oh my godquote:Op maandag 15 januari 2007 17:10 schreef yoghurtje het volgende:
[..]
tja ik sta niet meer in de top10, want ik heb een 9,9 tegenwoordigMaar kijk maar bij hoogst nieuwe binnekomers, daar sta ik wel nog
Ps, en jou herken ik wel aan je fotos van je fotoboek hehe...Als ik jou als speeddate krijg of als match zal ik express wel over sex beginnen... dat je een beurt nodig hebt enzo
![]()
Laat ik het dan eens anders vragen, heb je er nu wel of niet meer dan 20 gehad, of weten we dan ook weer teveel van je sexlevenquote:Op maandag 15 januari 2007 16:43 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Omdat jullie vinden dat ik 20 geneukt hebt is het ineens jouw zaak?
Nou mooi, dan hebben we dat gehad... sexdate met jou zit er niet in dan...quote:
Minder, sorryquote:Op maandag 15 januari 2007 17:14 schreef bigore het volgende:
[..]
Laat ik het dan eens anders vragen, heb je er nu wel of niet meer dan 20 gehad, of weten we dan ook weer teveel van je sexleven?
voor haar tien anderen op paiq, of niet dan gastquote:Op maandag 15 januari 2007 17:15 schreef yoghurtje het volgende:
[..]
Nou mooi, dan hebben we dat gehad... sexdate met jou zit er niet in dan...![]()
OH NOESquote:Op maandag 15 januari 2007 17:15 schreef yoghurtje het volgende:
[..]
Nou mooi, dan hebben we dat gehad... sexdate met jou zit er niet in dan...![]()
Haha precies... there are more fishes in the seaquote:Op maandag 15 januari 2007 17:16 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
voor haar tien anderen op paiq, of niet dan gast
quote:Op maandag 15 januari 2007 16:47 schreef yoghurtje het volgende:
[..]
Kerel, ze weten allebei dat ik met andere meiden scharrel... en ze vinden het niet erg. En respectloos ? hoezo dat ? Ik heb geen vaste relatie met ze, en ze sexen ook allebei nog met andere jongens, daar zijn ze ook eerlijk in, en ik ben net zo eerlijk terug.
En Queen Bee heeft duidelijk eens een goede beurt nodig.
Zoals ik dus al zei, als ze het weten vind ik het totaal niet boeiend, maar ik vind het wel respectloos tegenover een chick waar je een sexrelatie hebt, om dan nog andere chicks te gaan lopen neuken terwijl je met haar ook neukt, zonder haar ook maar iets van te zeggen en ze dus denkt dat je alleen met haar neukt.quote:Dit vind ik dan ook weer behoorlijk respectloos, tenzij ze er allebei geen problemen mee hebben, maar ik gok dat ze het niet weten. of althans, niet hoe het exact in elkaar steekt.
dan tref je het niet nee. trouwens, ik had ook wel eens zo'n speeddate met zo'n griet. toen die foto duidelijker vond ik het zonde van die zeven minuten die ik er in had gestokenquote:Op maandag 15 januari 2007 17:18 schreef Queen_Bee het volgende:
Verdomme, net 2 battledates gehad. Volgens mij sturen ze echt alleen de lelijkste en trieste mensen op mij af
Dat heb ik bijna elke keerquote:Op maandag 15 januari 2007 17:20 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
dan tref je het niet nee. trouwens, ik had ook wel eens zo'n speeddate met zo'n griet. toen die foto duidelijker vond ik het zonde van die zeven minuten die ik er in had gestoken![]()
ja sorry, ik doe nie meequote:Op maandag 15 januari 2007 17:22 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Dat heb ik bijna elke keerEn dan is het ook echt verschrikkelijk. Niet iets van "Okay geen Brad Pitt maar wel okay" Het is echt van
![]()
![]()
Ahhhhh, misschien moet je toch maar een keer yoghurtje met zijn 9,9 beoordeling treffenquote:Op maandag 15 januari 2007 17:22 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Dat heb ik bijna elke keerEn dan is het ook echt verschrikkelijk. Niet iets van "Okay geen Brad Pitt maar wel okay" Het is echt van
![]()
![]()
Ik zie iemand met een roze shirt, ik gok dat hij dat isquote:Op maandag 15 januari 2007 17:26 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
Ahhhhh, misschien moet je toch maar een keer yoghurtje met zijn 9,9 beoordeling treffenIk blijf helaas op een 8,5 steken
![]()
Even 'doorpaiqen', tot wij een speeddate krijgenquote:Op maandag 15 januari 2007 17:28 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Ik zie iemand met een roze shirt, ik gok dat hij dat is
Mijn hoogste is 9.1 geloof ikEn de anderen heb k er net op gezet
Roze shirtquote:Op maandag 15 januari 2007 17:28 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Ik zie iemand met een roze shirt, ik gok dat hij dat is
Mijn hoogste is 9.1 geloof ikEn de anderen heb k er net op gezet
Voor haar 10 anderen zei je net toch...quote:Op maandag 15 januari 2007 17:36 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
Even 'doorpaiqen', tot wij een speeddate krijgen![]()
oh ja, maar dat was tegen yoghurtjequote:Op maandag 15 januari 2007 17:39 schreef Coolcat het volgende:
[..]
Voor haar 10 anderen zei je net toch...![]()
Nou ja, ik denk niet dat je veel andere Kayleighs tegen zal komenquote:Op maandag 15 januari 2007 17:44 schreef Freshthinking het volgende:
[..]
oh ja, maar dat was tegen yoghurtje![]()
Ik ben al hard bezig!quote:Op maandag 15 januari 2007 17:55 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk niet dat je veel andere Kayleighs tegen zal komen
Wanneer beginnen we de speeddate button te overloaden?
je kan hem ook gewoon je mailadres geven waarmee je op paiq ingeschreven staat, dan staan jullie gelijk bij elkaar bij vrienden.quote:Op maandag 15 januari 2007 17:55 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk niet dat je veel andere Kayleighs tegen zal komen
Wanneer beginnen we de speeddate button te overloaden?
Harold, maar die gaat eerst even eten..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |