heb ik weerquote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:17 schreef fraubitch het volgende:
[..]
als ik dribbel weer zie, zal ik hem zeggen dat ie me moet laten komen
hihi ja ik zei komen
Die is er niet deze keer. We doen niet aan afmelden.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 11:24 schreef JDude het volgende:
Waar is het afmeldtopic?
Hoi liefje! Goed geslapen?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 11:08 schreef Stofje het volgende:
Goedetvpmorgen.
quote:
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 13:52 schreef boem-dikkie het volgende:ik had bijna LaPo en ik zat al te wachten op MoChe haha!
Ik weet dus niet precies hoelaat ik kom, want als RealZeus niet gaat moet ik met de treinen dan moet ik nog ff kijken aangezien ( denk ik ) Brian en Surveillance-Fietsje ook meereizen moeten we dat dan nog ff afspreken e.d.
Als we wel met de trein gaan Suf en Brian, kunnen we dan onderweg nog ergens vreten ofzowant alsk van 8 tot 5 stage heb gelopen heb ik wél honger en aangezien ik in de trein ook al hevig aan de bier wil slaan knalt dat er dan wel in op lege maag
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:09 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Jullie hoeven niet met de trein.Ik heb werk en gelijk vrij gevraagd dus ik kom wel.
![]()
![]()
Ik heb er heul veul zin in.![]()
Netjesquote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:09 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Jullie hoeven niet met de trein.Ik heb werk en gelijk vrij gevraagd dus ik kom wel.
![]()
![]()
Ik heb er heul veul zin in.![]()
Goed nieuws RZquote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:09 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Jullie hoeven niet met de trein.Ik heb werk en gelijk vrij gevraagd dus ik kom wel.
![]()
![]()
Ik heb er heul veul zin in.![]()
Nou nee.Ik ben gebeld door het koeriersbedrijf wat mijn vaste route van mijn vorige baas had overgenomen.Die zaten met de handen in het haar,dus ik heb gisteren gelijk al gereden.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Maar je hebt dus werk in de transportsector gevonden ?![]()
Tofquote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:09 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Jullie hoeven niet met de trein.Ik heb werk en gelijk vrij gevraagd dus ik kom wel.
![]()
![]()
Ik heb er heul veul zin in.![]()
Het is toch wel redelijk ontopic in dit gevalquote:Op zaterdag 13 januari 2007 17:06 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nou nee.Ik ben gebeld door het koeriersbedrijf wat mijn vaste route van mijn vorige baas had overgenomen.Die zaten met de handen in het haar,dus ik heb gisteren gelijk al gereden.
Maar ik ga nog wel weer ander werk zoeken,als het allemaal weer aantrekt.De vrachtwagen lokt stiekem toch wel en mijn route is door het nieuwe bedrijf redelijk verkracht.Dat,en het gemis van een collega waarmee ik elke dag stond te lullen/ouwehoeren maakt toch dat het niet meer is wat het was.
Zo serieus in een ONZ-topic.
Daar krijg ik vast een note voor nog erger ,een ban.
Mijn verslaving,wat doe je.![]()
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 17:11 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Het is toch wel redelijk ontopic in dit geval![]()
![]()
Hier moet op gedronken worden !![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |