ik heb nog wel een salontafel van staal staan (goudkleurig), met twee (dikke) glazen platen (donker gekleurd); erg stevig en ziet er nog netjes uit.quote:Op zondag 7 januari 2007 18:39 schreef Sosa het volgende:
Voor mijn nieuwe huisje zoek ik met spoed 4 keuken (hang) kastjes. Lengte mag tussen de 60 en 90 liggen en breedte 40 - 65.. Kleur maakt niet veel uit, design ook niet. Prijs wel
Tevens een stevige salontafel gezocht en een soort van rolgordijn voor in de keuken van min. 140 breed. Moet echter wel vochtbestendig zijn, dus een degelijk alternatief is ook welkom.
Afstand maakt me niet zoveel uit.. (tankpas)
Iemand?
Bedankt voor je aanbodquote:Op zondag 7 januari 2007 19:28 schreef _Flash_ het volgende:
Ik heb nog wel lamellen liggen (iets van 2.5 meter lang, en 1.80 hoog) zo ongeveer geschat dan.
Hebben een jaartje gehangen, nu heb ik gordijnen. Is dat iets?
Je kan hem inkorten (hebben wij ook gedaan). Was 50 euro bij de bouwmarkt toen. Je mag ze voor een tientje ophalen in Enschede.
Oja en kleur is wit.
Iets met glas of beuken of zwart.quote:Op zondag 7 januari 2007 19:36 schreef MdMa98 het volgende:
wat voor salontafel zoek je? voor welk budget? stijl? etc./..
afmetingen?quote:Op zondag 7 januari 2007 20:28 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
ik heb nog wel een salontafel van staal staan (goudkleurig), met twee (dikke) glazen platen (donker gekleurd); erg stevig en ziet er nog netjes uit.
staat in utrecht, foto zal ik even moeten zoeken als je die wilt.
wat heb je ervoor over?
Heerhugowaard is me net iets ver... toch bedankt!quote:Op woensdag 10 januari 2007 17:41 schreef MdMa98 het volgende:
ik heb er hier evt wel eentje gratis..heb m immers ook zelf gratis gehaald. maarja je moet t maar mooi vinden...
Interessant! Alles bij mij is van beuken.. Ik was vandaag nog in Amersfoort...quote:Op woensdag 10 januari 2007 16:58 schreef Kings het volgende:
Ik heb nog een salontafel staan!
Hij is 80cm bij 80cm (vierkant) en massief beuken. de hoogte is 45 cm.
En hij kost maar 5 eurootjes! ophalen in amersfoort
is van glasquote:Op maandag 8 januari 2007 18:15 schreef Sosa het volgende:
[..]
Iets met glas of beuken of zwart.
Liefst voor een paar tientjes.. En het moet in de auto passen.
quote:Op donderdag 11 januari 2007 01:37 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
is van glas
afmetingen weet ik niet precies, maar denk ongeveer 70-80cm breed, iets van 45cm hoog en rond de 1.30-1.40m (schattingen!!) lang.
twee glazen platen, op te halen in Utrecht, zal nog ff wat foto's zoeken maar mag idd weg voor een leuk bedrag van een reeksje tientjes, daar moeten we het dan nog even over hebben
Ik ben inmiddels voorzien! Dank voor je moeite..quote:Op woensdag 10 januari 2007 23:21 schreef Kings het volgende:
Toevallig heb ik foto's!
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik ben voorzien.. soortgelijke tafel een paar straten weten te bemachtigenquote:
kan ik niet kwijt. Ik eet achter mijn pc.quote:Op donderdag 11 januari 2007 01:40 schreef Shellinssa het volgende:
Ik heb wel een eetkamer tafel, voor op studentenkamer enzo perfect, incl. 2 stoelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |