![]()
Door het hoog bij de Azoren en het laag bij IJsland heb je dus een stroming dier een beetje tussen door gaat.
Die lucht is in het begin ten westen van dat laag nog best koud, maar gaat dus gemengd worden met warmere lucht van het hoog.
Gevolg: Op die lijn krijg je dus depressie na depressie. Regen, wind en nog meer tegen en wind. Kutweer dus
![]()
Hier heb je dus dat het hoog een complete wandeling naar boven neemt en zo dus de stroming uit het westen blokkeert. Het laag bij Italië houd het allemaal bij elkaar en de koudere lucht heeft kans om West-Europa binnen te trekken. In de winter betekend dit winterweer en in de zomer zomerweer. Kortom [14.gif] dus
De pest met WC is dat het niet zomaar één of twee dagen duurt maar vaak langere tijd omdat het vaak alles kapot beukt en voor een grote "schoonmaak" zorgt tot in het oosten van Europa, wat dus ook weer meer nadelen heeft.
LastFM03/06 Maccabees - 10/06 Gaslight Anthem - 18/06 Oi Vai Voi - 20/06 Green Beats - 24/06 Ghinzu - 18/07 Extrema Outdoor