerst bedrinken.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:09 schreef Mirri het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Zo'n vraag durf ik alleen te stellen als ik dronken ben, denk ik![]()
Hoewel, bovenin thialf zit een kantine, daar kunnen we gewoon een biertje kopje thee drinken, natuurlijk.![]()
Haha, nee joh, ik ga heus geen alcohol drinken van tevoren!quote:Op dinsdag 23 januari 2007 22:23 schreef Wombcat het volgende:
[..]
kwenie of dat verstandig is, je eerst bedrinken.
maar leuk dat je d'r gesproken hebt![]()
Er zijn hele makkelijke manieren om ervoor te zorgen dat ze je nooit meer vergeet.quote:Op woensdag 24 januari 2007 08:27 schreef Mirri het volgende:
[..]
Haha, nee joh, ik ga heus geen alcohol drinken van tevoren!
Maar ik wil even jullie mening...zou ik nog een keer langs kunnen gaan in Thialf?
Zou ze dat niet gek vinden? Ik heb haar namelijk nog wat te vertellen en te vragen. Bovendien wil ik dat ze me nooit meer vergeet, wil ik dat ze me de volgende keer herkent![]()
Ik wil dat ze me onthoudt op een positieve manier.quote:Op woensdag 24 januari 2007 08:29 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Er zijn hele makkelijke manieren om ervoor te zorgen dat ze je nooit meer vergeet.
Alleen ben ik bang dat jij niet naar die methodes op zoek bent
je kunt 't allicht vragen, maar ik denk dat ik het ook niet zou durvenquote:Op woensdag 24 januari 2007 08:34 schreef Mirri het volgende:
[..]
Ik wil dat ze me onthoudt op een positieve manier.![]()
Eigenlijk vind ik wat Komrad zei over wat drinken daarboven in Thialf, natuurlijk heel spannend en een beetje eng, maar ook wel een erg goed idee..maar of ik dat durf...
Heb je Cindy Klassen misschien gezien?quote:Op woensdag 24 januari 2007 16:44 schreef Remzz het volgende:
Ben er net ff langs geweest, Erben echt heel snel en lijkt me zeker van het WK
Rintje Ritsma was gewoon sneu hij werd er helemaal afgereden... zelfde geld voor Jochem Uytdehaage.... wat er toch met hem is
Bob doet wat van hem word verwacht
Nee ik dacht nog wel aan jou verhaal hierboven, maar ze kon ook niet trainen door de skate-off. Maar ik ga morgen denk ik weer dan kijk ik nog wel ff of ik der zie, lijkt me wel tof!quote:Op woensdag 24 januari 2007 16:51 schreef Mirri het volgende:
[..]
Heb je Cindy Klassen misschien gezien?
@ Komrad, ik wil morgen ernaartoe. Zal ik een klein cadeautje meenemen? Is dat een goed idee, wat denk jij?![]()
Ja, dat moet ie makkelijk kunnen halen. Wel zo leuk.quote:Op woensdag 24 januari 2007 16:55 schreef Ericr het volgende:
7,3 seconden voor op Tuitert, moet Tuitert sub 6:30 rijden lijkt me. Zit te dicht bij zijn PR, als Wennemars de 5K op 6:35 weg gaat zit het wel goed.
weet je in welk hotel ze zit? welke plaats? Zo niet PM maar evenquote:Op woensdag 24 januari 2007 16:51 schreef Mirri het volgende:
Heb je Cindy Klassen misschien gezien?
@ Komrad, ik wil morgen ernaartoe. Zal ik een klein cadeautje meenemen? Is dat een goed idee, wat denk jij?![]()
Ja, precies. Ik heb met allebei niet zo veel, dus dan hoop ik eerder op Jongejan (zoals iemand ergens suggereerde).quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:19 schreef MiLalaa het volgende:
er zijn toch nog 2 tickets te behalven voor het WK bij de mannen? Of niet? Want dan wordt het moeilijk voor Tuitert omdat WOH hem voorbij kan op de 5km.
Ja idd dat zie ik ook niet zitten, de lange afstanden van Tuitert zijn bijna net zo als die van Wennemars.quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:19 schreef MiLalaa het volgende:
er zijn toch nog 2 tickets te behalven voor het WK bij de mannen? Of niet? Want dan wordt het moeilijk voor Tuitert omdat WOH hem voorbij kan op de 5km.
Nijenhuis was alleen in de race voor een Worldcup-plek op de 1500m. Die rijdt dus geen 5km.quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:27 schreef Norrage het volgende:
Dat Nijenhuis hier aan meedoet. Wat leuk...Wie weet verrast hij op de 5k
volgens mij deed ie alleen mee op de 1500m, om een worldcup plek te verdienen.quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:27 schreef Norrage het volgende:
Dat Nijenhuis hier aan meedoet. Wat leuk...Wie weet verrast hij op de 5k
Spontaan vraagt?quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:34 schreef komrad het volgende:
hoi Mirri,
ik las net even snel terug, maar ik weet niet wat verstandig is, ik ken cindy natuurlijk ook niet. En om er nu voor naar Heerenveen gaan. Als je 2x in 3 dagen gaat en ook een cadeautje meeneemt ben je meteen een fan zoals anderen. Als je haar tegenkomt en het spontaan vraagt oke, maar dit is wel heel geregisseerd. En nogmaals ik ken Cindy niet dus kan er weinig van zeggen.
Dat had ik gisteren ook gedaan!quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:39 schreef komrad het volgende:
ik vind het persoon wat ver gaan om er natoe te gaan daarvoor.Misschien dat iemand anders er iets van kan zeggen??
Als je de afstand geen probleem vindt zou ik het gewoon doen, zo vaak is ze hier immers niet tochquote:Op woensdag 24 januari 2007 17:43 schreef Mirri het volgende:
[..]
Dat had ik gisteren ook gedaan!![]()
Ik wil eigenlijk gewoon hetzelfde als gisteren, alleen dan wil ik het allemaal wat uitbreiden..ik ben vergeten om nog iets te vertellen en te vragen.![]()
Inderdaad, Cindy is hier een jaar niet geweest, en straks met het WK allround is ze niet beschikbaar, trainingen zijn de ultieme gelegenheid, ik zou wel gek zijn om daar geen gebruik van te maken.quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:51 schreef BVO het volgende:
[..]
Als je de afstand geen probleem vindt zou ik het gewoon doen, zo vaak is ze hier immers niet toch. Gewoon een spontaan praatje maken, denk dat ze dat alleen maar leuk vindt
.
Zolang je er maar niet elke dag gaat staan, dan wordt je net zo'n obsessieve fan.
Nou dat gaat niet meer zo lukken, daar trapt ze niet in. Want gisteren hadden de andere canadezen ook wel door dat ik eigenlijk toch wel het meest geinteresseerd was in Cindy..quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:53 schreef komrad het volgende:
je kan altijd nog zeggen dat je voor de skate off komt
Precies, die kan je dan ook nog zien als het goed isquote:Op woensdag 24 januari 2007 17:53 schreef komrad het volgende:
je kan altijd nog zeggen dat je voor de skate off komt
Hoe omschrijf je jezelf dan?quote:Op woensdag 24 januari 2007 17:53 schreef Mirri het volgende:
Ik heb er ook bewust voor gekozen om niet vandaag, maar morgen te gaan. Want als ik er vandaag weer had gestaan had ik overgekomen als een obsessieve fan, en dat ben ik natuurlijk niet![]()
Tijdens de skate off heeft ze er niets te zoeken natuurlijk..ik moet daarvoor gaanquote:Op woensdag 24 januari 2007 17:55 schreef BVO het volgende:
[..]
Precies, die kan je dan ook nog zien als het goed is.
Als ie morgen z'n 5km niet helemaal verneukt wel.quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:04 schreef Mirri het volgende:
Maar gaat Erben Wennemars nu echt meedoen met het WK allround?![]()
Da's verstandig. Dat doe ik met mijn Drs. P obsessie ook (al kom ik die regelmatig tegen hier, maar spreek ik m nooit aan).quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:00 schreef Mirri het volgende:
[..]
Haha, dat weet ik niet, daar wil ik ook niet over nadenken eigenlijk![]()
Ja ik wil meer ideeen en inspiratie graagquote:Op woensdag 24 januari 2007 18:18 schreef Bruce117 het volgende:
misschien moeten we de TT aanpassen in "Het grote adviestopic voor Mirri's date met Cindy"
Nou ja zeg, het was jouw idee!quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:24 schreef komrad het volgende:
mijn oprechte mening: ik vind het een beetje te, in een goede situatie als je een leuk gesprek hebt kan het, maar zo gepland gaat te ver.
Oh nee nee je begrijpt het verkeerd.quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:32 schreef komrad het volgende:
oke ik zal toelichten. Wat ik bedoelde te zeggen was dat als je met haar in gesprek bent dat je gerust kan vragen of ze zin heeft thee met je te gaan drinken in het restaurant daar. Wat je nu wilt is er speciaal naartoe gaan om uit te kienen dat je haar kunt spreken met het doel haar te vragen of ze thee met je wil gaan drinken. Ik vind dat nogal obsessief en daarom denk ik dat het beter is dat je het niet doet.
Ja, zelf denk ik ook niet dat het gaat hoor. En wel om de volgende reden. Dat canadese team dat momenteel aan het trainen is, hebben een strak schema, ze kunnen doordeweeks alleen trainen buiten het recreatieschaatsen en ze worden gebracht en gehaald door busjes, hun hotel is niet op loopafstand. Gisteren ging het gewoon zo: ze gaan schaatsen, ze gaan van het ijs af voor de zamboni, krijgen een massage, gaan weer het ijs op, tot de volgende dweil en dan gaan ze naar het hotel. Al met al zijn ze er maar 2.5 uur. Er is maar weinig ruimte om met ze te praten, de beste gelegenheid is als ze op de baan rechtop schaatsen..quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:39 schreef komrad het volgende:
Ik snap het wel maar de indruk die je hier maakt kan je ook daar maken en ik krijg van de hoeveelheid en inhoud van je posts de indruk dat je hier net iets te graag wil zien. Ik verwoordde dat net opzettelijk als obsessief om het onder je aandacht te brengen. Verder is het natuurlijk aan jou of je wel of niet gaan. Ik zou het vragen wat te gaan drinken overlaten aan hoe je gesprek gaat, bedenk wel dat ze dit soort verzoeken wss vaker krijgt.
hahaha, ik zou het ook niet zomaar doen, ik vind het ook een (te) gek idee. En daarnaast is het niet praktisch (zie hierboven)quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:41 schreef MiLalaa het volgende:
Ik zal ook eens een goedbedoeld advies geven.
Als je haar echt geen dag kan missen, zou ik gewoon morgen naar Thialf gaan. Er zijn daar vast genoeg obsessievefans, je valt niet op zolang je CK niet bespringt. En je kan toch gewoon in de buurt zijn/wonen?? Dan is het nog minder gek om er te zijn.
Neem anders je schaatsen mee, en doe of je voor het recreatie-uurtje komt (wat dan wel net toevallig voor of na de prof-training moet zijn).
Zomaar mee vragen om thee te drinken vind ik een beetje gek, hoewel Cindy het vast wel zou doen. Maar als je nou zegt dat je haar kort wat vragen wil stellen voor je website of voor een werkstuk of weet ik veel wat, dan wil ze dat misschien wel doen onder het genot van een kopje thee. Dus gewoon beetje leuk verpakken. En tijdens het theedrinken/vragenstellen dan natuurlijk niet vergeten te vertellen hoe enorm geweldig en bijzonder je haar vindt.
Nou, ik zou het niet zomaar doen, maar jij vast wel, succes![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |