Hier ook. Ik vatte um al, en nu wordt dat bevestigd...quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:32 schreef Day het volgende:
[..]
Ik vind het dus juist EINDELIJK een keer geen nagemaakte .NL.
En het bevestigt mijn idee over hoe DGK gemaakt wordt.
Juist niet.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nee, Bart heeft volgens Nathanael de beste kans.
Mijn kritiek was ook niet alleen de foto's maar ook vooral het feit dat feiten worden omgedraaid naar leugens, daarbij ze in een tv-programma zitten waarbij de belangen hoog zijn. MS ongewild meewerkt aan bewoners die hun grieven mogen uiten via hun diensten en de personen die ze in de seik lopen te nemen zelf geen toestemming hebben gegeven.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:35 schreef avonne het volgende:
Nel is "pissed" dat zijn "grote inspiratie-gever Microsoft" de site uit de lucht heeft gehaald
Na-nana-na-na
had je maar niet zoveel over Huub moeten schrijven,
eigen schuld dikke bult![]()
vanavond zei ze nog dat 10 duizend euro borg haar niet tegen zou houden.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:31 schreef scanman01 het volgende:
Nena: "Twee miljoen is ook niet echt veel hoor. Daar heb je twee jaar voor opgegeven"
Natasia schrijnt het nog niet betaald te hebben.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:40 schreef avonne het volgende:
[..]
vanavond zei ze nog dat 10 duizend euro borg haar niet tegen zou houden.
"Dat heb ik toch gekregen van me vader?"
Ik zou me de ogen uit de broek schamen in haar plaats.
Het ging hoogstwaarschijnlijk over de naaktfoto's. Dat mag niet op die sites.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:35 schreef avonne het volgende:
had je maar niet zoveel over Huub moeten schrijven,
eigen schuld dikke bult![]()
Ja vast wel, helemaal als er weer een nwe bij komt.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:38 schreef Missy_1974 het volgende:
nou ik denk dat bart toch uiteindelijk voor lesley kiest
Om die foto`s zal het denk ik niet gaan, hij had er 1 en brian 8 en het was absoluut geen porno.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:25 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hij heeft het over de seksueel georienteerde foto's . Daar doen ze idd vast moeilijk over.
Paris Hilton de tweedequote:Op donderdag 4 januari 2007 23:40 schreef avonne het volgende:
[..]
vanavond zei ze nog dat 10 duizend euro borg haar niet tegen zou houden.
"Dat heb ik toch gekregen van me vader?"
Ik zou me de ogen uit de broek schamen in haar plaats.
Geloof me maar dat het daar wél over gaat. Op die sites is bloot ook al verboden. Er wordt gewoon heel er g moeilijk gedaan over iedere blote tiet. Zo is het nou eenmaal.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:42 schreef Miraaa het volgende:
[..]
Om die foto`s zal het denk ik niet gaan, hij had er 1 en brian 8 en het was absoluut geen porno.
goed argumentquote:Op donderdag 4 januari 2007 23:40 schreef noucky het volgende:
[..]
Mijn kritiek was ook niet alleen de foto's maar ook vooral het feit dat feiten worden omgedraaid naar leugens, daarbij ze in een tv-programma zitten waarbij de belangen hoog zijn. MS ongewild meewerkt aan bewoners die hun grieven mogen uiten via hun diensten en de personen die ze in de seik lopen te nemen zelf geen toestemming hebben gegeven.
Dat kan ze echt geen reet schelen. Er is vrijheid van meningsuiting. In columns worden VEEL ergere dingen geschreven. Op sites als die van MS mag gewoon geen enkel beetje bloot. En Nathanael had veel bloot pix van de stripper enzo. Daarom is de boel eraf gegooid.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:40 schreef noucky het volgende:
[..]
Mijn kritiek was ook niet alleen de foto's maar ook vooral het feit dat feiten worden omgedraaid naar leugens, daarbij ze in een tv-programma zitten waarbij de belangen hoog zijn.
Dat heeft ze dan goed voor elkaar.quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:41 schreef Sonique het volgende:
[..]
Natasia schrijnt het nog niet betaald te hebben.
Brian is ook geblokt door MSquote:Op donderdag 4 januari 2007 23:49 schreef Miraaa het volgende:
Waarom is Brian dan nog steeds in de lucht ??
Ik weet alleen dat ze gisteren massaal gemeld hebben ( staat onderaan op die site`s )
Misschien beiden.
Heb je BB6 gezien?quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:50 schreef avonne het volgende:
[..]
Dat heeft ze dan goed voor elkaar.
Ik vind het nog steeds erg raar dat je betaalt om ergen te gaan werken (lees= economisch rendement te leveren)
OT Is het niet je kloten uit je broek schamen?quote:Op donderdag 4 januari 2007 23:40 schreef avonne het volgende:
[..]
vanavond zei ze nog dat 10 duizend euro borg haar niet tegen zou houden.
"Dat heb ik toch gekregen van me vader?"
Ik zou me de ogen uit de broek schamen in haar plaats.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |