2quote:Op vrijdag 5 januari 2007 11:12 schreef tong80 het volgende:
[afbeelding]
Of nemen ze hem er eerst uit ?
Toch niet echt he...quote:Op vrijdag 5 januari 2007 11:23 schreef immortalsean het volgende:
whehe, ik dacht even dat je bedoelde...
FIPOquote:Op vrijdag 5 januari 2007 11:12 schreef tong80 het volgende:
[afbeelding]
Of nemen ze hem er eerst uit ?
Dat heb je toch gedaanquote:
In dit topic naar binnen.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 11:40 schreef Echo99 het volgende:
Is het nou tong links of rechts naar buiten
waarom, want je hoeft helemaal niet bang te zijn dat je er een lantaarnpaal mee likt, want het vriest toch niet.quote:
Stond er al een tijdje hoorquote:
Dat kan, maar meestal blijft een pijp goed zitten als je je onderkaak een klein beetje scheefhoudt, zodat het uiteinde alleen hoeft te worden tegengehouden door de bovenkaak. Maar je kan natuurlijk ook gewoon het ding met je handvasthouden. Wat dat betreft is er weinig verschil met de activiteit die de TS suggereerde.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:25 schreef Maikuuul het volgende:
Moeten ze btw met hun tanden klemmen om dat ding vast te houden ?
Hertmitgewei.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:39 schreef Roflpantoffel het volgende:
NEK!11! EINSZWEI EINSZWEI!1!!! 111! !!!! 1
...komt bij jou iets wat je slikt in je longen terecht?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 11:27 schreef Gripper het volgende:
Ik dacht altijd dat pijpers het pijpsel alleen in de mond laten rondgaan, om de smaak te proeven, maar dat ze het zaakje niet over de longen nemen?
Klopt, dat is bij sigaren ook zo. Ik lach me altijd dood om die gastjes van een jaar of 14 die hun sigaar met een zippo aansteken en hem dan lekker diep inhalerenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 11:27 schreef Gripper het volgende:
Ik dacht altijd dat pijpers het pijpsel alleen in de mond laten rondgaan, om de smaak te proeven, maar dat ze het zaakje niet over de longen nemen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |