Is al gepost door mijquote:Op zondag 7 januari 2007 20:38 schreef dutch-mamma het volgende:
Het is maar 30 seconden en het stelt amper wat voor, maar hier kan je een glimpje van POTC-AWE downloaden.
http://www.yousendit.com/download/2VcxYYx3bWx5TA%3D%3D
quote:
Schitterend!quote:Op woensdag 3 januari 2007 02:33 schreef roelofjan het volgende:
Keith Richards in een Disney film...
't moet ook niet gekker worden.![]()
Oh wauwwwwww.....!quote:Op donderdag 11 januari 2007 10:05 schreef magnifor het volgende:
Nieuwe promo artwork:
http://www.aintitcool.com/node/31212
Ziet er goed uit moet ik zeggen.
ziet er zeer zeker goed uit...quote:Op donderdag 11 januari 2007 10:05 schreef magnifor het volgende:
Nieuwe promo artwork:
http://www.aintitcool.com/node/31212
Ziet er goed uit moet ik zeggen.
quote:
quote:Op vrijdag 12 januari 2007 20:21 schreef Timo20 het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
hoef je meteen de film niet meer te gaan zien...
Kans is zelfs groot dat een aantal dingen in het verhaal veranderd zijn. Verder is het pas de helft van de script ofzo.quote:Voor de duidelijkheid: de schrijvers hebben aangegeven dat het script echt is, maar veel dingen veranderd zijn. Enige wat grotendeels het zelfde zou blijven zou het verhaal zijn. Volgens de schrijvers zou je het gelekte script met een grote korrel zout moeten nemen.
Dan nog, dat is redelijk kansloos om het script te lezen voordat je de film gaat zien. Ook al is dat script maar de helft zoals het verfilmd gaat worden...quote:Op vrijdag 12 januari 2007 22:15 schreef magnifor het volgende:
[..]
[..]
Kans is zelfs groot dat een aantal dingen in het verhaal veranderd zijn. Verder is het pas de helft van de script ofzo.
Waar Jack Sparrow zich bevind na dat gevecht met de Kraken kan je al afleiden in deel 1. In de script staat niet hoe Barbossa weer tot leven is gewekt, er wordt niet echt duidelijk verteld wie de big love van Davy Jones is (alhoewel je dat in deel 2 al een beetje kan zien). Enige wat verteld wordt is dat het Calypso is enzo en dat haar Davy Jones onsterfelijk heeft gemaakt. Verder sterven er twee personen. Eigenlijk wordt er in het script niets verteld wat de hele film zou kunnen verpesten. Tel daarbij op dat eigenlijk bijna alles veranderd is en je hebt niets aan het script (behalve het verhaal wat waarschijnlijk in grote lijnen het zelfde blijft).quote:Op vrijdag 12 januari 2007 22:40 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Dan nog, dat is redelijk kansloos om het script te lezen voordat je de film gaat zien. Ook al is dat script maar de helft zoals het verfilmd gaat worden...
Een first draft is meestal de uitwerking van een outline van het verhaal. De allergrootste lijnen zullen dan meestal wel kloppen. Dit is wellicht een early draft, dus echt nog in conceptfase, maar je gaat geen dialoog zitten schrijven als je het verhaal niet al hebt uitgewerkt.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 22:15 schreef magnifor het volgende:
[..]
[..]
Kans is zelfs groot dat een aantal dingen in het verhaal veranderd zijn. Verder is het pas de helft van de script ofzo.
Wauw! Nice indeedquote:Op donderdag 11 januari 2007 10:05 schreef magnifor het volgende:
Nieuwe promo artwork:
http://www.aintitcool.com/node/31212
Ziet er goed uit moet ik zeggen.
Vertel het eens alllemaal danquote:Op zondag 14 januari 2007 01:20 schreef magnifor het volgende:
[..]
Waar Jack Sparrow zich bevind na dat gevecht met de Kraken kan je al afleiden in deel 1. In de script staat niet hoe Barbossa weer tot leven is gewekt, er wordt niet echt duidelijk verteld wie de big love van Davy Jones is (alhoewel je dat in deel 2 al een beetje kan zien). Enige wat verteld wordt is dat het Calypso is enzo en dat haar Davy Jones onsterfelijk heeft gemaakt. Verder sterven er twee personen. Eigenlijk wordt er in het script niets verteld wat de hele film zou kunnen verpesten. Tel daarbij op dat eigenlijk bijna alles veranderd is en je hebt niets aan het script (behalve het verhaal wat waarschijnlijk in grote lijnen het zelfde blijft).
Heb het script gelezen en heb er geen spijt van gehad.
Kwa verhaal niet misschien, maar wel kwa dialogen etc. En in de eerste 56 pagina's worden geen grote dingen uit de doeken gedaan van het verhaal. Lees zelf maar. Er zitten niet echt grote spoilers in. Ja misschien waar Jack Sparrow is als hij dood gaat, maar zoals ik al eerder zei kan je dat raden als je deel 1 hebt gezien.quote:Op zondag 14 januari 2007 01:32 schreef Breuls het volgende:
[..]
Een first draft is meestal de uitwerking van een outline van het verhaal. De allergrootste lijnen zullen dan meestal wel kloppen. Dit is wellicht een early draft, dus echt nog in conceptfase, maar je gaat geen dialoog zitten schrijven als je het verhaal niet al hebt uitgewerkt.
Als dit script echt is, zal het volgens mij dus niet eens zo heel ver van de uiteindelijke film zitten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 14 januari 2007 16:47 schreef magnifor het volgende:
[..]
Uit deel 1:Ik was het zelf ook al eens tegen gekomen, echter:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
quote:Op zondag 14 januari 2007 17:40 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik was het zelf ook al eens tegen gekomen, echter:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door magnifor op 14-01-2007 18:17:05 ]
quote:Op zondag 14 januari 2007 16:47 schreef magnifor het volgende:
[..]
Kwa verhaal niet misschien, maar wel kwa dialogen etc. En in de eerste 56 pagina's worden geen grote dingen uit de doeken gedaan van het verhaal. Lees zelf maar. Er zitten niet echt grote spoilers in. Ja misschien waar Jack Sparrow is als hij dood gaat, maar zoals ik al eerder zei kan je dat raden als je deel 1 hebt gezien.
Uit deel 1:Behalve dat er ten tijde van deel een nog helemaal geen sprake was van een deel twee en deel drie, dus daar konden ze ook niet naar verwijzen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
Dat weet ik ook wel, maar als je logisch nadenkt dan weet je waar Jack Sparrow moet zijn als je deel 1 gezien hebtquote:Op zondag 14 januari 2007 19:19 schreef wonderer het volgende:
[..]
Behalve dat er ten tijde van deel een nog helemaal geen sprake was van een deel twee en deel drie, dus daar konden ze ook niet naar verwijzen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 14 januari 2007 22:17 schreef dapluiz het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 14 januari 2007 22:17 schreef dapluiz het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben hopeloos bevooroordeeld, want Deppfan sinds een jaar of 15. Maar ik zie Barbossa veel liever dan Will. Een prachtig karakter. Niet zomaar rechttoe rechtaan slecht, nee, je kreeg met hem te doen... Vond het echt sneu toen hij werd neergeknald...quote:Op woensdag 17 januari 2007 21:48 schreef Retarded het volgende:
stom.. maar de enige reden dat ik megabenieuwd ben naar de film is Geofrey Rush. Barbossa vond ik het beste karakter uit de eerste film, maar volgensmij was ik daar de enige in.
quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:18 schreef magnifor het volgende:
Spoilers:
http://www.aintitcool.com/node/31279
Is concept art, ziet er goed uit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tomatensoep is roder dan groentensoep
Pictures removed.quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:18 schreef magnifor het volgende:
Spoilers:
http://www.aintitcool.com/node/31279
Is concept art, ziet er goed uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |