MeNicole, wat fijn dat alles zo goed gaat met Mika!
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 11:04 schreef YPPY het volgende:Hoe deed Ive het vannacht? Slaap je 's nachts wel snel in als Ive slaapt cattie? Wil hij steeds eten of kan je man het ook 'oplossen'?
Anna sliep goed door, maar sinds een paar maanden moet ik haar wakker maken voor extra voedingen. Steeds had ik bij het cb de hoop dat ze hierdoor goed genoeg zou groeien en dat ik ermee kon stoppen. Maar dat was niet zo. Nu heeft ze geleerd dat ze zelf ook 's nachts wakker kan worden. En het liefst om de 3 uur. Dan begint ze goed met drinkt, maar na een kwartier maximaal is het over. Huilen omdat ze drinken, huilen omdat ze niet drinkt en huilen omdat ze weer in bed ligt. Ik ben blij als ze tussen 23 (daarvoor slaapt ze maar korte stukjes) tot 6 uur maar 1 keer komt. Zo jammer nu dat het einde hiermee dus niet in zicht is. Eerst zei ik steeds tegen mezelf dat ik kon stoppen met de nachten als ze een maandje goed zou groeien. Nu is dat weg. Ik ben bang dat we zoiets als met Ive tegemoet gaan (gisteren op m'n werk begonnen ze erover dat ze met een flesje vast veeeeel beter zou slapen) en wij zitten voorlopig nog niet op de 6 maanden. Ik kan me zo goed voorstellen dat je het gehad hebt cattie. Ik hoop dat hij snel beter slaapt.
![]()
Anna wil ook niet gefilmd worden, of op de foto. Alle lachjes en vrolijkheid zijn meteen weg als ze een camera ziet.
Yppy, wat rot dat Anna nu niet meer doorslaapt. Maar ze kon het wel, dus misschien dat ze eventjes moet wennen en het daarna weer wel goed gaat!
Afgelopen nacht ging het goed, 21.30,1.30,6.00.
![]()
Deze keer werd hij alleen wakker voor een voeding. Wij hebben onderling afgelsproken dat er minimaal 3 uur tussen de voedingen moet zitten. Wordt Ive tussendoor wakker, dan is het aan mijn man om hem weer in slaap te krijgen (wat ook meestal wel snel lukt). Ik kan Ive niet 's nachts in slaap krijgen zonder te voeden, hij ruikt de melk dan ofzo.
Toen ik Ive zo straks ophaalde zat hij op het kdv in zo'n bumbo stoeltje. Hij zat erin als een koning op zijn kroon! Lekker wat speeltjes voor zich.
![]()
Het zag er erg leuk uit, jammergenoeg hadden we geen camera bij ons. En nu ligt hij lekker te spelen op een kleed met mijn man. Ive ligt nog maar zelden in de box, aangezien die ruimte te krap is voor hem, hij stoot zijn hoofd dan enzo. Op een kleed op de grond heeft hij lekker de ruimte.