Dat klopt in zekere zin wel jaquote:Op zondag 22 juli 2007 23:13 schreef afdak het volgende:
[..]
Gelukkig kan niet iedere idioot een film kopen.![]()
Ben benieuwd hoe het eruit ziet als je klaar bentquote:Op maandag 23 juli 2007 17:25 schreef pascalheister het volgende:
Morgen nog een Benno kast halen en dan de laatste boel volledig inrichten
Ik heb niet veel zin om 4 Billy's neer te zetten...quote:
Ja, de Billy en de Benno, zo moeilijk is het toch nietquote:Op donderdag 27 september 2007 18:42 schreef existenz het volgende:
Volgens mij haal ik dan wat door elkaar...
Ben toch wel weer eens benieuwd naar nieuwe foto`s van jequote:
oh gelukkig, ik dacht dat ik de enige was die zo "kinderachtig" deed om ze niet te willen uitlenenquote:Op zondag 25 november 2007 10:10 schreef thecrook het volgende:
Uitgeleend??????
Daar staat bij mij thuis de doodstraf op
quote:Op zaterdag 15 december 2007 22:30 schreef The_Verve het volgende:
Ik zal na het weekend ook even foto's maken en posten.
Verkapte tvp opdat ik het niet vergeet...
Tis een standaard, kreeg ik bij de beamerquote:Op maandag 17 december 2007 12:12 schreef slindenau het volgende:
Zo'n mooi groot scherm, en dan slechts een deel ervan vullen met beeld.
Verder ziet het er heel netjes uit allemaal, alleen mis ik het rubberen boek van Evil Dead 2.
Jep, naast een paar gewone pornodvd's ook wat klassiekers en "arthouse-porno"quote:Op dinsdag 18 december 2007 09:41 schreef Professional het volgende:
Zie ik daar nu rukvoer op de bovenste plank staan?
Dat tosti-ijzer is al een beetje gek maar wat doen die kruiden daar? Is dat paprikapoeder voor op je tosti ofzo?quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:09 schreef Tweek het volgende:
Mijn bescheiden dvd collectie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zie vooral de kerstlichtjes die de boel op een donkere avond prachtig uitlicht, ze staan alleen nooit aan.
Italiaanse kruidenquote:Op dinsdag 18 december 2007 16:50 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat tosti-ijzer is al een beetje gek maar wat doen die kruiden daar? Is dat paprikapoeder voor op je tosti ofzo?
uit korea, ooit eens voor 15 dollar gekocht geloof ik, gewoon hetzelfde als de r1 dvd'squote:Op woensdag 19 december 2007 21:52 schreef Timo20 het volgende:
Mooi Pascal![]()
Wat is dat voor een box van Kubrick? ken de inhoud wel maar heb `m nog nooit met die hoes gezien?
Nicequote:Op woensdag 19 december 2007 23:39 schreef pascalheister het volgende:
[..]
uit korea, ooit eens voor 15 dollar gekocht geloof ik, gewoon hetzelfde als de r1 dvd's
Dat is bij mij nog net wat ergerquote:Op vrijdag 4 januari 2008 17:26 schreef pascalheister het volgende:
toch jammer dat die boxen allemaal tegen elkaar staan, verder mooie collectie hoor
is die eer aan mij?quote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:16 schreef slindenau het volgende:
Oh, en ps:
Timo, wanneer open je deeltje 46 van het SC topic?
Wie heeft hier een thuisbioscoop, met wat voor apparatuur?quote:Op woensdag 28 mei 2008 16:20 schreef Elegy het volgende:
Waar ik ook wel benieuwd naar was, is waar jullie het op kijken. Er was ooit een HT topic maar die kan ik nergens meer vinden?
Tering!quote:
Thnx, ik ga daar eens in rondneuzenquote:Op woensdag 28 mei 2008 20:08 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
Wie heeft hier een thuisbioscoop, met wat voor apparatuur?
Ik zal binnenkort ook weer eens wat fototjes maken.
quote:Op zondag 15 juni 2008 13:51 schreef admiraal_anaal het volgende:tandjes wat hebben sommige een collectie
Die linkerkast, hoeveel centimeter breed is die en waar heb je die gekocht en hoeveel DVD's passen er in?quote:
Beide zijn een Billy van Ikea volgens mijquote:Op woensdag 18 juni 2008 13:40 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Die linkerkast, hoeveel centimeter breed is die en waar heb je die gekocht en hoeveel DVD's passen er in?
Probeer het gewoon hier op Fok in het vraag & aanbod topicquote:Op maandag 23 juni 2008 11:19 schreef Theodesperado het volgende:
Mooie collecties hier, ik wil een deel van mijn collectie van de hand doen, heb zo'n 90 originele dvd's te koop. Echter via de gebruikelijke kanalen (marktplaats etc.) wil het niet echt lukken om ze kwijt te raken. Is er iemand die weet of er een 2e hands dvdshop is die graag zulke films wil overnemen? Hopelijk heeft iemand een goede tip!
Als je nog mooie CE's hebt of zeldzame uitgaves zijn er vast belangstellenden. Ik in elk geval welquote:Op maandag 23 juni 2008 11:56 schreef Theodesperado het volgende:
ja klopt! alleen heb weinig zin om ze allemaal los te gaan lopen versturen Maar zal inderdaad hier eens een poging wagen. Bedankt
* Tinuzzz_Talpa is jaloers op de volleybal Wilson uit Castawayquote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:59 schreef RuneRose het volgende:
Imageshack doet het hier niet, dus dan maar tinypic. En die doen niet aan thumbnails. Gelukkig doet fok zelf re-sizen, toch?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Eerst stond alles in die Billy kast 'dubbel', twee weken geleden samen met een vriend die planken opgehangen, en nu staat het dus zo. Kunnen nog 2 extra planken onder ook. Ben er erg tevreden over, die planken.
Dankjewel.quote:Op woensdag 18 juni 2008 19:59 schreef existenz het volgende:
[..]
Beide zijn een Billy van Ikea volgens mij
Op de site van Ikea kun je heel veel vindenquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 22:13 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Dankjewel.Weet iemand misschien ook of je bij Ikea een 'vakjeskast' kan kopen, maar dan om op je kamer te zetten waar je dus spullen in kan zetten? En wat zijn de namen van die eventuele kasten?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |