quote:
Op vrijdag 12 januari 2007 17:34 schreef Rena750 het volgende:Stel dat ze naar huis gaat.
Ik weet zeker dat ze de kinderen op den duur het gevoel gaat geven dat het hun schuld is dat ze eruit is en geen goede baan heeft, weer is gegroeid ect ect ect
Echt super triest om te zien hoe egoistisch men kan zijn.
Geld belangrijker dan 2 kinderen
Her erge is dat ze het niet eens door heeft (denk ik)
Ze kan gegronde reden hebben haar kinderen bij hun vader weg te houden, maar haar verblijf in de villa gaat zich waarschijnlijk al voor de kinderen goed en wel in de puberteit zijn tegen haar keren.
Ze vergeet gemakshalve kennelijk hoe vaak haar kinderen ermee geconfronteerd worden en al helemaal dat ze bepaalde beelden van zichzelf nog heel vaak en heel lang terug zal blijven zien.
Haar dochter voelt zich nu al duidelijk in de steek gelaten door haar moeder, hoewel dat deels ook nog zou kunnen komen door de aandacht die er altijd voor haar zieke broertje is geweest, maar juist in die situatie zou je het gezonde kind wat extra aandacht moeten geven op het moment dat het zieke kind relatief gezond is.
Het was overigens wel sprekend dat haar dochter zo naar Sylvia trok, ze wist dondersgoed dat haar moeder Sylvia echt niet moet en op die leeftijd zijn kinderen normaliter nog heel trouw aan de kronkels van hun ouders, en dat is ze dus al niet meer.
Wullie bin KOEL ©
SonealWhy be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible
?