Dat vond ik maar niks, die jongen moet gewoon een mooi pak aan. Hij moet de nadruk op z'n kop leggen niet op z'n borsthaartjes.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:20 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
wat vond je van dat overdreven zwoele sexy kijkende gedoe erom heen dan
quote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:28 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat vond ik maar niks, die jongen moet gewoon een mooi pak aan. Hij moet de nadruk op z'n kop leggen niet op z'n borsthaartjes.
Dan juist niet, dat ziet belachelijk uitquote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Daar zat ik ook aan te denken... die moet auditie doen en dan krijgt ze die rol met twee vingers in de neus
dat ze trek heeft in een cocktail en daarna lekker boven op Henk wil kruipenquote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:29 schreef PPL het volgende:
Wat loopt ze nou te bazelen over cocktails
Komt denk ik door haar NEUSquote:
Ik houd van jou en je waarheden.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:30 schreef Cee het volgende:
Henk. Koning der Foute Liedkeuzes.
idd... maar ze zingt het wel okquote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:30 schreef Tinkepink het volgende:
Dit nummer past niet bij Anja.
Nee inderdaad...quote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:30 schreef Tinkepink het volgende:
Dit nummer past niet bij Anja.
Ze heeft trek in Henk's COCK-tail.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:30 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
dat ze trek heeft in een cocktail en daarna lekker boven op Henk kruipen
quote:Op zaterdag 20 januari 2007 20:31 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
Ik houd van jou en je waarheden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |