dan krijg ik dat het adres niet goed isquote:Op dinsdag 9 januari 2007 05:55 schreef HiDiHo het volgende:
bij kaartenhuis.nl?
1200 AK geen probleem![]()
en bij naam heb ik: Talpa Producties DGK Huub
adres Postbus 406
quote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:10 schreef neferhone het volgende:
[..]
dan krijg ik dat het adres niet goed is
schiet mij maar lekquote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:17 schreef neferhone het volgende:
geen correcte post code
Tja, vreemdquote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:24 schreef neferhone het volgende:
ik stuur wel een gewone kaart
ja maar zou het een beveiliging op mijn pc kunnen zijn? fire wall ect?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:26 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Tja, vreemd
Gelukkig hebben we nog brievenbussen
Precies, terug pesten kunnen wij ook. Zo staat Huub iig niet alleenquote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:09 schreef DvanderW het volgende:
Ik doe opzekers mee,COUNT ME IN.STOP PSYCHOLOGISCH TREITEREN.
en zo halen we het kerst gevoel weer naar bovenquote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:28 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Precies, terug pesten kunnen wij ook. Zo staat Huub iig niet alleen
Lijkt me niet, maar het zou kunnen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:28 schreef neferhone het volgende:
[..]
ja maar zou het een beveiliging op mijn pc kunnen zijn? fire wall ect?
quote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:31 schreef neferhone het volgende:
[..]
en zo halen we het kerst gevoel weer naar boven![]()
ok ik heb wel vaker dat ik dingen niet kan doen vanwege fire wall ect, maar ik ga niet uit zetten, ik heb hier kaarten genoeg ik stuur er wel een annoloog. hele leuke ook nogquote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:31 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Lijkt me niet, maar het zou kunnen.
Ik neem aan dat je IE6 gebruikt.
Wat er gebeurt is, hij controleert de ingevoerde gegevens. Als deze goed zijn ingevult, worden ze ook wel goed doorgegeven neem ik aan. Je kun proberen je firewall tijdelijk heel even uit te zetten, maar ik denk niet dat dat veel uit maakt.
Primaquote:Op dinsdag 9 januari 2007 06:37 schreef Bontekoe het volgende:
Ik heb het kaartje van IkWeetNiets via Kaartenhuis verstuurd.
Eh ... ik heb het al verstuurd dus. Tja, weet niet of dat de bedoeling is/was.
Fleur van V-O-L.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |