abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 7 januari 2007 @ 12:02:53 #26
9568 Witchfynder
/dev/bassguitar
pi_45103718
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 12:52 schreef pussydeluxe het volgende:

[..]

Op verzoek, wil ik het wel bij iemand doen met een (voorbind)dildo. Daar ben ik niet zo moeilijk in. .
Dat zegt een vriendin van me ook. Toen ik haar uitdaagde krabbelde zíj terug. Ha! .

@TS: ik denk dat je de juiste persoon moet ontmoeten. Eentje die voor alles is in. Mijn ex was dat wel. Toevallig of niet ken ik die ook soort van via fok. . Op fok zitten nu eenmaal statistisch veel van "dat soort meiden" denk ik. .
Mijn band: Conorach || MySpace || Twitter || Lastfm
"The band makes it rock. The crew makes it roll" - Dave Mustaine
There are two kinds of people in the world: those who like Heavy Metal and those who hate music.
  zondag 7 januari 2007 @ 14:50:30 #27
159159 onsite
ik ben hier
pi_45108713
Ok, zal ik 's proberen een serieuze reactie te geven?

Ik ben al anaal gefixeerd sinds een neuqrelatie met een geile MILF die overal voor in was. En ik was jong en ik wilde ook wat

Mevr. onsite hoefde nergens van overtuigd te worden, die had met d'r vorige vriendje ook al ontdekt dat anale opvulling erg lekker kon zijn. Maargoed, toen kende ze mijn swafke natuurlijk ook nog niet
Toen ik eenmaal wist dat ze daar wel in voor was, daar kwam ik achter tijdens sms'en toen ik aan de andere kant van de wereld zat , was het hek van de dam. Tijdens de we-hebben-elkaar-al-te-lang-niet-gezien-sex en een beetje spuug zat ie d'r zo in.

Het is ook niet zo dat ik 'r elke week anaal uitwoon, komt meestal voor tijdens de lange geile sexsessies. En ja, zoms smeekt ze erom, soms zelf 2x achter elkaar Zij komt dan door anale sex, of anale stimulatie tijdens het beffen of neuken, ook intenser klaar.
  zondag 7 januari 2007 @ 15:36:31 #28
22416 elcastel
Maggot Brain
pi_45110263
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 13:36 schreef pussydeluxe het volgende:
Nuff said. .
Wat een priepraat, het staat er alsof je pik eraf valt na een anale sessie. Een vagina zit ook vol bacteriën, en je handen ook trouwens. Je houdt er van of niet, klaar.
The Hick from French Lick
The camera always points both ways. In expressing the subject, you also express yourself.
pi_45117046
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 12:52 schreef pussydeluxe het volgende:

[..]

Op verzoek, wil ik het wel bij iemand doen met een (voorbind)dildo. Daar ben ik niet zo moeilijk in. .
Waren er maar meer dames zoals jij
  zondag 7 januari 2007 @ 19:34:02 #30
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_45118064
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 12:59 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Snap niet waarom mensen opgewonden raken van het anaal nemen. Bah moet er niet aan denken om een vrouw in haar poepgaatje te nemen, en wanneer je hem eruit haalt al die stront aan je sjaakie te zien.
Valt allemaal wel mee, oh dapp're strijder

Ik begon er eens over en het kwam er eens van. En daarna kwam het er wel vaker van.

Had graag een sappiger verhaal verteld, maar helaas.
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
pi_45121228
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 13:06 schreef Eamon het volgende:

[..]

zal er een stuk beter uitzien dan de gemiddelde wedstrijd van ajax
Op zondag 18 februari 2007 08:03 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben een modje met ochtendhumeur.... so watch your back.
pi_45126596
hoi ik ben de vriendin van robert 1981

ik doe wel aan anaal maar als ik doet doet het pijn en gaat het brande hoekom ik er van af dat is mijn
vraag

groetjes claudia
Een dag niet ....., is een dag niet geleefd.
pi_45128734
quote:
Op zondag 7 januari 2007 22:33 schreef Robert1981 het volgende:
hoi ik ben de vriendin van robert 1981

ik doe wel aan anaal maar als ik doet doet het pijn en gaat het brande hoekom ik er van af dat is mijn
vraag

groetjes claudia
Gebruik je wel glijmiddel/geschikt condoom voor anale sex?
Zo niet, dan raad ik je dat wel ten zeerste aan

Veel succes nog
Love is a difficult thing, but you can not without it!
  maandag 8 januari 2007 @ 08:27:15 #34
79143 Darkwolf
To the moon I howl
pi_45134618
Tja ik was er ook eerst zwaar op tegen.
"Onnatuurlijk bla bla bla."
Maar goed... het is er ooit een keertje van gekomen met mijn ex, toen we fuck buddy's waren.
What the hell right?
Het voelde toch wel een beetje... vies... mijn geilheid was ook in strijd met mijn bewustzijn van "uhmm... wacht eens even!"
Daarna was het nooit meer gebeurt want weken later kreeg ik een (nog maagdelijke) vriendin.
Dus nee... mijn huidige vriendin zal dat echt (voorlopig) niet zien zitten.
To be honest?
Ik mis het ook totaal niet en heb er met mijn huidige vriendin geen grote verlangen naar.
Alleen bij mijzelf dus als ik met mijzelf speel.
That's as close to anal as my sex life gets!
pi_45140117
Tja, het is er gewoon van gekomen, je bent lekker met elkaar bezig en je komt erachter dat het daar wel erg lekker voelt en je gata daarmee verder, van het een komt het ander en na een tijdje doe je aan anale seks.

Ja ik vraag er zelf om, kan er zelfs van balen als het naar mijn zin te lang geleden is, doe het eigenlijk wel minimaal eens per week, soms zelfs vaker, pak anaal er ook weleens bij bij masturbatie, dus lekker vind ik het echt wel.

Begonnen zijn we dus samen, gewoon op ontdekkingsreis en zien waar het schip strand(in het begin liep dat schip snel op land, maar wat wel goed voelde was zo goed dat het de moeite waard was daar meer mee te doen), niet echt dat hij of ik erom vroeg, gewoon wat tegenkomen en dat lekker vinden.
Nu vraagt soms hij erom, soms ik, nou ja vraag, als er echt gevraagd wordt ben ik het meestal, hij is meer van het we gaan die richting gewoon op en ik hoor het wel als het niet goed is
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_45152120
Met mijn ex deed ik het wel, eerst zworen we dat we dat nooit zouden doen want het leek ons vies, maar in bed kwam van het één het ander en zijn we er toch mee gaan experimenteren. Het beviel mij altijd prima, het was wel iets heel intiems en ik genoot er altijd wel van.
Wel een beetje jammer dat het altijd (en het is helaas niet anders in dit topic) een beetje word behandelt als 'raar' en dat veel mensen er eigenlijk zelden gewoon over durven te praten, en als gevolg daarvan het gaan hebben over 'anaal uitwonen' en 'in hun reet neuken' enzo.
Rookworst zonder R is ook worst.
  maandag 8 januari 2007 @ 19:11:20 #37
120647 BadKeukenTegel
Heer ende Meester
pi_45152315
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 12:50 schreef pussydeluxe het volgende:
Ik doe niet aan anaal. Dat "kanaal" is voor andere doeleinden geschikt. .
Zulks een afknapper. Als een vrouw niet aan anaal neuken doet zit er voor mij ook geen relatie in, opdonderen.
Al sterven er miljoenen kleine Afrikaantjes van de dorst, ik loop tenminste rond met een puik merk op m'n borst.
  dinsdag 9 januari 2007 @ 11:00:51 #38
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_45171669
groot gelijk badkeukentegel, je moet er tenslotte uithalen wat er in zit!
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
  dinsdag 9 januari 2007 @ 16:45:15 #39
159159 onsite
ik ben hier
pi_45181509
quote:
Op maandag 8 januari 2007 19:06 schreef Septonn het volgende:
Wel een beetje jammer dat het altijd (en het is helaas niet anders in dit topic) een beetje word behandelt als 'raar' en dat veel mensen er eigenlijk zelden gewoon over durven te praten, en als gevolg daarvan het gaan hebben over 'anaal uitwonen' en 'in hun reet neuken' enzo.

Ik behandel het juist wel normaal, praat er ook nog 's gewoon over en dan toch nog zeiken dat ik het over anaal uitwonen heb
pi_45201477
Om eerlijk te zijn heb ik nog nooit een willekeurig object in m'n anus gestopt, dus helaas kan ik mijn ervaring nog niet delen. Maar goed, ik sta er wel open voor, ben wel benieuwd hoe zo'n prostaatstimulatie voelt. Als ik Spuiten en Slikken mag geloven mis ik heel wat, dus tsja, waarom niet? Die homostempel die erop ligt boeit me niet veel.

Die hygienische redenen om niet anaal te doen vind ik nogal flauw. Bij elk seksueel contact loop je gezondheidsrisico's wanneer je het onveilig (lees: zonder condoom) doet (onwaarneembare SOA's bijv.). Ik neem aan dat iedereen toch wel een beetje experimenteerdrang heeft. Ik wel iig.
pi_45215305
tja ik heb al alles geprobeerd. Maar ook bij mij wil ze niet hoor. Wat ik ook probeer. Ooit doen we dat wel krijg ik dan te horen.
  woensdag 10 januari 2007 @ 19:56:25 #42
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_45223553
TT gewijzigd. Hopelijk duidelijker.
  woensdag 10 januari 2007 @ 20:00:26 #43
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_45223744
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 12:52 schreef pussydeluxe het volgende:

[..]

Op verzoek, wil ik het wel bij iemand doen met een (voorbind)dildo. Daar ben ik niet zo moeilijk in. .
Daar moet ik nou weer echt niet aan denken.
Verder denk ik dat het toch nog een taboe is. Denk dat veel dames het echt heerlijk vinden, maar dat niet toe durven te geven. Dit geldt overigens ook zeker voor mannen. Ik ben nog nooit gevraagd om een man anaal te bewerken.
  woensdag 10 januari 2007 @ 20:05:24 #44
163064 Cuegirllie
Vreemd, maar lekker!
pi_45223985
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 18:33 schreef vanKampen het volgende:
Zijn er ook vrouwen die hun vriendje moeten smeken om in de kont genomen te worden?
Ik heb t nog nooit gedaan, anaal dan, maar zou t wel eens uit willen proberen. Mijn toenmalige vriend vond t allemaal maar niks, dus hebben t ook nooit gedaan.
Denk dat je niet moet gaan smeken, want dat zou betekenen dat je partner t niks vind. Je kunt t natuurlijk wel af en toe aan de orde brengen met de hoop dat de mening veranderd.
Cue, het komkommermeisje!
Het moet niet mooi zijn, het moet functioneel zijn!
Verliefdheid is een uitvinding voor mensen zonder geld zodat ze gratis seks kunnen hebben..
  woensdag 10 januari 2007 @ 21:05:47 #45
30509 Nightwulf
Howling lone wolf
pi_45226600
ik bied me aan als vrijwilliger ! Cuegirl
Be kind whenever possible. It is always possible.
Dalai Lama
pi_45226892
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 13:33 schreef Coolcat het volgende:
Kan me ook niet voorstellen dat iemand mij ooit zover krijgt om het te proberen...
Wat dacht je van een fles wodka ?
There's no place like 127.0.0.1
  donderdag 11 januari 2007 @ 08:13:38 #47
79143 Darkwolf
To the moon I howl
pi_45238649
Wat ik niet (van mijzelf) snap: alleen vind ik het fijn om bij mijzelf te doen, maar... met mijn vriendin tijdens de sex wil ik het toch liever niet.
Of het nu mijn eigen vingers zijn of die van haar.
Die van haar moet ik al helemaal niet aan denken.
Het voelt gewoon "vreemd" (de gedachte).
Maar met mijzelf onder de douche is het weer geen issue... alsof ik het alleen fijn kan vinden als niemand erbij is en niemand het ziet.
pi_45239236
quote:
Op donderdag 11 januari 2007 08:13 schreef Darkwolf het volgende:
Wat ik niet (van mijzelf) snap: alleen vind ik het fijn om bij mijzelf te doen, maar... met mijn vriendin tijdens de sex wil ik het toch liever niet.
Of het nu mijn eigen vingers zijn of die van haar.
Die van haar moet ik al helemaal niet aan denken.
Het voelt gewoon "vreemd" (de gedachte).
Maar met mijzelf onder de douche is het weer geen issue... alsof ik het alleen fijn kan vinden als niemand erbij is en niemand het ziet.
hmmm dat is idd best apart.
maar als je er alleen wel van geniet en met je vriendin niet.
gewoon alleen blijven doen!
pi_45248315
Gelukkig heb ik nergens last van
JOHNNY HEITINGA
  donderdag 11 januari 2007 @ 15:21:56 #50
50237 dribbel79
My username for over a decade
pi_45250615
melden dat je zin hebt je vinger erin te duwen...
als reactie krijg je "alleen je vinger?" en je bent er klaar voor
"Het leven is te kort voor een slechte filmquote als signature"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')