ze zat in het tenenkrommend slechte programma De Kannibalenquote:Op donderdag 4 januari 2007 21:33 schreef cptmarco het volgende:
waar zou ik Eva van moeten kennen eigenlijk?? Ik kan mij niet herinneren haar ooit gezien te hebben...
Dat snapte ik wel. Je gaat als deelnemer toch niet meteen vertellen wie jij denkt dat de Mol is? Je laat zo min mogelijk in je kaarten kijken. Ik had niet eens op die vraag geantwoord!quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:32 schreef JeroenV het volgende:
Renates reactie snapte ik trouwens niet. Waarom moet je eerst vijf seconden denken of je het over Sander als winnaar of als mol had? En die blik... Ik weet het niet...
Ze beslaat inderdaad de helft van het beeld (maar ik heb dan ook een kleine tv op m'n kamer)quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:34 schreef jna het volgende:
[..]
Ze komt alleen in breedbeeld programma's![]()
quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:35 schreef TheVulture het volgende:
[..]
ze zat in het tenenkrommend slechte programma De Kannibalen
Oftewel het vleesgeworden bewijs dat dikke mensen niet altijd leuk en grappig zijn
Nadja kreeg een paars molboekjequote:Op donderdag 4 januari 2007 21:37 schreef DaMart het volgende:
Ik heb eigenlijk 3 aanwijzingen gezien die direct naar een van de kandidaten wijzen:
- Dick Jol krijgt als enige een rood molboekje, de rest een groene.
Dat lijkt me een hele goede aanwijzingquote:Op donderdag 4 januari 2007 21:37 schreef DaMart het volgende:
- Het boek 'Adrian Mole' ligt in spel 2. Die naam is een anagram voor 'Nadia R Mole', brak Engels voor: Nadja is de mol.
dit dacht iedereen vorig jaar met milouska ookquote:Op donderdag 4 januari 2007 21:35 schreef washandje het volgende:
Ik stem nu ook op Renate, maar ze is wel slecht als ze de mol is
Die van vorig jaar was het grootste zeikwijf van de Nederlandse televisiequote:Op donderdag 4 januari 2007 21:37 schreef Nappeklapperapper het volgende:
Wie is de mol neemt vaak dezelfde types in het programma, en de mol is meestal iemand die niet de hele tijd zeikt over niks en toch goed mee kan komen met de "betere" anderen. Al die zeikerds hierboven vallen dus af, om uit te komen op Dick Jol, Paul, Alex, Nadja of Renate; degenen die ik ook graag zie in de latere afleveringen en wat waarschijnlijk ook gebeurd
Makkelijk!
En ze bleef ook even achter in de drukte van Bangkok wat verdacht isquote:Op donderdag 4 januari 2007 21:37 schreef DaMart het volgende:
Ik heb eigenlijk 3 aanwijzingen gezien die direct naar een van de kandidaten wijzen:
- Dick Jol krijgt als enige een rood molboekje, de rest een groene.
- In filmpje Eva komt WIDM logo naar voren.
- Het boek 'Adrian Mole' ligt in spel 2. Die naam is een anagram voor 'Nadia R Mole', brak Engels voor: Nadja is de mol.
En dan moet ik dus kiezen uit die drie... hm... ik ga dan voor Nadja... meest verborgen hint van de drie, en ze hield zich wel erg op de achtergrond. Bovendien bleek de vorige twee edities dat degene die ik het meest irritant vond de mol was, en nadja is een goede kanshebster om de meest irritante kandidaat te zijn deze editie!
Je moet niet zo diep zoeken johquote:Op donderdag 4 januari 2007 21:39 schreef Remzz het volgende:
[..]
Dat lijkt me een hele goede aanwijzing
Waar is Menno in je analyse?quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:37 schreef Nappeklapperapper het volgende:
Je hebt altijd van die types bij de mol, waarbij je zo kan wegstrepen wie het niet zijn. Meestal zijn dit zeikwijven. Ik noem:
Eva, Bah, ze moet zich schamen met zo'n pens in zo'n land. Ze doet dom, is dom en niet de mol dus
Inge, zo'n typische dertiger/veertiger, midlife-BN'er, laatste hoogtijdagen, niet de mol
Liesbeth, Bah, zo'n feministisch menske heb ik zo het idee, te actief, "doet mee om het spel blabla" Niet de mol
Renate, kan wel de mol zijn, niet zo erg op de achtergond en zo, ook niet te inactief
Nadja, ook zo'n typische nep BN'er, denk ik 30% kans op mol zijn ( tegen 70% niet)
Paul Rabbering is tof, doet leuk mee en zo, heeft nog geen slechte dingen gedaan, zou een lieve mol zijn
Alex, kan ook goed de mol zijn, lacht om zichzelf
Dick Jol, zou een leuke mol zijn, is actief maar denk dat 'ie te nuchter is om gemene dingen te doen
Menno ook natuurlijk ,vergeten, kan het zijn, denk het niet
Conclusie:
Wie is de mol neemt vaak dezelfde types in het programma, en de mol is meestal iemand die niet de hele tijd zeikt over niks en toch goed mee kan komen met de "betere" anderen. Al die zeikerds hierboven vallen dus af, om uit te komen op Dick Jol, Paul, Alex, Nadja of Renate; degenen die ik ook graag zie in de latere afleveringen en wat waarschijnlijk ook gebeurd
Makkelijk!
Oh daar gaan we weer het overactief bekijken van hints en als deze serie voorbij is wordt er mischien verteld dat het om een druk fout ging.quote:
Er was nog een huis waar ik een foto voorbij zag komen...quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:40 schreef marientje het volgende:
Paul draaide een liedje van Imaani in z'n uitzending vanmiddag
I see your picture in a frame is de eerste regel, in Renate's huis hingen allemaal fotolijstjes aan de muur
Misschien toch een aanwijzing?
Ja maar als je gewoon op fouten in de spellen gaat letten word het er vaak alleen maar vager op. Omdat er heel veel zijn die zich verdacht willen maken dan kun je nog beter op die specifieke dingen letten.quote:Op donderdag 4 januari 2007 21:41 schreef Nappeklapperapper het volgende:
[..]
Je moet niet zo diep zoeken johJe moet het gewoon over het geheel bekijken, wie doet het meest raar en zo, werkte vorige serie voor mij ook prima. Als je gaat zoeken naar aanwijzingen, die meestal heel bekrompen in elkaar zitten kunnen ze dat programma niet eens meer normaal (objectief voor de kijker) maken
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |