FOK!forum / The truth is in here and out there / Anti-biotis-mutant / electriciteit.
Daniel.Jzaterdag 6 januari 2007 @ 02:53
In de middeleeuwen heette dit 'geheim "magie"
Tegenwoordig vanuit de wereld op wereld (soort van 'what is the matrix princiepe, time upon time, end upon end, zoals ik eens zei "there is no difference between time and death", en hopelijk begrijpen de meesten hier precies wat ik bedoel), 'noemen we dit "electriciteit"

Wat het is?

Volgens mij is het alles wat is, noem het maar "energie" en energie is "leven"
de 'vuur' string, adem van EA. (zie De verlichting van Lucifer (SUMER topic met veel info) topic )

Opeens bekruipt mij de naam Frankenstein'


"What is a man,
If his chief good and market of his time
Be but to sleep and feed? A beast, no more.
Sure he that made us with such large discourse,
looking before and after gave us not
that capability and God-like reason
to fust in us unused"…
W. Shakespeare, "Hamlet", Act IV, Sc.IV.

"One of the phenomena which had peculiarly attracted my attention was the structure of the human frame,and, indeed, any animal endued with life. Whence, I often asked myself, did the principle of life proceed?
… After days and nights of incredible labour and fatigue, I succeeded in discovering the cause of generation and life; nay, more I became myself capable of bestowing animation upon lifeless matter.
…I doubted at first whether I should attempt the creation of a being like myself, or one of simpler organization; but my imagination was too much exalted by my first success to permit me to doubt of my ability to give life to an animal as complex and wonderful as man.
… No one can conceive the variety of feelings which bore me onwards, like a hurricane, in the first enthusiasm of success. Life and death appeared to me ideal bounds, which I should first break through, and pour a torrent of light into our dark world. A new species would bless me as its creator and source; many happy and excellent natures would owe their being to me…"
M. Shelley, "Frankenstein", chapter IV


Was hij niet net zo goed een magier (oftewel energiekundige/experimenterende) die een lichaam volgens de EA methode (leven door de ingeblazen adem der elohim) wilde opwekken?
Al was het fictie, degene die het heeft bedacht zal vast bekend zijn met deze geschiedenis van Egypte, Babylon, Judea, Sumer etc.

Ik geloof heilig dat deze energie (wat net zo goed in de hersennen aanwezig is en de receptoren aanelkaar linkt of aantikt, ook bepaalde dimensies (van frequentie) linkt en wij daar gebruik van maken door bijvoorbeeld radio en satteliet technologie.)
'De energie is die ons in leven houd, de energie is wie we zijn, wij zijn energie en deze energie is oneindig, electriciteit is oneindig het kan vanuit het 'niets' opgewekt worden, voor eeuwig, het universum zit vol met deze energie en deze energie is een 'anti-biotis-mutant'
het is geen biologisch organisme, en toch muteerd het, PRECIES zoals wij muteren.
Terwijl wij biologisch zijn, maar aangedreven door deze...magie.
Het brengt licht voort, het is licht, het is de non-materie van het leven.
het is het "niets" van het "alles", geweldig.
je kan er alles mee, dat we dit kunnen tiepen op onze pc'tjes is daar het bewijs van.

Ik zal hier wat meer over nadenken binnenkort, laat ik het maar geen vaste naemo geven,
Het is wat het is, en een geschiktere naam dan alles wat is, bestaat niet om het aan te duiden, dus wat het is...is alles.

En dat alles aanschouwt zichzelf door bio mutatie, deze energie is wat in de achterkant van je hesennen nu bezig is te zien wat het zich heeft gemaakt buiten de illusie van het zelf waar deze bio mutatie zich in bevind...

"crosspost ->

(over tarot)

toekomst voorspellen aan de hand van alles wat al aanwezig is, is zo moeilijk niet.

Je zult buiten de tijd moeten kijken en dat is makkelijk let maar op :
zie het als een oneindig damveld, jij bent in het midden, alle vakjes om je heen zijn details van alles waar je je in bevind, en al die details veroorzaken mogelijke nieuwe details van waar je je in zult bevinden, dezen veroorzaken ook weer details, het is ook te zien als een potje schaken waar kasparov een half uur naar zn bord staart en met alle mogelijke bewegingen in zn hoofd al alle mogelijke partijen heeft gespeeld tot hij een zet doet
Zo werkt het beantwoorden van een vraag ook afhangend wat de situatie is en wat de vraag is,

Stel je de vraag of je liefde zult vinden, berekent het wie je bent, en waar je je bevind in alle details van je gehele leven, de tarot doet dat niet, alles wat is doet dat, het is de verborgen code die je nooit zult zien omdat deze aanschouwen je een doodsklap zou geven en je geheid frituurt en je anders wel zou verblinden, wanneer je sterft schiet deze code uit je en zul je het aanschouwen als alle details van je leven, het is de energie die jij ook bent
en alles om je heen, het is de Mono Observant, de remi van het al, alles wat is en daarmee een iets is, en wat iets is, is een "een"

Tarot bestaat enkel in de wereld waar het in bestaat, het is spelen met hetgeen dat niet bestaat, en het schept, of het nu 'is' of niet.

De wereld van alles dat niet bestaat is alles wat ooit zal bestaan, onderdeel van het omni waarin alles bestaat omdat het op een gegeven moment bestaan zal, en dus voorspelbaar, net als het verleden dat niet meer bestaat, onderdeel van het omni waarin alles bestaat omdat het bestond.
en wanneer de toekomst het verleden is, bestaat iets dan of bestaat het niet.
DAT is de vraag.

En waarschijnlijk een van de vragen waar je mee zit.
omdat alles wat is daar mee zit, want dat beslist of het bestaat.

Wat je moet vragen is niet de vraag zelf, maar de vraag of het bestaat.

Dus Tarot is zoals een paar takjes of botjes, of de koffiedik.., een laat ik het voor de sceptici aantrekkelijk maken een "placebo, wat indirect wel werkt maar op een andere manier.

De vraag of het bestaat word altijd door jezelf beantwoord, zoals je tegen jezelf kunt praten en wel eens vragen stelt 'waarom doe ik dit toch' , 'wat kan ik het beste doen', pieker pieker, want jij bent degene die alles kan creeeren omdat je onderdeel bent van alles wat is.
Je hoeft het enkel te DOEN.

"zal ik gelukkig worden?" doe wat je het gelukkig maakt
"zal ik liefde vinden?" draag liefde uit en zoek het op

moeilijke woordjes zijn een verhulling van de waarheid, zoek dus niet naar labels en medailles wanneer je iets wilt vinden, "de grote drie van de hier en daar met de macht van 12" zegt niks, het is niks, al is het leesbaar, hoorbaar, kun je er hele verhalen over vertellen, zou je er een hele ideologie om kunnen bedenken, het te benoemen, het te creeeren.
Maar zoek de kern, het begin, van alles.
en van daaruit zul je alles wat eruit voortgevloeid is vinden.

Ik hoop dat ik wat deuren heb geopend, er is aan deze post door anderen niks toe te voegen, maar speculeer gerust...
Wat dacht je nou, we zijn nog niet klaar!

Als energie ooit 1 is geweest, zal het iig heel klein geweest zijn,
anders zou het zich nooit alles kunnen laten ontvouwen.

Mischien zo klein als de sub dimensie in het engels geschreven als "depth"

Het is een 'niet zijn' , een waarheid van ultieme tegenstellingen.
Voor materie niet te bevatten maar voor de energie waar we uit bestaan de wet van het universum.
Contrastdualiteit zal ik het maar dopen.
Je ziet met de achterkant van de hersennen, een wereld kleiner dan de kleinste materie, een microcosmos zo groot als het heelal..mogelijk
vol eigen werelden, en eigen dimensies alle kanten uit..
Ja, alle kanten uit..Dimensies bestaan als een regen aan mogelijkheden overal om ons heen, in alle directies en wat je maar kunt bedenken, en wat je niet kunt bedenken.
Maar niks van dimensies heeft macht over een andere, tenzij het zich in onze bevind, of jij zich in die dimensie bevind.
Je bevattingswereld en wat je wilt, als receptoren van de microcosmos in je lichaam zich aanpassend aan elke directe evolutie getriggered door wat je maar wilt en dus doet.
Receptoren zijn best interresant, de bio mutatie..

De ghost in the machine, de electriciteit die frankenstein tot leven wekte..

De energie die deze bio mutatie bestuurd, die nu jouw handen doet bewegen, die jouw nu mogelijkmaakt
na te denken over wat hier staat, en ik haal je nu even uit deze texthypnose.

Kijk om je heen en weet dat elk object in de kamer gezien word door de achterkant van je hersennen
maar wat ziet het dan, weet dat alles wat je aanraakt gevoeld word door de hersennen (via zenuwen receptoren)
maar wie voelt het dan?

Ben jij nu een robot, nee want een robot beweegt toch enkel op commandos...wat denk je dat je nu doet.

Je 'leeft' op electriciteit, en die electriciteit lieve schat, zijn wij allemaal.

Daarom is er geen einde, omdat alles wat is bestaat uit 1 (energie), en dat is de oplossing van de vraag hoe dat 1 zijn nou inelkaar zit die je stelde
zowel bewust als onbewust.

En de detail in die energie bestaat in een omni van bestond, bestaat, zal bestaan.
Een oneindige big bang...

dimensies zijn niet perse onderdeel van de big bang van een dimensie, daar dit universum nu in de bacterie
van een korreltje dat rondzweeft in de darm van een totaal ander wezen in een "depth" dimensie die voor onze belevingswereld
"groter" is.
Hebben dezen een big bang meegemaakt? zoja komen wij er wel uit voort maar hebben het niet meegemaakt.

Zo kunnen er constant op voor onze beleving "kleinere" "depth" dimensies ook big bangs voordoen.

Laat staan de "Frequency dimensie" waar ik het nog nieteens over gehad heb

Oneindigheid is werkerlijk het trefwoord van alles wat is, als we het in een topic zouden kunnen bevatten
had alles wat is gefaald in haar bestaan.
en wij met haar, en het ongedaan maken kan niet... enkel vergeten.

Zullen wij het ons massaal beseffen?

Of begint het dan (weer) overnieuw..

[ Bericht 17% gewijzigd door Daniel.J op 06-01-2007 03:47:03 ]
Arjanzaterdag 6 januari 2007 @ 03:02
quote:
Ik zal hier wat meer over nadenken binnenkort
Als je dat nou eerst deed...
Daniel.Jzaterdag 6 januari 2007 @ 03:05
quote:
Op zaterdag 6 januari 2007 03:02 schreef Arjan het volgende:

[..]

Als je dat nou eerst deed...
Er valt niet na te denken over iets wat je nog niet weet.
Daniel.Jzaterdag 6 januari 2007 @ 03:52
Nu ik erover nagedacht heb, begrijp ik het denk ik.
Al zal dat denken nu wat, anders geinterpeteerd moeten worden...

Ik sprak net met iemand die zweert in een transdimensionale tijdsreis te zitten, oftewel een tijdreiziger te zijn, ik vond hem wat psychotisch en wees hem daarop waarop hij compleet escaleerde.

Vervolgens liet ik hem uitrazen en poste even over wat anders, waarop hij zei geen "grudge" te hebben en we ons beiden lieten gaan, ik kan het hier niet mee eens zijn en al helemaal niet met zijn...psychotische verhaal (wat vol stond met caps en de meest onmogelijke verhalen)

Dus antwoorde :

" would not hold grudges, you are in another dimensional travel indeed, for your world is not mine but know that i dont mean that in your words."
Daniel.Jzaterdag 6 januari 2007 @ 03:58
Microcosmos/gedachten/physics of conciesness etc dus als dimensie, in dit geval een andere dimensie, en hoe hij die zin zal vertalen is niet zoals ik het bedoelde, dit bedoel ik ook met toekomst voorspellen, ik weet precies aan de hand van de realiteit en details daarvan waar hij zich in bevind hoe hij zal denken hoe ik het bedoel, daarnaast weet ik hoe hij zal reageren, om dit te voorkomen zei ik dus dat hij moest weten dat ik het niet in zijn woorden bedoelde, niet in zijn interpetatie bedoelde, maar in de mijne, als hij gelezen heeft wat ik in de posts daarvoor zei zal hij dan begrijpen wat ik bedoel.

Spelen met details... spelen met de details van het raster der mogelijkheden, het raamwerk van de Dimensies van elke realiteit.

Now a computer cannot calculate what isnt,
but it 'can calculate what could be..
But isnt what could be...what isnt (yet)
Doesn't than make what isnt, and that wich is.. quite close to eachother..

You could see this on a checkerboard, black squares is what isnt(what isnt yet) and calculatable
trough the white squares 'wich is.
Only thing that brings a barrier between what is, and what isnt..
Is time.

This leaves us with a very tiring question "What is time, and how can we pass such a law of non being, wich time itself is... for it isnt.)

Why isnt time? ill explain:

You will be the in the present wich is B, the A is the past and the C is the future, in the line of time..

A-------B-------C

B is where you are 'RIGHT NOW' but right now has already become A for time moves fast.
when exactly is it 'right now' this is not possible to record because the moment you record it it is in the past already.
You cannot possible stay in the present because youve just moved into C, the future
wich has become B the present but now is A the past.

THEN WHAT THE HELL IS TIME?!

Time is the illusion of going forward trough understanding the detail, in the base reality (or Omniverse)
you are merely traveling the thought, you travel the possible.

But the possible has its logic in the question what you want to find.
And what you want has its logic in the question of the detail of the logic.

For the detail determines all your hearts content, the detail is build by
all youve previously found, the time again crawled in like a parasite..

What youve previously found doesnt exist actually, as what you will find doesnt exist yet..
and when youve found it it will soon be what youve previously found, but hey here is a flaw in the law..

Sometimes there is something called Substance, and this substance actually is "CONSTANT"

A certain object surviving the weird magic of time, now a nice smash in your face get ready for it.

Remember that all around you in the room was seen with the back of your microcosmos (brain) ?
and you feeling it the same, you being all that is yourself.

Now it gets even weirder, if that is the case how does Time exist, it would have to be concience or better said
aswell part of you to 'be
And you are right in that observation, because time is all about who you are.
It is not time that goes forward it is you that moves trough this 'time dimension'
It is you who goes forward in "understanding" it is you who "learns"

But what do we learn, and why do we learn this.

That question only you can answer in your existance and all your questions, all you can think of, or cant...yet.


[ Bericht 66% gewijzigd door Daniel.J op 06-01-2007 04:32:38 ]
Daniel.Jzaterdag 6 januari 2007 @ 04:33
En 'pardon me' voor mijn engels, kwam er pas achter dat het engels was toen ik het zelf las..
Daniel.Jzaterdag 6 januari 2007 @ 04:33
(Heb het overigens wel zelf getypt)
Daniel.Jwoensdag 10 januari 2007 @ 10:30
quote:
10-01-2007: Krijgt Erich von Daniken gelijk? Een groep wetenschappers die aan het Human Genome Project werken, zeggen een verbijsterende ontdekking te hebben gedaan. Wat we eerder kenden als Junk-DNA is volgens hen van buitenaardse makelij.

Professor Sam Chang en een teamlid van het Human Genome ProjectOnder leiding van professor Sam Chang werden wiskundige modellen op het onbekende DNA-gebied losgelaten. Daarbij werden ze bijgestaan door computerprogrammeurs en natuurlijk mathematici. De eindconclusie deed een 'buitenaardse programmeur' vermoeden; dat is ook wat Zechariah Sitchin vertelt in zijn op kleitabletten gebaseerde boeken over de goddelijke Elohim die de mens op basis van een aap in elkaar hebben gezet. Is de onderste steen aan het boven komen?

"De buitenaardse stukjes die zich in ons DNA bevinden bevatten hun eigen structuur. Ze hebben een eigen netwerk en immuunsysteem dat al onze anti-kanker medicijnen weerstaat," aldus Chang die werkzaam is aan het Vanderbilt-Ingram kankercentrum.

Gevraagd om zijn hypothese toe te lichten antwoordt hij: "Onze theorie is dat een hogere buitenaardse levensvorm betrokken was bij het maken van nieuw leven en dit mogelijk op meerdere planeten heeft gedaan. De Aarde is slechts één planeet. Misschien kweekten onze scheppers de mens, net zoals wij bacterieen behandelen. Over hun motieven kunnen we alleen maar raden; of het een wetenschappelijk experiment was, of een manier om nieuwe planeten te koloniseren, of een durende taak om het universum te beplanten met leven."

De professor gaat in op de scheppende programmeur en zijn manier van werken: "Als we er in menselijke thermen over denken dan waren de buitenaardse scheppers waarschijnlijk bezig om één universele code die meerdere soorten leven kan brengen te schrijven. Ze hebben diverse methodes geprobeerd en die herhaaldelijk aangepast waar nodig, telkens opnieuw en opnieuw."

Over het eindresultaat is Sam Chang niet geheel positief. "De vermoedelijke buitenaardse programmeurs hebben hun idealistische plannen moeten verlaten wegens een te krappe deadline. Met een haastige spoed werd de code teruggebracht naar de basis die ons mensen maakt tot wie we zijn. Wat we zien is dat ons DNA bestaat uit twee versies, een grote code en een basiscode.
Het eerste feit is dat het complete 'programma' zeker niet op onze Aarde is geschreven; dat is nu een geverifieerd gegeven. Het tweede feit is dat genen an sich niet voldoende zijn om evolutie te verklaren. Er moet dus meer in het spel betrokken zijn. Vroeg of laat zullen we moeten inzien dat al het leven op aarde de genetische code heeft van hun buitenaardse neefjes en dat evolutie helemaal niet is wat we denken."
Daniel.Jwoensdag 10 januari 2007 @ 10:32
werkt deze robot, functioneert deze robot, rijd deze robot op de rails of is het de weg kwijt
kent deze robot waarvoor het werkt en functioneert in het werk wijkt het af van de rails weet het waar het naar toe rijd?
Een mierenhoop is wat het is, terwijl het vleugels zou kunnen slaan.
Is vrijheid wat we willen of een gevang het zal straks te laat zijn.
Het maakt ons bang, willen wij pijn, blijven wij staan.
jogywoensdag 10 januari 2007 @ 10:50
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 10:30 schreef Daniel.J het volgende:

[..]
Wow, boeiend! heb je daar een linkje van? Vast wel, aangezien het een copy-paste is .
Daniel.Jwoensdag 10 januari 2007 @ 13:18
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 10:50 schreef jogy het volgende:

[..]

Wow, boeiend! heb je daar een linkje van? Vast wel, aangezien het een copy-paste is .
Stond op Grenswetenschap.nl
p.s. kom eens wat vaker op msn ofzo.
jogywoensdag 10 januari 2007 @ 13:19
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 13:18 schreef Daniel.J het volgende:

[..]

Stond op Grenswetenschap.nl
p.s. kom eens wat vaker op msn ofzo.
MSN . Het leidt me af van mijn Fok!ken . PM is trouwens een goede manier om mijn aandacht te trekken .
Daniel.Jwoensdag 10 januari 2007 @ 13:44
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 13:19 schreef jogy het volgende:

[..]

MSN . Het leidt me af van mijn Fok!ken . PM is trouwens een goede manier om mijn aandacht te trekken .
Nouen! je wilt gewoon mn vriendje niet meer zijn... dat is het.
Maar wat vind je van de rest van het topic trouwens?
jogywoensdag 10 januari 2007 @ 13:45
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 13:44 schreef Daniel.J het volgende:

[..]

Nouen! je wilt gewoon mn vriendje niet meer zijn... dat is het.
Maar wat vind je van de rest van het topic trouwens?
Ik zal het zo zeggen: ik ben blij dat je weer topics aanmaakt in TRU. Vooral doorgaan .
dialMforMonkeywoensdag 10 januari 2007 @ 17:53
tijdvp
Daniel.Jwoensdag 10 januari 2007 @ 18:49
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 13:45 schreef jogy het volgende:

[..]

Ik zal het zo zeggen: ik ben blij dat je weer topics aanmaakt in TRU. Vooral doorgaan .
Ga ik (hopelijk nog lang), ook doen.
Daniel.Jzaterdag 3 februari 2007 @ 11:07
Hier een paste van een gesprek op Msn met een meisje uit south carolina, ik heb wat text verwijderd want ookal komt ze hier toch nooit, het was simpelweg niet van toepassing voor dit topic, maar haar reacties en comments, zal ik wel posten

(ik ga het nu iig even ontleden en de text wat leesbaar maken, met kommas hoofdletters en punten)


Question from girl: lol there is another dimension for trees ?? hmmm....


answer:

Well understand dimension on its own for that.
You got time dimension being either fast or slow,
we are on our own level, we dont see trees move.
But if you speed up the time of a camera watching at plantlife..

You will see them move their stuff around other plants,
like deep under the sea, there are large plant like beings, that always sit still before the human eye,
but speeding up time on a camera the same way as @ trees, they actually SPRINT at other life like seamushrooms (wich also move around) to eat them.


They really move themselves its amazing,
makes you think about dimension.

Dimension not like Sci fi, but like the word,
the dimension of something.
You also have the dimension of size, wich is the most easy way of understanding it.

Lets say, for us planets are big..
The bacteria in our body are small..
That is relative
Would you be as small as the bacteria, the human body would be a whole planet..
Of maybe a universe, with its own planets.
In that way, the planets are small for its own relative world.

wich is a whole other dimension of size


Well thats dimension!
Same place, other world due relativity,
same works for time, same works for frequency, intriguing.

Question from girl: I still dont understand the plant thing though.

Answer:

Well, the only thing to understand is that be it a time line

|---------|---------|

slow, normal, fast - from our optics. we are @ the middle

what our eyes translate or should i say brain/neuro
now, if we go to slow..

|---------|---------|

slow for slow, slow, fast for slow we are now @ the right ~fast

For slow in; their relative world..
And wich is slow for slow, is most likely not moving at all for us.

Life exists everywhere, even rocks are alive inside out for they are matter,
And matter is formed.
In its matter exist lots and lots of bacteria, also life.

Well, a stone lives as much as us in its own relativity,
not our standarts..but that doesnt matter.
Its alive

Comment from girl:
anything that takes up volume or space...

answer:
Exactly,
that is the dimension of time to us, we see it as dead and not moving, but in its relativity we move like lightning.
Were it to see..

In our relativity lightning is fast
but in the relativity of lightning, we are slow and something else is fast.
etc etc.

Something that amazes me is, most scientists..
always look for life of our own standarts.
while life is all around us in the galaxy the same, its all relative.
Looking for the exact same standards lowers the chance to find something to 1 on zillions
Being as human, same 'evolved species.
In its kind that is, not like darwin, i dont believe in evolution as it is propagandised personally, i believe in instant bio mutatism.
Trough neural pulse, as neural pulse, must be what we could call 'the spirit' in some way..

It is never dieing and it must be conscious in a way,
it is that wich goes trough the brain tapping receptors,
so the brain gets info on a microcosmic level in its own relative dimension.

That energy cannot die out it is ever.
And it is literally everywhere as much as matter.
Im convinced its the building block behind matter, it has a core, zero point.
In history `a point of the begin.

From wich all info had been previously stored to erupt,
call it a big bang for what i care.
But at some point, all 'core code' of life was one as a dot, from wich it sprayed,
but its a fact that the zero point is the core, the total.
Like eh, how do i explain this...

The number 1 divide it and millions of numbers come out,
A glass of water, spray it and millions of drops come out
Well in that way the total before it goes trough time in wich it multiplys,

Because in time one becomes millions
get what i mean?

In the core all info is stored of all to come trough time.
Even the future not that it is all certain,on the contrary.
Im talking about all options,
the universal law is probability..
All possible optional things to happen are 'scripted'
To be matter in the "code" of the core.
All the possibility's, the future can be predicted along the hand of the past's calculation, to some extend.
But the future is not set.

Anyway, i think about things normal people never even talk about, they go on with their lives in a giant corporationmachine, to pay for their luxuries and their bills to the elite.
I find that such a shame, knowing that humans have such potential

If even i can think of such things, what things would be uncovered if true great minds think

Comment from girl:
well im glad u think about these things or i wouldnt be so fascinated by ourconversation tonite

Answer:
Im glad you are fascinated, most would disregard it not understanding, or not seeings the need to understand
Shows me you live to live not to stay alive.

Comment from girl
no what u say makes perfect sense.

Answer
I love thinking about dimensions, it breaks me free from this one,
A dimension of tyranny in these times.
And in all logic other dimensional values exist, thats the best of it!

Its no fantasy its proven, so much to see before our eyes but our brain doesnt let us.



En nee, ik ga het niet vertalen voor degenen die geen engels kunnen lezen.
Motekzaterdag 3 februari 2007 @ 11:40
goed topic!..ben benieuwd naar reacties die positieve dan wel negatieve kritieken leveren..
da_micha_manmaandag 5 februari 2007 @ 23:05
Schaamteloze tvp.
Daniel.Jdinsdag 6 februari 2007 @ 11:09
Kleine correctie voor de OP die ik niet zelf kan maken, het was niet de Adem van EA maar Anu.
het_fokschaapmaandag 12 februari 2007 @ 17:42
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 10:30 schreef Daniel.J het volgende:

[..]
quote:

I have attempted to verify the existence of Prof Chang and his team of researchers but have so far been unsuccessful. Significantly, Linda Moulton Howe conducted an interview with Prof John McPherson, a former Co-Director of the Genome Center, Washington University, St. Louis, Missouri. Prof McPherson had no knowledge of Prof Chang, but acknowledged that the extensive number of scientists working on the Human Genome Project made it possible that they had simply not met or yet communicated by email. http://www.earthfiles.com/news/news.cfm?ID=1194&category=Science . Prof McPherson commented that he did not find the Prof Chang story to be credible. Yet it is very likely that there is a more classified branch of the Human Genome Project that involves the location of extraterrestrial genetics which Prof McPherson and many other Human Genome Project scientists may simply not be aware of.
Daniel.Jdinsdag 13 februari 2007 @ 14:39
quote:
Op maandag 12 februari 2007 17:42 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]


[..]

?!?!
Motekdinsdag 13 februari 2007 @ 16:20
quote:
Op maandag 12 februari 2007 17:42 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]


[..]

kan je wat eigen tekst erbij typen?
het_fokschaapdinsdag 13 februari 2007 @ 18:23
quote:
Op dinsdag 13 februari 2007 16:20 schreef Motek het volgende:

[..]

kan je wat eigen tekst erbij typen?
het is dus nogal dubieus !

bij deze
Motekdinsdag 13 februari 2007 @ 20:13
quote:
Op dinsdag 13 februari 2007 18:23 schreef het_fokschaap het volgende:

[..]

het is dus nogal dubieus !

bij deze
als parlementariër red je het daar nooit mee
het_fokschaapdinsdag 13 februari 2007 @ 20:30
quote:
Op dinsdag 13 februari 2007 20:13 schreef Motek het volgende:

[..]

als parlementariër red je het daar nooit mee
maar dit is dan ook TRU
don-diablowoensdag 7 maart 2007 @ 14:52
ik MOET hier gewoon even een tvp plaatsen. Vind het allemaal zeer interessant om te lezen, alleen zit nu op mn werk en kan ik niet alles doorlezen..