Je weet gelukkig totaal niet waar je over praatquote:Op zondag 14 januari 2007 16:57 schreef existenz het volgende:
[..]
En dat bleek dus ook de waarheid. De bredaase internethoolies waren zoals gebruikelijk afwezig.
Behalve dat ik op de tribune zat? Nee idd, en ja op de hoofdtribune zatten redelijk wat naccers. Maar nog altijd in het totaal minder dan de voorgaande jaren.... En niet de "beloofde" vakopvullingquote:Op zondag 14 januari 2007 20:23 schreef Superheld het volgende:
[..]
Je weet gelukkig totaal niet waar je over praat
Tenniswet?quote:Servische tennisfans verwijderd
MELBOURNE - Ongeveer 150 Servische tennisfans zijn maandag door de ordedienst in Melbourne van het tennispark waar de Australian Open plaatsvinden verwijderd. Dreigende opstootjes tussen de Serviërs en Kroatische bezoekers maakten die ingreep volgens een politiewoordvoerder noodzakelijk.
De woordvoerder sprak van preventieve maatregelen toen Servische fans een vijandige houding aannamen tegenover een groep Kroaten die zich ook niet onbetuigd liet. De politie en de organisatoren van het eerste grandslamtoernooi van dit jaar gaan overleggen hoe de komende dagen op te treden.
Lekker achter de petten en de sjaals aangezeten in Charleroi?quote:PSV-supporters opgepakt na Charleroi-Roda
Er zitten nog vier PSV-supporters vast in België. De supporters gedroegen zich baldadig na de vriendschappelijke wedstrijd van Sporting Charleroi tegen Roda.
De PSV-aanhangers begonnen met het gooien van barkrukken in een café en belaagden vervolgens de Roda-supporters en de stewards van Charleroi. In totaal werden 31 aanhangers van PSV opgepakt.
Bron: L1
PyThje is inderdaad alweer een paar dagen niet online geweest.quote:Op maandag 15 januari 2007 12:00 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Lekker achter de petten en de sjaals aangezeten in Charleroi?
Dat bedoel ik dus ook met mijn post.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:50 schreef Backdoorman het volgende:
kijk dat zijn pas mooie foto's die ergens op slaan...die van die kinderen die door het centrum van utrecht wandelen is natuurlijk erg sneu. dat soort foto's kan je ook in en bij veendam of dordrecht nemen...
ach er staat niet voor niets "youth" achter...toen ik 15 was vond ik het ook nog stoer hoor, om in m'n bomberjack in het centrum in een groepje rond te lopen en dan denken dat het winkelende publiek ontzettend veel respect voor je heeftquote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:55 schreef stefmans het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus ook met mijn post.
euh de meeste zijn al in de 20 hoor, goeie casualsquote:Op dinsdag 16 januari 2007 19:07 schreef Backdoorman het volgende:
[..]
ach er staat niet voor niets "youth" achter...toen ik 15 was vond ik het ook nog stoer hoor, om in m'n bomberjack in het centrum in een groepje rond te lopen en dan denken dat het winkelende publiek ontzettend veel respect voor je heeft
Gelukkig is dat al heeeel lang geleden![]()
Overigens lopen hier wel een paar impies tussen die mijns inziens de 20 al gepasseerd zijn...en er dan nog zo bij lopen met je vrienden![]()
![]()
![]()
Ik geneer me bijna voor die gasten![]()
Ik steun die hooligans van Utrecht absoluut niet. Maar ik weet wie het zijn. Jij denkt nog steeds dat het kinderen zijnquote:Op dinsdag 16 januari 2007 19:07 schreef Backdoorman het volgende:
[..]
ach er staat niet voor niets "youth" achter...toen ik 15 was vond ik het ook nog stoer hoor, om in m'n bomberjack in het centrum in een groepje rond te lopen en dan denken dat het winkelende publiek ontzettend veel respect voor je heeft
Gelukkig is dat al heeeel lang geleden![]()
Overigens lopen hier wel een paar impies tussen die mijns inziens de 20 al gepasseerd zijn...en er dan nog zo bij lopen met je vrienden![]()
![]()
![]()
Ik geneer me bijna voor die gasten![]()
zeg dat dan en reageer niet zo kinderachtigquote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:55 schreef stefmans het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus ook met mijn post.
is goed en begrijpend lezen nou echt zo moeilijk?quote:Op dinsdag 16 januari 2007 21:25 schreef KansloosForEver het volgende:
[..]
Ik steun die hooligans van Utrecht absoluut niet. Maar ik weet wie het zijn. Jij denkt nog steeds dat het kinderen zijn. De meesten van die jugend zijn tussen de 20 en 30, daarom gebruiken ze FCU Youth ook niet meer. Dat komt in dit geval alleen omdat die site nog zo heet
![]()
En het was zondag, dus weinig winkelend publiek![]()
[quote]
Bron : Voetbalzonequote:Willem II moet NAC verhalen over 'aanslagen'
Geschreven door Jurre de Ruiter op donderdag, 18 januari om 00:12
Supporters van NAC Breda mogen blij zijn dat ze niet met lichamelijk letsel zijn teruggekeerd naar Breda, zo vindt Theo Mommers. Het uitvak was bij de derby tegen Willem II volgens de NAC-directeur doelwit van zwaar vuurwerk en daarom wil Mommers nu opheldering van de Tilburgers.
"Met name de vlinders die in het uitverkochte, en dus bomvolle, gastenvak werden gegooid vanuit vak C hadden zwaar lichamelijk letsel tot gevolg kunnen hebben als deze op korte afstand van iemand ontploft waren of bijvoorbeeld in iemands kleding beland waren", zo legt Mommers tegenover het AD uit.
"We willen ook weten wat Willem II heeft gedaan nadat de eerste vlinder richting gastenvak was gegooid om herhaling te voorkomen. Verder willen we weten wat men gaat doen om de daders te achterhalen en welke straf de club hen gaat opleggen.’’
De clubleiding van Willem II én de Tilburgse politie zijn gevraagd om opheldering. Zelf geeft de politie aan dat ook de NAC-aanhang met vuurwerk heeft gegooid, maar de club en de KNVB-waarnemer ontkennen dit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |