Ha, nu je het zegt.quote:Op zondag 29 juni 2008 20:36 schreef morgane het volgende:
Hij doelde op T(e) V(ette) P(laten) geloof ik
quote:Op maandag 30 juni 2008 13:52 schreef dubidub het volgende:
Veur d'n liefhebbers, liveconcert van Room Eleven in Paradiso op FabChannel:
Klikkerdeklik
Lovely Morning heet hij. Zie het filmpjequote:Op zaterdag 19 juli 2008 19:03 schreef Mich92 het volgende:
Ik hoorde hun nieuwe single laatst. Ik weet trouwens niet offie nieuw is, maar zo leek het. Vond m wel tof
.
Ja die! Leuke clipquote:Op zondag 20 juli 2008 09:01 schreef Iorek het volgende:
[..]
Lovely Morning heet hij. Zie het filmpjeeen paar posts terug
Ja, maar is vanmiddag al geweestquote:Op zaterdag 26 december 2009 22:41 schreef Knipoogje het volgende:
*schop*
Room Eleven staat in de top 2000 met Hey Hey Hey
... en daarnaast ook 2 keer in de 3FM Top Serious Request, met One Of These Days op 1915 (gister tussen 21 en 22 uur al gedraaid) en Hey Hey Hey op 695 (komt 29 december tussen 13 en 14 uur).quote:Op zaterdag 26 december 2009 22:41 schreef Knipoogje het volgende:
*schop*
Room Eleven staat in de top 2000 met Hey Hey Hey
quote:Room Eleven stopt, Janne Schra solo verder
Vorig jaar ontving Room Eleven nog een Zilveren Harp. Die aanmoedigingsprijs heeft niet echt geholpen, want sindsdien hebben we weinig van de band vernomen en nu laat zangeres Janne Schra op haar website weten, dat het na vijf jaar samen over de wereld touren over is. Ze gaat solo en hoopt eind dit jaar haar eerste solo-album af te leveren. "We voelden dat ons werk samen klaar was en ik wist dat het tijd was om weer te gaan leren en ontdekken door met nieuwe partners te schrijven en op te treden."
Room Eleven ontstond aan het Utrechtse conservatorium, waar Schra gitarist en componist Arriën Molema ontmoette. De groep leverde twee prijswinnende albums af. Debuutalbum Six White Russians & A Pink Pussycat is inmiddels platina en ook verschenen in België, Duitsland en Japan, waar in een jaar tijd al ruim 12.000 exemplaren verkocht werden. Room Eleven stond op Lowlands, North Sea Jazz en alle grote Nederlandse festivals, 3VOOR12 maakte opnames van hun shows op Noorderslag 2008 en EuroSonic 2009. Ook stond de jazzpop-groep tweemaal in Club 3VOOR12: op 14-03-2007 en nogmaals op 03-04-2008.
In 2009 kwam Janne Schra verder nog vooral in het nieuws door samenwerkingen met Maurits Westerik (Gem) en met Torre Florim van De Staat. Schra schrijft op haar website dat ze de laatste maanden aan nieuwe songs werkt. Ze is nu bezig haar nieuwste songs te testen met de hulp van bassist Lucas Dols en toetsenist Tony Roe (beiden uit Room Eleven), Stef van Es (gitarist van Floris en Rose) en drummer Satindra Kalpoe, die onder meer met Anouk, Boris, Relax werkte.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |