Hij heeft ook heel gangsta shirtjes met 'Free Kempi' erop, in navolging van Tony Yayo van G-Unitquote:Op vrijdag 19 januari 2007 19:41 schreef jimjim1983 het volgende:
tering wat is Kempi nep
http://www.youtube.com/watch?v=MU5W4c3fkbQ
Dat kan. Je kan de avi/mpg whatever scheiden van de mp3 dmv virtual dub bijvoorbeeld. Ik kan t wel voor je doen?quote:Op vrijdag 19 januari 2007 21:54 schreef _petjan het volgende:
Is er een mp3 van het nummer Porno van Audio Elixer ft Jawat?
En als die er niet is, kan ik het geluid van dat filmpje niet opnemen als mp3 via de computer, zonder een microfoon bij de speakers te houden ()?
Goed bezig jij.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 22:45 schreef skiczukie het volgende:
Ow, ik wel, met Audiohijack, ogenblik.
Je bent de baasquote:Op vrijdag 19 januari 2007 23:16 schreef skiczukie het volgende:
File, Save as. Np. Het einde is alleen kut, maar dat ligt aan YouTube.
kan je dit ook met de audio van fabchallen.com ? wil wel het optreden van ice cube op mp3 hebben.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 22:45 schreef skiczukie het volgende:
Ow, ik wel, met Audiohijack, ogenblik.
Je kunt toch zelf ook zo'n programmaatje dat elk geluid opneemt downloaden? En jah, tuurlijk kan het wel. Maar ik heb er geen zin in.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 09:12 schreef nelisb het volgende:
[..]
kan je dit ook met de audio van fabchallen.com ? wil wel het optreden van ice cube op mp3 hebben.
Ik weet niet of er een Audio Hijack voor Windows is. Zou wel makkelijk zijn, want het is een geniaal programma. Hij kan elk programma 'opnemen'. Maar er zijn vast wel andere progs. En voor dat knippen in die mp3, Adobe Audition ofzo?quote:Op zaterdag 20 januari 2007 10:36 schreef _petjan het volgende:
Dat programma heet Audiohijack? Dan ga ik dat even downloaden want ik wil een aantal fabchannels op mp3. Maar is er een programma waarmee ik die mp3 van een uur kan verdelen in losse nummers?
Gek dat het niet werkt met Cool Edit, bij mij werkt het gewoon. Weet je zeker dat je de WaveOutmix hebt geselecteerd als bron voor je opname? Wavelab is van Steinberg, misschien verkrijgbaar bij de betere torrent-boerquote:Op zaterdag 20 januari 2007 12:44 schreef _petjan het volgende:
Het lukt me nu wel met windows geluidsrecorder, maar bij Cool Edit lukt het nietLinksonder klik ik op record, maar als ik het dan afspeel hoor ik niks. En WaveLab kan ik nergens vinden.
Eerste rapformatie van Rico, Sticks en Blaxtar.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 17:34 schreef arneaux het volgende:
En dat is? Porno?
idd wanneer gaat hij een track maken over keesquote:
Volgens mij is er nooit digitaal Rudeteenz materiaal uitgekomen.. iets zegt me dat internet nog niet compleet ingeburgerd was toen Rudeteenz nog bestondquote:Op zaterdag 20 januari 2007 17:33 schreef skiczukie het volgende:
Heeft iemand hier nog bezit over Rudeteenz-materiaal?
maar van tapes kun je later ook nog mp3's makenquote:Op zaterdag 20 januari 2007 19:02 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Volgens mij is er nooit digitaal Rudeteenz materiaal uitgekomen.. iets zegt me dat internet nog niet compleet ingeburgerd was toen Rudeteenz nog bestond.
Heb je een link? Heb dafont.com al helemaal uitgezocht maar niets gevonden.quote:Op zondag 21 januari 2007 15:40 schreef skiczukie het volgende:
Army lijkt er veel op.
Nee het is 'm zeker niet inderdaad.quote:Op zondag 21 januari 2007 15:50 schreef skiczukie het volgende:
Mwoah, het lijkt er een beetje op, het is hem niet.
De juiste URL:quote:Op dinsdag 23 januari 2007 21:54 schreef Evil_Koekje het volgende:
Iemand video van Kubus & Bangbang - You ain't like me al gezien?
"Ik ga zitten, jij mag staan vriend. En kom nou niet met je heeeeej ouwe, want ik zal je bek verbouwen."quote:Op woensdag 24 januari 2007 15:41 schreef Henkmanz het volgende:
Die tekst van 80plussers is echt mooi.
"hij is inmiddels niet meer gloedjenieuw, maar als het moet doe ik wél een wheelie van de stoep, for reaaalll."
Ik vind niet alles vet, maar er staan wel een aantal goede tracks opquote:Op woensdag 24 januari 2007 15:57 schreef arneaux het volgende:
Overigens, ff offtopic, het album van Jiggy Djé is echt ook dik.
Vind t niet écht dope. Er zit geen kracht achter.quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:09 schreef Henkmanz het volgende:
James (van Vroeger/nu, de verre oosten remix en Kruidig en Pittig) heeft na lang wachten eindelijk z'n solo klaar, waarvan het eerste clipje is opgenomen.
Met sticky op het refrein, A.R.T. zit op de beat.
hierzo
Vind het eigenlijk een nietszeggend nummer. Niks nieuws onder de zon en ik trek zijn rijmstijl niet zo goed. Ik vond hem op Opgezwolle tracks ook al niet relaxed...quote:Op woensdag 24 januari 2007 18:09 schreef Henkmanz het volgende:
James (van Vroeger/nu, de verre oosten remix en Kruidig en Pittig) heeft na lang wachten eindelijk z'n solo klaar, waarvan het eerste clipje is opgenomen.
Met sticky op het refrein, A.R.T. zit op de beat.
hierzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |