quote:Volledige naam Zdenek Grygera
Rugnummer 22
Positie centrale verdediger / rechtsback
Geboortedatum 14 mei 1980
Geboorteplaats Prílepy u Holesova, Tsjechië
Gecontracteerd juli 2003
Contract tot juni 2007
Vorige club Sparta Praag, Tsjechië
Debuut 12 augustus 2003, Grazer AK - Ajax (1-1)
Zaakwaarnemer Zdenek Nehoda
Bijnaam Gryga
Ja maar in Italie heeft ie dan weer een andere ofzo las ik ergens. Ach het zijn toch allemaal oplichtersquote:
Ja, en? Heeft Voetbalzone een reputatie hoog te houden wat journalistiek betreft? Iedereen hier heeft er kritiek op, en het is dikwijls slecht. Maar ondertussen checkt iedereen het dagelijks of zelfs een paar keer per dag omdat geruchten nu eenmaal leuk zijn om te lezen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 14:10 schreef jna het volgende:
Uit een vacature als redacteur bij voetbalzone:
[..]
![]()
Och, Voetbalzone stond altijd heel slecht bekend, maar ik vind dat ze momenteel niet zoveel onder doen voor VI, ze zijn zelfs vaak nog sneller ook. Maar goed, lekker belangrijk. Je bezoekt een site of niet, moet iedereen voor zich weten.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 14:42 schreef twi het volgende:
[..]
Ja, en? Heeft Voetbalzone een reputatie hoog te houden wat journalistiek betreft? Iedereen hier heeft er kritiek op, en het is dikwijls slecht. Maar ondertussen checkt iedereen het dagelijks of zelfs een paar keer per dag omdat geruchten nu eenmaal leuk zijn om te lezen.
Of denk je dat nieuwsposters hier op FOK! journalistieke ervaring moeten hebben?
Hij zat al in de planning bij Juve toen Ajax hem kocht.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 15:16 schreef Guiduuuuw het volgende:
Dat Grygera onder belangstelling staat van Juventus is echt helemaal geen verrassing! Ik hoor Pavel Nedved het twee/drie jaar terug nog zeggen: "Ik heb de technische staf van Juventus al verteld dat ze voor Zdenek moeten gaan kijken, hij heeft een grote toekomst voor zich".. Grygera zit al jaren dus in de planning bij Juve door toedoen van vriend en landgenoot Nedved.
Maar wat is nu het plan de campagne van Ajax?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 15:45 schreef Guiduuuuw het volgende:
Hij deed waarschijnlijk aan carriere-planning.
ik hoop op Boulahrouzquote:Op dinsdag 9 januari 2007 15:47 schreef Robar het volgende:
[..]
Maar wat is nu het plan de campagne van Ajax?
Komt er een vervanger?
Die mongool hoef ik hier echt niet te zienquote:
ontopicquote:Op dinsdag 9 januari 2007 15:54 schreef stefmans het volgende:
[..]
Die mongool hoef ik hier echt niet te zien![]()
Waarom dat nou weerquote:Op dinsdag 9 januari 2007 15:54 schreef stefmans het volgende:
[..]
Die mongool hoef ik hier echt niet te zien![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |