Nicolaas is vrijwillig gegaan dus kwam NLquote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:34 schreef Leandra het volgende:
Als Natasia vertrekt komt er toch geen nieuwe??
Eigen vertrek en ontslagronde worden niet vervangen.
Nathanael is vervanging voor Nicolaas.
Huub is vervanging voor Angelique.
Dat heb je foutquote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:34 schreef Leandra het volgende:
Als Natasia vertrekt komt er toch geen nieuwe??
Eigen vertrek en ontslagronde worden niet vervangen.
Nathanael is vervanging voor Nicolaas.
Huub is vervanging voor Angelique.
Zou ik niet meenemen, niet met Natasia's zobenoemde "eetprobleem"..quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:34 schreef ruby het volgende:
[..]
Sja, dat hebben wel meer mensen. Maar om dat nou mee te nemen als argument....
Hij hoeft alleen maar zijn 2 argumenten vast te houden:quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:35 schreef beco het volgende:
Huub doet het goed in de discussie met Ilona en Nena.
![]()
Dat zou goed kunnen, ik heb haar namelijk eerder op de avond horen zeggen dat na de stemming ze even kon gaan pratenquote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:36 schreef spookvrouw het volgende:
Is Natasia nu "achter" om te praten? Ik zie haar nergens?
alleen Huub is een mavo mannetje hoor.. en waarom volg je de stream niet van je favorieten??quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:39 schreef Lieve het volgende:
![]()
De jongens vervallen helemaal in studentikoos gedrag. Lekker midden in de nacht patat bakken....
Jammer alleen dat ze geen van allen het niveau hebben waar ze mee gestudeerd kunnen hebben. het is bij MBO gebleven? Geen dejavu hierzo.
Maar bonding, samen vriendjes zijn![]()
![]()
Jawel, maar Huub moet niet vergeten dat de wijze waarop zijn medebewoners naar hem kijken met name onderdeel van het spel is. Hij doet het wel prima hoor zo!quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:39 schreef Leandra het volgende:
Huub heeft gewoon gelijk: een relatie redden in 12 uur is BS, het zou dus gewoon zijn om de kids elders te dumpen, dat is geen extreme situatie, dat probleem was er al eerder en toen redde ze het ook al zonder die 12 uur.
Eigen vertrek wordt wél vervangen.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:34 schreef Leandra het volgende:
Als Natasia vertrekt komt er toch geen nieuwe??
Eigen vertrek en ontslagronde worden niet vervangen.
Nathanael is vervanging voor Nicolaas.
Huub is vervanging voor Angelique.
Haar ontslagdreiging heeft ze na dat gesprek niet meer geuit.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:44 schreef Missy_1974 het volgende:
wilgo komt niet ongeacht of ze hem uitnodigd, dus ze moet nu de keus maken, wilgo/kids of haar eigen ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |