Idd, daar moest ik ook gelijk aan denkenquote:
Ja ok, is wel een bijzondere ervaring natuurlijk. Denk dat Huub er wel wat voor over heeft om een paar nachten bij syl te zitten wakenquote:Op maandag 15 januari 2007 21:13 schreef Missy_1974 het volgende:
dat is juist super bij een bevalling zijn, ik denk dat syl daar wel wat slapenloze nachten voor over heeft
Beetje jammer dat ze in elk mogelijk geval huub en .nl samen in een team zetten. Er wordt wel erg gepusht..quote:Op maandag 15 januari 2007 21:15 schreef Peter6000 het volgende:
Verpakkingen van spaarlampen verzamelen.
De nieuwe weekopdracht.![]()
![]()
![]()
Blijft raar hoor, een milieu-aktie in een energieverslindend huis.
Team 1 Sylvia, Natasia, Brian
Team 2 Huub en Nathanael![]()
Team 3 Bart, Nena, Ilona
Als een dominee in volendam ofzo spaarlampen predikt dan heb je een behoorlijke doelgroepquote:Op maandag 15 januari 2007 21:17 schreef Peter6000 het volgende:
Mensen met een grote achterban, zoals dominee`s en priesters
quote:Op maandag 15 januari 2007 21:18 schreef Danny het volgende:
Weekopdracht?
ah, het programma heet vanaf morgen Big Brother 7?
Hij kent nu zijn breekpunt, en weet dus hoe hij hem er in de toekomst uit kan werken. Dat is waarschijnlijk pas van latere zorg, omdat er eerst anderen uit moetenquote:Op maandag 15 januari 2007 21:19 schreef happyme28 het volgende:
Denk dat NL dat niet zo erg vind, hij is opvallend mild over Huub en is soms zelfs complimenteus naar Huub toe. Hij is zijn strategie wb Huub aan het wijzigen.
Hij had de dag na de eerste postzending "een realisatiemoment".quote:Op maandag 15 januari 2007 21:19 schreef happyme28 het volgende:
Denk dat NL dat niet zo erg vind, hij is opvallend mild over Huub en is soms zelfs complimenteus naar Huub toe. Hij is zijn strategie wb Huub aan het wijzigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |