je moet ook niet kijken als je in de bronsttijd zitquote:Op zondag 7 januari 2007 23:56 schreef Repeat het volgende:
kippenvel rond mn anus van dat overdreven zielige gejank ja.
Ja, Nearer My God To The, met de beelden van het zinkende schip en de kapitein. Die mannen met die violen... prachtig.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:16 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Inderdaad.Die muziek is ook echt om kippenvel van te krijgen.
![]()
Nee gewoon op YouTube. Helaas.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:22 schreef Rekkie het volgende:
Wanneer, wanneer?
Dan zorg ik dat er geen TV in de buurt is
Maar ik vond het altijd al een kutfilmquote:Op maandag 8 januari 2007 00:25 schreef Mike het volgende:
Titanic is gewoon een heel aardige film, die destijds ook goed ontvangen is. In de loop van de tijd is er een soort Talpa-effect ontstaan en vindt iedereen het cool om te roepen wat een kutfilm het is.
Wat inmiddels eigenlijk ook al weer wat jaren is verminderd weer, dat effect.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:25 schreef Mike het volgende:
Titanic is gewoon een heel aardige film, die destijds ook goed ontvangen is. In de loop van de tijd is er een soort Talpa-effect ontstaan en vindt iedereen het cool om te roepen wat een kutfilm het is.
Tja, de bios verlaten vind ik sowieso al not done.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:26 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Maar ik vond het altijd al een kutfilm
De eerste film waarbij ik voortijd de bioscoop heb verlaten.
Ik vond het dramatisch
Dat is wel dramatisch idd, als je de geweldige tweede helft niet hebt gezien.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:26 schreef Rekkie het volgende:
Maar ik vond het altijd al een kutfilm
De eerste film waarbij ik voortijd de bioscoop heb verlaten.
Ik vond het dramatisch
Idd, de tweede helft is juist het leukste! Als dat schip zo naar beneden dondertquote:Op maandag 8 januari 2007 00:28 schreef Mike het volgende:
[..]
Tja, de bios verlaten vind ik sowieso al not done.Titanics tweede helft is heel anders dan de eerste helft en je zult toch alles moeten zien om het te kunnen beoordelen.
quote:Op maandag 8 januari 2007 00:28 schreef Radjesh het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=ugS83sJIdTM
Moet je nagaan hoe veel voordeel van de twijfel ik de film heb gegeven.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:28 schreef Mike het volgende:
[..]
Tja, de bios verlaten vind ik sowieso al not done.Titanics tweede helft is heel anders dan de eerste helft en je zult toch alles moeten zien om het te kunnen beoordelen.
quote:Op vrijdag 28 april 2000 19:31 schreef Arcee het volgende:
Titanic geeft het meest realitische en indringende beeld wat er ooit van de ramp is gegeven. Vergeet dat liefdesverhaal. Dat boeide mij ook niet zo. De film is zo ontzettend veel meer. Het is van een ongekende visuele en muzikale pracht.
Titanic boeide mij van de eerste tot de laatste seconde. Er zijn maar heel weinig films waarbij ik dat heb. Vanaf het openingsbeeld met de prachtige muziek (de soundtrack van Titanic vind ik één van de mooiste ooit gemaakt). Het ziet er allemaal zo mooi uit: de decors, de kostuums, de boot zelf, alles. Het camerawerk is perfect. De films is gewoon een genot om naar te kijken. De Oscar van Cameron voor beste regie is zo ontzettend verdiend. Ook het acteerwerk vond ik goed. Vooral van Kate Winslet en Billy Zane, die overtuigend een enorme klootzak neerzet. Leo was ook goed, maar niet zo goed als die twee.
Betere films over Titanic zijn er echt nooit gemaakt. Mensen denken vaak alleen aan het Jack/Rose verhaaltje, maar daarmee doe je de film enorm te kort. Het schip is heel erg authentiek nagemaakt. Alles klopt perfect met het origineel tot in de kleinste details. En de ramp zelf wordt indringend in beeld gebracht. Niet alleen die van Jack en Rose, nee, juist die van al die andere 1500 mensen. Ik had het gevoel dat we met deze film van minuut tot minuut konden meebeleven hoe het geweest moet zijn. Je zat er als het ware bovenop.
Dan de special effects. Voor mij is het zinken van het schip het hoogtepunt van de film. Ronduit adembenemend en zonder meer een van de meest indrukwekkende special effects die ik ooit heb gezien. Voeg dat bij wat ik al zei over de muziek, de decors, de kostuums, het camerawerk, de regie, het realisme van de ramp en het acteerwerk, en je begrijpt waarom Titanic voor mij één van de tien mooiste films ooit gemaakt is. Let op: het verhaal komt niét in dat rijtje voor.
Trouwens, mocht je toch benieuwd zijn geworden, dan kun je er niet veel aan doen, want op video is de film lang zo mooi en indrukwekkend niet als in de bioscoop. Ik heb Titanic 4 maal in de bioscoop gezien en slechts 1 keer op video. Het is gewoon bij lange na niet hetzelfde. Titanic is een echte bioscoop film. Een van de allermooiste bioscoopervaringen die ik ooit gehad heb.
----------------------------------------------------------------------------
"Titanic was called the Ship of Dreams, and it was. It really was."
Kijk hem dan gauw maar eens helemaal.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:26 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Maar ik vond het altijd al een kutfilm
De eerste film waarbij ik voortijd de bioscoop heb verlaten.
Ik vond het dramatisch
Wat raar dat mensen denken dat je maar 1 mogelijkheid in je leven krijgt om een bepaalde film te zienquote:Op maandag 8 januari 2007 00:28 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat is wel dramatisch idd, als je de geweldige tweede helft niet hebt gezien.
Liever niet....quote:Op maandag 8 januari 2007 00:30 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Kijk hem dan gauw maar eens helemaal.![]()
Daar val je niemand mee lastig.quote:Op maandag 8 januari 2007 00:30 schreef Rekkie het volgende:
En de bios verlaten not done? Wie val ik daar mee lastig dan?
Tja appels en peren......quote:Op maandag 8 januari 2007 00:33 schreef Mike het volgende:
[..]
Daar val je niemand mee lastig.Ik blijf alleen altijd zitten tot de film voorbij is, hoe slecht het ook is. Er is altijd de hoop dat het beter wordt.
En na de hele film kun je 'm pas echt beoordelen.
Ik was ooit met een groepje bij Road to Perdition. Na 5 minuten liepen er een aantal weg en gingen vervolgens overal verkondigen dat het een kutfilm was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |