abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 februari 2007 @ 16:13:25 #51
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_46460318
ALs er nu nog een fatsoenlijke merge was geweest hoor je mij niet klagen de OP was goed maar weg is ie.

Maar goed dat jij aanslagen gewoon vind, ik niet. Dit is weer een totaal andere aanslag.
mai pen rai
  dinsdag 20 februari 2007 @ 05:00:45 #52
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_46481014
quote:
Doden en tientallen gewonden bij aanslagen Thailand
(Novum/AP) - Bij een serie bomaanslagen van vermoedelijke moslimrebellen in het zuiden van Thailand zijn zondag en maandag zes mensen gedood en minstens vijftig gewond geraakt. De aanslagen vielen samen met het Chinese nieuwjaar en volgens een legerwoordvoerder waren ze kennelijk bedoeld om etnische Chinezen uit de overwegend islamitische provincies weg te jagen.

Er ontploften minstens 29 bommen bij uitgaansgelegenheden, hotels, scholen, benzinestations en elektriciteitskasten. De aanslagen hadden plaats in de vier zuidelijke provincies Yala, Narathiwat, Pattani en Songhkla. Sinds 2004 zijn in de vier genoemde provincies al meer dan tweeduizend mensen omgekomen bij aanslagen van rebellen. Verondersteld wordt dat de rebellen strijden voor een onafhankelijke moslimstaat met een islamitische grondwet. Zij hebben tot op heden niet bekendgemaakt wat hun doeleinden zijn of wie hun leider is. Onder hun slachtoffers bevinden zich veel gematigde moslims en moslims die betrekkingen onderhouden met de centrale overheid.
Hiermee probeer ik het topic wat een leuke start had in het andere, maar gewoon zonder merge werd dichgegooid, door te laten gaan.

Ik wordt een beetje moe van de aanslagen hier in Thailand, de chinezen zijn niet aan de macht hebben weinig met de regering te maken en toch vallen de moslims ze aan om ze weg te jagen. Dit geeft gewoon aan dat het enorme racisten zijn. Alles wat niet aan hun geloof voldoet moet weg.

Ik hoop dat ze het leger weer wat harde maatregelen laat nemen. Stom dat ze hun eigen glazen in gooien. Mutant komt dan weer met dat ze onderdrukt zijn. Maar leg mij eens uit waarom de koning dan de Thaise vertaling van de koran heeft gefinancierd van deze Thai.

Waarom andere plekken waar moslims in het zuiden wonen wel welvarend zijn en meedoen met de toersisten economie. Het feit blijft gewoon dat op basis van een agressieve religie er hier aanslagen gevoerd worden. Dat was niet zo voor 9/11. Kortom moslims zijn extremer geworden. Leraren, leraressen, ouderen. 2000 slachtoffers al. Vind je het gek dat mensen er niet willen investeren.

Ik ben een paar keer in het zuiden geweest, het is echt een van de mooiste plekken van Thailand, daar valt echt heel veel van te maken. Een echte gemiste kans.

Overigens vielen de aanslagen samen met het chinese nieuwjaar. Vast gedaan omdat er geen andere feesten als islamitische feesten gevierd mogen worden en zoveel mogelijk slachtoffers te maken. Walgelijk is dit.

[ Bericht 19% gewijzigd door niet_links op 20-02-2007 05:09:38 ]
mai pen rai
  dinsdag 20 februari 2007 @ 08:58:43 #53
128950 sturky100
bijten bijten!
pi_46481757
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 05:00 schreef niet_links het volgende:

[..]

.

Ik ben een paar keer in het zuiden geweest, het is echt een van de mooiste plekken van Thailand, daar valt echt heel veel van te maken. Een echte gemiste kans.

Hat yai is leuk en

Narithiwat vind ik helemaal te gek en was voor mij een van hoogtepunten van mijn azietrip. Het was totaal onverwachts, weinig toeristen, schilderachtig, strand. Ik heb toen(eind 2002) nog emails naar vrienden gestuurd met vermelding dat het daar zo goed gaat met de verschillende geloven, en dat dat volgens mij kwam omdat ze daar al honderden jaren met elkaar leefden Vrouwen op brommers met wapperende hoofddoeken, prachtig vond ik het. Ik heb er nog aan gedacht om daar een flatje of huisje te kopen. vrnl als investering.
god bless america!
pi_46489285
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 08:58 schreef sturky100 het volgende:
... Ik heb toen(eind 2002) nog emails naar vrienden gestuurd met vermelding dat het daar zo goed gaat met de verschillende geloven, en dat dat volgens mij kwam omdat ze daar al honderden jaren met elkaar leefden
Aanslagen op Polytheïsten

http://www.telegraaf.nl/b(...)_Thailand.html?p=2,1

Onthoofdingen op Boedhisten

http://www.nieuwnieuws.nl(...)hoofd_door_mosl.html

Aanslagen op Christenen

http://www.metrotime.be/nlnewsbelga.html?telexid=829729

Aanslagen op Joden

http://www.krux.nl/headlines.asp?lIntNewsId=27081

Aanslagen op Hindoes en Sikhs

http://www.volkskrant.nl/(...)_aanslag_trein_India

Aanslagen op Sjiieten

http://www.refdag.nl/artikel/1292228/Nieuwe+aanslagen+in+Bagdad:+70+doden.html

Aanslagen op Soennieten

http://www.elsevier.nl/ni(...)el/asp/artnr/137573/
pi_47260831
quote:
Negen boeddhisten dood na aanslag Zuid-Thailand
Uitgegeven op woensdag 14 maart 2007 om 09:14:15, bijgewerkt om 10:33:11
(Novum/AP) - Vermoedelijke moslimopstandelingen hebben woensdag een bom gegooid naar een busje en vervolgens het vuur geopend op de negen passagiers. Allen werden met een schot in het hoofd gedood. De chauffeur, die in het gezicht werd geschoten, is de enige overlevende.
Negen boeddhisten dood na aanslag Zuid-Thailand

Na de aanslag werden de veiligheidsmaatregelen verscherpt in het islamitische zuiden, waar een in 2004 begonnen opstand meer dan tweeduizend levens heeft geëist.

De aanval werd gepleegd in het district Yaha van de provincie Yala. Het busje vervoerde mensen naar Hat Yai, de belangrijkste zuidelijke stad in de aan Yala grenzende provincie Songkhla. Alle inzittenden waren boeddhisten, alleen de chauffeur was een moslim. Hij werd door de aanvallers in het gezicht geschoten toen hij vaart minderde na de bomexplosie. De passagiers werden vervolgens een voor een doodgeschoten.

Dinsdag voerden de Thaise autoriteiten de veiligheidsmaatregelen op in verband met de oprichtingsdag van de separatistische groepering Barisan Revolusi Nasional. Gevreesd werd dat de leden van deze separatistische moslimorganisatie deze dag zouden willen markeren met gewelddaden.

De BRN werd in 1963 opgericht, deels uit verzet tegen pogingen van de toenmalige regering om de moslims in het zuiden te dwingen tot integratie in de overwegend boeddhistische Thaise samenleving. Later werden die pogingen opgegeven. Een radicale tak van de BRN, BRN-Coordinate, speelt een belangrijker rol bij het huidige geweld in de zuidelijke moslimprovincies.
http://buitenland.nieuws.(...)anslag_Zuid-Thailand
  woensdag 14 maart 2007 @ 14:17:47 #56
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47264802
Ja ik weet het weet je wat het ergste is. Die moslims hier zijn nog niet eens oorspronkelijke bewoners van het gebied dat ze claimen. Het is altijd van de Thai geweest alleen tijdelijk naar de engelsen gegaan die er toen moslims naar toe gebracht hebben. Kortom hypocriet... schreeuwen in palastina over de joden en hier hetzelfde doen.

Maar goed de religie van de vrede laat weer van zich spreken
mai pen rai
  woensdag 14 maart 2007 @ 16:04:38 #57
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47268533
Grappig dat links en alle moslims hier dit topic negeren. Misschien wel omdat ze dit niet kunnen verdedigen.
mai pen rai
pi_47268730
quote:
Op woensdag 14 maart 2007 16:04 schreef niet_links het volgende:
Grappig dat links en alle moslims hier dit topic negeren. Misschien wel omdat ze dit niet kunnen verdedigen.
Mevrouw Meulenbelt is te druk bezig met andere zaken denk ik.
  woensdag 14 maart 2007 @ 16:11:59 #59
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47268770
Het grappige is ik had dit nog niet gehoord. Nu heb ik hier niet constant de tv aan ofzo. Maar ik ben wel op een thais forum geabboneerd die me dit soort dingen vertelt.
mai pen rai
pi_47271487
quote:
Op woensdag 14 maart 2007 16:04 schreef niet_links het volgende:
Grappig dat links en alle moslims hier dit topic negeren. Misschien wel omdat ze dit niet kunnen verdedigen.
Wat heeft links hiermee te maken?
pi_47273749
quote:
Op woensdag 14 maart 2007 17:39 schreef lindaatjuh het volgende:

[..]

Wat heeft links hiermee te maken?
Van extreem links is bekend dat die samen met de rechtse fascisten, moslims en christen-anti-semieten (die bestaan ook nog helaas) een schurfthekel hebben aan joden. Die lui (Anja Meulenbelt, Greta Duisenberg, Jenny Goeree, Meki, Jean Marie Le Penn) wil je niet op zaterdagmorgen op de koffie hebben me dunkt. Hij bedoelde dus extreem-links.
pi_47273844
Niet te vergeten Dries van Agt, vertegenwoordiger van het Katholiek anti-semitisme (eeuwenoud overigens).
  donderdag 15 maart 2007 @ 06:53:21 #63
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47290174
quote:
Op woensdag 14 maart 2007 17:39 schreef lindaatjuh het volgende:

[..]

Wat heeft links hiermee te maken?
Heb het meer over bepaalde users die altijd maar voor de moslims opkomen ongeacht wat er gebeurd. Zij zijn een beetje extreen links. Voor de rest denk ik dat de meeste mensen deze idioten wel veroordelen.
mai pen rai
pi_47292482
quote:
Op woensdag 14 maart 2007 18:54 schreef buachaille het volgende:
Niet te vergeten Dries van Agt, vertegenwoordiger van het Katholiek anti-semitisme (eeuwenoud overigens).
Halo Hallo

heb jij ze nog allemaal bij elkaar ?

Wat is dat voor debieliteit ?
pi_47292703
quote:
Op donderdag 15 maart 2007 06:53 schreef niet_links het volgende:

[..]

Heb het meer over bepaalde users die altijd maar voor de moslims opkomen ongeacht wat er gebeurd. Zij zijn een beetje extreen links. Voor de rest denk ik dat de meeste mensen deze idioten wel veroordelen.
Links meldt zich . Maar dat zegt niet dat ik het opneem voor extreme islamitische groeperingen in Z-O-Azie..
Lawamena hitihala Lawamena haulala
pi_47293306
Moslim meld zich, mijn mening heb ik al 20 keer gegeven. Thailand is niet echt het toonbeeld van beschaving.
Allah Al Watan Al Malik
pi_47293480
Deze buitengewoon wrede acties zullen moslims ook veroordelen, net als de onthoofdingen in Irak.
De islam is zeker geen gewelddadig geloof, Ik zal de islam blijven verdedigen, en nee ik ben geen linkse knakker met zwarte kleren en krakershuis..
Lawamena hitihala Lawamena haulala
  donderdag 15 maart 2007 @ 10:57:13 #68
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47293937
quote:
Op donderdag 15 maart 2007 10:34 schreef Mutant01 het volgende:
Moslim meld zich, mijn mening heb ik al 20 keer gegeven. Thailand is niet echt het toonbeeld van beschaving.
http://www.thairath.co.th/2550/hotnews/Mar/library/15/pic_4.jpg
http://www.thairath.co.th/2550/hotnews/Mar/library/15/pic_5.jpg

Nee dat is Thailand niet alleen wat die moslims daar uitvreten is vele male erger. Even random 7 mensen in een bus executeren. Ik heb de fotos gezien vandaag in de krant. Echt walgelijk.

Feit blijft gewoon dat ze hun eigen ruiten ingooien zoals op zoveel plekken, ze willen zich afscheiden terwijl de Thai altijd eigenaar zijn geweesd van dit stuk land. Ooit was er een sultanaat maar dat stond ook weer onder het thaise rijk. Toen in 1906 werden er wat afspraken met de engelsen gemaakt en toen stond het helemaal vast.

De moslims willen alle niet moslims daar wegdrijven. Laatst met chinees nieuwjaar vallen ze de etnische chinezen aan. (die hebben niets met de thaise regering te maken). Gewoon maar even om aan te geven wat voor tuig het wel niet is.

Zolang het een kleine groep is houden ze zich wel gedeist worden het er teveel beginnen ze lastig te doen.

Isaan ook een provincie in Thailand is nog veel armer als daar in het zuiden, echter deze mensen lopen niet zo te rellen. Dat zijn boedisten.. zou het dan toch wat uitmaken.

Dat de Thaise politie hard en soms te hard optreed is duidelijk, er is een geval bekend waarbij 78 moslims omkwamen. Dat was walgelijk natuurlijk.
mai pen rai
pi_47294067
Ze worden onderdrukt, dat is een feit. Zie je dat in of niet? Ik durf immers wel in te zien dat deze daden van deze terroristen walgelijk zijn. Nu moet jij inzien dat de daden van Thailand in het zuiden walgelijk zijn... "te hard optreden" is de understatement van het jaar, het is gewoon een massamoord.
Allah Al Watan Al Malik
  donderdag 15 maart 2007 @ 11:20:05 #70
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47294699
Massamoord ? 78 man tegen 2000 vermoord ? de balans slaat wel even door naar de kant van de terroristen.

Maar die incidenten waar het thaise leger onschuldige moslims vermoord, zoals deze 78 dat veroordeel ik hard. Maar ik vind dus niet dat ze erg onderdrukt worden. Er wordt nu zelfs onderhandeld met ze. Een moslim zit op een erg hoge post(misschien wel de machtigste man in Thailand op het moment buiten de koning). Dus je moet niet doen alsof alle moslims onderdrukt worden hier.
Dat er daar in die provincies zware maatregelen genomen worden vind ik goed, maar moord zoals op die 78 man keur ik af.
mai pen rai
  donderdag 15 maart 2007 @ 11:28:29 #71
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47294941
quote:
Junta response

In the face of escalating violence, the junta announced a switch from defensive to "hard-line" tactics and an improvement of efforts to crack down on narcotics abuse by insurgents.

To protect the Buddhist minority from violence, the Internal Security Operations Command produced Jatukham Rammathep amulets for public distribution. The renowned animist amulets were believed by some to have magical powers to protect there holders from violence and large sums were generally paid for them. The plan was developed by Colonel Manas Khongpan, deputy director of the ISOC in Yala province.
Dat zie ik wel vaker in Thailand ze zijn erg bijgelovig. Maar goed dat is voor een a religieus iemand zoals ik moeilijk te begrijpen. Ik vind het net zo gek als het geloof in de andere godsdiensten. Ik moest wel even lachen toen ik dit las.
mai pen rai
pi_47295198
Werden ze maar onderdrukt. Smerige beesten zijn het (die extremisten dan die die aanslagen plegen he) Je bent toch ziek als je zomaar mensen gaat vermoorden en een land op gaat eisen wat niet van jou is? Thailand is een supermooi land en de thai zijn over het algemeen supervriendelijke en vredelievende mensen. Superzonde dat dit land zo verpest wordt.
pi_47301538
in Indonesie is het als 2 druppels water. Ook daar worden onschuldigen op beestachtige manier vermoord
Lawamena hitihala Lawamena haulala
  donderdag 15 maart 2007 @ 16:01:49 #74
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47304330
@mutant

Die massamoord gaat eerder op van moslims op boedisten dan omgekeerd 2000+ tegen 100+

Maar goed het is verschrikkelijk het lijkt hier wel steeds erger te worden. De boedisten beginnen nu zelf ook wat verhit te raken. Er zijn al protest marsen tegen moslims geweest. UIteindelijk kan het goed mis gaan er zijn meer boedisten als moslims.
mai pen rai
pi_47311399
quote:
Op donderdag 15 maart 2007 16:01 schreef niet_links het volgende:
@mutant

Die massamoord gaat eerder op van moslims op boedisten dan omgekeerd 2000+ tegen 100+

Maar goed het is verschrikkelijk het lijkt hier wel steeds erger te worden. De boedisten beginnen nu zelf ook wat verhit te raken. Er zijn al protest marsen tegen moslims geweest. UIteindelijk kan het goed mis gaan er zijn meer boedisten als moslims.
Niet in de Zuidelijke Provincies, waar de boeddhisten (daar 20 % ) sinds jaar en dag gepest, getreiterd, verjaagd en vermoord worden..
Present.
pi_47403984
Gisteren is er een Islamitische school aangevallen waarbij 3 scholieren zijn omgekomen, en vanmorgen bij 3 afzonderlijke actie's nog 3 slachtoffers. De politie geeft moslims zelf de schuld van de aanslag op de Islamitische school maar dat vind ik een beetje een raar verhaal. http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/6463565.stm

Protesten:
quote:
Angry villagers blamed the attack on the security forces and protested against the government.
  zondag 18 maart 2007 @ 17:30:03 #77
92623 niet_links
Live from Bangkok
pi_47404995
Heel vreemd, maar ik kan me niet voorstellen dat het leger dit gedaan heeft. Maar misschien een para-militaire groep die het recht in eigen handen genomen heeft. Of ze hebben een aanslag gepleegd op hun eigen mensen. Komt wel eens voor om meer support te krijgen.

Maar goed ik weet het ook niet en wie het ook gedaan heb ik veroordeel het erg. Ik hoop dat dit niet verder gaat escaleren.
mai pen rai
pi_47423925
kijk eens naar de waslijst van de afgelopen 3 maanden:

http://www.thereligionofpeace.com/

-
  maandag 19 maart 2007 @ 09:43:44 #79
128950 sturky100
bijten bijten!
pi_47425711
quote:
Op maandag 19 maart 2007 06:03 schreef concac het volgende:
kijk eens naar de waslijst van de afgelopen 3 maanden:

http://www.thereligionofpeace.com/

goede site. heb hem bij mijn favorieten gezet. Lijst lijkt mij compleet en overzichtelijk
god bless america!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')