1100. Dat maakt het nog triester....quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:26 schreef crohntje het volgende:
Ik heb toch het idee dat Natasia ergens wel naar huis wil, maar dat de 11.000 euro haar tegenhouden...( Ik zie altijd het goede in de mens)
Die maken ze aan de vlechtjes vast, die moeten nu eenmaal zo strak.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:26 schreef Black_king het volgende:
Gaat Tasia voor de Afro look of zo? Lijkt me niet dat er nu nog extensions in kunnen.......
Joh, ik leer iedere keer weer bij.... Dus het worden allemaal extensions.....quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:27 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Die maken ze aan de vlechtjes vast, die moeten nu eenmaal zo strak.
De spannendste dagen van DGK beginnen meestal heel rustig.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:26 schreef Danny het volgende:
het is wel een beetje een saaie dag vandaag verder.
Thx Day, dat dacht ik dus ook, maar ze maakt ze alleen even nat, volgens haar is het haar hartstikke schoon, onbegrijpelijk.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:31 schreef Day het volgende:
En overigens kan je extensions wel gewoon wassen.
Ik verwacht morgen de grote klapper als Wilgo zich er mee gaat bemoeien....quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:30 schreef Day het volgende:
[..]
De spannendste dagen van DGK beginnen meestal heel rustig.
Joh, de kam kwam er niet door van vettigheid, het stond rechtop gewoon....Vanmorgen heeft ze het ook niet gewassen, terwijl ze wist dat de kapper zou komen, dat is toch wel zo netjes om je haar dan te wassen....quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:33 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Thx Day, dat dacht ik dus ook, maar ze maakt ze alleen even nat, volgens haar is het haar hartstikke schoon, onbegrijpelijk.
Dat is de natuurlijke stugheid van het haar, maar natuurlijk zal het een beetje vettig zijn.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:35 schreef Black_king het volgende:
[..]
Joh, de kam kwam er niet door van vettigheid, het stond rechtop gewoon....Vanmorgen heeft ze het ook niet gewassen, terwijl ze wist dat de kapper zou komen, dat is toch wel zo netjes om je haar dan te wassen....
Ze heeft zich er allang bij neergelegd dat hij morgen wieberen is hoor. Ze is een omschakeling aan het maken. Zie je ook bij mensen die na een relatie weer vrijgezel worden. Ze is aan het afsluiten en 'voor zichzelf aan het beginnen'.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:36 schreef Day het volgende:
En weer neemt ze een lange wave, terwijl Wilgo heel duidelijk heeft aangegeven dat hij het niet leuk vindt. Nu hoef je geen rekening te houden met je partner
Daar kan ik ook niet bij; ze raakt er steeds meer van overtuigd dat ze blijft.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:35 schreef happyme28 het volgende:
Natasia is gewoon helemaal de realiteit uit het oog verloren. Alles buiten is niet meer relevant op dit moment. Je ziet Barts onbegrip ook in zijn ogen, maar hij zegt het niet. Ze zit te praten over paardrijden en haar veel te grote paardrij broek en dat ze morgen gaat paardrijden. Terwijl ze eigenlijk moet nadenken over 24 uur aanvragen en naar Wilgo en de kinderen gaan. Ze heeft het totaal geblokt.
Bart vroeg wat ze zou doen als Wilgo haar echt geen tijd meer geeft, zegt ze "dan moeten we een andere strategie bedenken'
Danny bedankt voor de brief !!!quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:26 schreef Danny het volgende:
het is wel een beetje een saaie dag vandaag verder.
Lijkt er sterk op, afwachten wanneer ze 'Wilgo had...' in plaats van 'Wilgo heeft...' gaat gebruiken.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:40 schreef Danny het volgende:
[..]
Ze heeft zich er allang bij neergelegd dat hij morgen wieberen is hoor. Ze is een omschakeling aan het maken. Zie je ook bij mensen die na een relatie weer vrijgezel worden. Ze is aan het afsluiten en 'voor zichzelf aan het beginnen'.
zou ze hersens hebben dan ???quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:42 schreef Danny het volgende:
Ik ben tegen het slaan van vrouwen hoor, laat ik dat voorop stellen, maar eigenlijk moet ze gewoon een flinke pomp op d'r oog krijgen. Effe die botte hersentjes wakker schudden.
Juist: slijmbalquote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:41 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Daar kan ik ook niet bij; ze raakt er steeds meer van overtuigd dat ze blijft.![]()
En Bart of wie dan ook moet z'n bek eens opentrekken, laat ze eens eerlijk zijn ipv dat geslijm.
Ik ben ook al een stuk genuanceerder gaan denken over vrouwenmishandeling!!quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:42 schreef Danny het volgende:
Ik ben tegen het slaan van vrouwen hoor, laat ik dat voorop stellen, maar eigenlijk moet ze gewoon een flinke pomp op d'r oog krijgen. Effe die botte hersentjes wakker schudden.
Precies. .NL heeft het gisteren gewoon openlijk gezegd. Ik hoop dat je ervoor kiest om eruit te gaan. Dat is het beste voor jou en je kinderen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:41 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Daar kan ik ook niet bij; ze raakt er steeds meer van overtuigd dat ze blijft.![]()
En Bart of wie dan ook moet z'n bek eens opentrekken, laat ze eens eerlijk zijn ipv dat geslijm.
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:43 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Lijkt er sterk op, afwachten wanneer ze 'Wilgo had...' in plaats van 'Wilgo heeft...' gaat gebruiken.
Ja, dat lijkt mij ook.....bedankt !quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:21 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Volgens mij wordt dit soort haar niet of amper vet.
Het nephaar daarentegen... dat wassen ze nu ook niet, alleen nat maken, en dát vind ik echt goor.
Mind your words, will ya ?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 14:58 schreef Brici het volgende:
- edit -
10 delen COS terug lezenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:02 schreef Brici het volgende:
Sorry
maar waarom is ze nog niet thuis?
- doe ff normaal -quote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:02 schreef Brici het volgende:
Sorry
maar waarom is ze nog niet thuis?
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:02 schreef Brici het volgende:
Sorry
maar waarom is ze nog niet thuis?
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:32 schreef icekube het volgende:
Tip voor Wilgo:
Neem de kids morgen mee naar DGK
Geef Nasty een ultimatum,
komt ze niet mee, dan drop je die kids daar![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |