Ik had een paar ton, tot ik die vleugel kocht. Hopelijk lossen ze het op, anders ben je inderdaad straks weer een speler kwijt ofzo.quote:Op donderdag 4 januari 2007 16:46 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
ik heb de laatste paar maanden altijd wel een paar ton liggen![]()
Als dat zo is, kan ik weer eens winst maken.quote:Op donderdag 4 januari 2007 17:05 schreef maniack28 het volgende:
Toch niet weer he... wedden, wedden dat ze dan een backup van maandag hebben en ik mijn skilltrade kwijt ben en met een potentiele u-20 zonder training zit en ik een WO veroorzaak ofzo... lijers zijn het
Vorige keer gingen ze idd woensdag down, dus de backup van maandag kwam toen terug, maar de matches waren al gespeeld voor je erop kon, dus iedereen die zn friendly maandag niet geregeld had of geen opstelling had gemaakt had pechquote:Op donderdag 4 januari 2007 17:32 schreef Grumpey het volgende:
ze back-uppen normaal gesproken na elke wedstrijd-reeks. Dus de vroegste back-up zou van woensdagnacht zijn, normaal gesproken.
ja anders roep je het over jezelf af iddquote:Op donderdag 4 januari 2007 18:03 schreef MacMauser het volgende:
Het zou allemaal wel meevallen. Over een uurtje doet ie het weer en iedereen krijgt gewoon vannacht zijn training!
Hattrick(ik ben maar een keer positief, misschien krijg ik dan eindelijk vannacht weer eens een vormstijging ipv daling
)
Ksst, ga weg, dat woord wil ik niet horen.quote:Op donderdag 4 januari 2007 19:33 schreef the_undertaker het volgende:
megacrash
quote:2007-01-04 21:18 Update
We're a little bit behind schedule, but we think that we can be up again somewhere around 22.
The backup is from 15.15, so we have lost some data between that date and the crash. The data affected is mainly guestbook posts and old mail messages. No vital data has been lost.
We are very sorry for the inconvenience.
Hij is net weer online inderdaad. Mijn friendly staat gewoon in het lijstje, dus ze zijn volgens mij niet op een back-up teruggevallen.quote:
quote:Op donderdag 4 januari 2007 19:00 schreef Lennox het volgende:
Morgenochtend dus bak koffie, computer aan en training bekijken
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |