Het is ook altijd hetzelfde liedje, nietwaar?quote:Op maandag 8 januari 2007 17:07 schreef Scrutinizer het volgende:
zij wil een relatie als in samenwonen en alles samen doen, dat past niet zo bij mij
Ja, zoiets met stropdassen.quote:Op maandag 8 januari 2007 17:45 schreef Z het volgende:
Consultancy bedoel je.
I agreequote:Op maandag 8 januari 2007 17:45 schreef pyl het volgende:
Maar ja, seks is ook een kwestie van organisatie, natuurlijk.
Die doen niet aan van die sullige strikjes inderdaad. Ik heb wel eens met McKinsey jongens (en meisjes) samengewerkt, maar die hadden nooit stroppen om.quote:
quote:Op maandag 8 januari 2007 17:45 schreef pyl het volgende:
Nou ja, ik reken het maar goed. Kwestie van een goedertieren karakter en zo. McKinsey is immers de naamgever van een beroemd organisatieadviesbureau. Kinsey daarentegen is de wereldvermaarde seksuoloog, die de seksuele revolutie van de jaren zestig in de hand zou hebben gewerkt. Maar ja, seks is ook een kwestie van organisatie, natuurlijk. Daar zal de vergissing van Tokay op zijn terug te voeren.
Alfred Kinsey
Jazeker!quote:Op maandag 8 januari 2007 18:18 schreef Scrutinizer het volgende:
Zeker ook iets met bloemetjes, bijtjes en geen vlinderstrikjes?
Nee.quote:
En Kinsey, natuurlijk.quote:Op maandag 8 januari 2007 18:51 schreef Scrutinizer het volgende:
Behalve Goedele en Dr. Ruth ken ik helegaar geen seksuologen
Die van de VPRO-radio, bedoel je? Nee, die ook niet.quote:
Tjonge tong, wat schrijf je toch slordig!quote:Op maandag 8 januari 2007 19:11 schreef tong80 het volgende:
Dan pas ik.Luisterde ik als puert naar naar op m'n transitor radiootje. onder mijn kussen.
Mona?quote:Op maandag 8 januari 2007 19:10 schreef Tokay het volgende:
Nou ja, deze mevrouw wordt negen van de tien keer door 'de vrouwenbladen' geraadpleegd als deskundige wanneer het om seks en/of relaties gaat.
Nee Scrut, niet dát soort (roddel)blaadjes!quote:Op maandag 8 januari 2007 19:30 schreef Scrutinizer het volgende:
Mona?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |