FOK!forum / Ouder(s) / Hoeveel betalen jullie voor een bijles?
#ANONIEMdinsdag 16 januari 2007 @ 18:57
Hullo, ik ga binnenkort oppassen en bijles geven bij kinderen van wat mensen die via via bij mij terechtkomen en vroeg me af wat nou eerlijk en beleefd is om te vragen. Het zijn kinderen die verschillen van kleuter tot basisschoolbovenbouw. Wat zijn de gemiddelde prijzen die jullie betalen voor oppas/bijles? Ik wil niet belachelijk hoog gaan zitten, maar ook niet onder minimumloon dus ik dacht 'ik peil het even' . Het plan is dat het niet eenmalig en ook niet bij 1 gezien blijft, dus ik moet even een vast bedrag hebben.

Dus mamma's en pappa's, shoot .

Mocht het in WGR moeten, kan het uiteraard geschopt. Ik verwacht alleen dat hier meer antwoorden te krijgen zijn
mariskasldinsdag 16 januari 2007 @ 18:58
is al topic over slotje
Belanadinsdag 16 januari 2007 @ 18:58
www.nibud.nl

en er loopt hier nog een topic: Oppas tarief
#ANONIEMdinsdag 16 januari 2007 @ 19:08
quote:
Op dinsdag 16 januari 2007 18:58 schreef Belana het volgende:
www.nibud.nl

en er loopt hier nog een topic: Oppas tarief
Oeh, die had ik niet gezien. Dan nog blijft m'n vraag over bijles staan. De OUD-modjes mogen bepalen wat ze met het topic doen.
Loisdinsdag 16 januari 2007 @ 20:47
Ik heb gewoon de topictitel iets aangepast en dan kan ie wmb gewoon open blijven.
M1RR1Edinsdag 16 januari 2007 @ 21:04
Ik werk zelf bij www.extrales.nl, daar wordt 15 euro per uur gevraagd voor bijles gegeven door ervaren studenten. Hoeveel jij kunt vragen is denk ik een beetje afhankelijk van je leeftijd, ervaring en hoe intensief je bijles gaat geven.
mariskasldinsdag 16 januari 2007 @ 21:22
misschien natura?
Fogeldinsdag 16 januari 2007 @ 21:22
quote:
Op dinsdag 16 januari 2007 21:04 schreef M1RR1E het volgende:
Hoeveel jij kunt vragen is denk ik een beetje afhankelijk van je leeftijd, ervaring en hoe intensief je bijles gaat geven.
... en of je van plan bent belasting af te dragen natuurlijk!
_evenstar_dinsdag 16 januari 2007 @ 23:04
denk dat nibud je verder kan helpen
Troelwoensdag 17 januari 2007 @ 15:25
Toen ik als middelbareschool-scholier wiskunde bijles gaf aan vier kids uit de lagere klassen, kreeg ik 8 gulden per uur.