quote:Begin 2007 zullen de RET bussen en trams allemaal voorzien zijn van OV-chipkaart apparatuur en kan in de metro alleen nog maar met de OV-chipkaart gereisd worden.
Wat is 'begin 2007'? Kan ik nou 1 januari wel gewoon met de metro?quote:Begin 2007 - OV-chipkaart is het enige geldige vervoerbewijs in de Rotterdamse metro
Ja, daarom.quote:Op zaterdag 30 december 2006 19:33 schreef easy-going het volgende:
Zover ik weet wel hoor, het gaat wel begin 2007 in maar dat kan ook maart zijn.
het was eigenlijk geloof ik 2006 al dat alles moest draaienquote:Op zaterdag 30 december 2006 19:33 schreef easy-going het volgende:
Zover ik weet wel hoor, het gaat wel begin 2007 in maar dat kan ook maart zijn.
die poortjes kan je met elk "plastic" kaartje openen. Ik heb er standaard eentje in mijn jaszak zitten daarvoor.quote:Op zaterdag 30 december 2006 20:18 schreef Koewam het volgende:
bovendien duw ik die poortjes in de metro altijd gewoon open omdat ik geen heb om iets uit mn zak te halen
Die mogelijkheid verdwijnt dus. (de blauwe kastjes worden weggehaald)quote:Op zaterdag 30 december 2006 20:54 schreef easy-going het volgende:
[..]
die poortjes kan je met elk "plastic" kaartje openen. Ik heb er standaard eentje in mijn jaszak zitten daarvoor.
Kopen bij automaten op elk station.quote:Op zondag 31 december 2006 01:36 schreef edcetera het volgende:
Waar kun je die pasjes krijgen als je als tourist in Nederland komt?
Ik heb destijds inderdaad bij het afhalen van m'n 2006 OV foto's ingeleverd, eigenlijk in de veronderstelling die chipkaart al in de loop van 2006 te krijgen. Vooralsnog ook nog niks ontvangen...quote:Op zondag 31 december 2006 10:05 schreef Vincenski het volgende:
Weet iemand trouwens of de mensen die in 2005 ook al OV hadden, toen ook een pasfoto voor hun OV chipkaart in hebben moeten leveren? Weet niet meer of ik dat nou wel of niet heb gedaan, anders hebk straks geen chipkaart![]()
Volgens mij een jaar na een prijsverandering. Dacht ik.quote:Op zondag 31 december 2006 10:36 schreef E.T. het volgende:
en tot wanneer kan ik met mijn strippenkaart de metro in?
Ik heb hier een strippenkaart liggen, die maar 2x is gebruikt. Normaal gebruikte ik die 2x pw om op m'n werk te komen, maar ik kwam onverwacht eerder thuis te zitten door comlicaties zwangerschap. (en 't is dus wel een strippenkaart met 45 strippen)
Ok dan zal het bij mij ook wel zo zijnquote:Op zondag 31 december 2006 10:05 schreef Vincenski het volgende:
Weet iemand trouwens of de mensen die in 2005 ook al OV hadden, toen ook een pasfoto voor hun OV chipkaart in hebben moeten leveren? Weet niet meer of ik dat nou wel of niet heb gedaan, anders hebk straks geen chipkaart![]()
Uh, niet alleen een bonuskaart, alles wat maar überhaupt iets van een kaartvorm heeft kun je erdoorheen raggen..quote:Op maandag 1 januari 2007 02:16 schreef CherryLips het volgende:
in rotterdam kon je er volgens mij ook je bonuskaart erin doen, toen gingen ze vorig jaar ook open.
Volgens mij lukt het met een appel ook als je maar hard genoeg perst.quote:Op maandag 1 januari 2007 02:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Uh, niet alleen een bonuskaart, alles wat maar überhaupt iets van een kaartvorm heeft kun je erdoorheen raggen..
Toen ik vanmorgen een nieuwe strippenkaart kocht hoorde ik bij het andere loket een medewerker tegen een reiziger iets zeggen over maart/april. (al vraag ik me af en toe af of die ret-medewerkers zelf wel weten hoe het allemaal moet gaan straks)quote:Op zondag 31 december 2006 10:36 schreef E.T. het volgende:
en tot wanneer kan ik met mijn strippenkaart de metro in?
Ik heb hier een strippenkaart liggen, die maar 2x is gebruikt. Normaal gebruikte ik die 2x pw om op m'n werk te komen, maar ik kwam onverwacht eerder thuis te zitten door comlicaties zwangerschap. (en 't is dus wel een strippenkaart met 45 strippen)
Joh, dat was ook gewoon bekend vanaf het begin..quote:Op maandag 1 januari 2007 02:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Uh, niet alleen een bonuskaart, alles wat maar überhaupt iets van een kaartvorm heeft kun je erdoorheen raggen..
Laat maar dubbel...
hopen dat die dingen nog minimaal 3 jaar blijven staan.. dan mag ik niet meer met het ov, en mogen ze het van mij zo verkankerd maken als ze zelf willenquote:Op dinsdag 2 januari 2007 17:22 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Joh, dat was ook gewoon bekend vanaf het begin..
Het is om mensen te laten wennen aan het nieuwe systeem, als die kaart eenmaal goed werkt (en dat duurt nog wel ff) gaat hij alleen nog open met je OV chipaart.
Ik gok dat het nooit goed gaat werken.quote:Op zaterdag 30 december 2006 19:59 schreef Madnessy het volgende:
het was eigenlijk geloof ik 2006 al dat alles moest draaien
gok zelf dus op 2008 of later
nah dan was mijn postkantoorbediende gewoon een achterlijke grafzeug, want ik had er aardig duidelijk gemaakt dat dit al de tweede keer wasquote:Op dinsdag 2 januari 2007 17:11 schreef CherryLips het volgende:
Als je vorig jaar een pasfoto had ingeleverd, hoefde dat dit jaar niet weer. Je bent echt niet de enige met dat probleem hoor.
Ja das toch ook gewoon de bedoeling?quote:Op dinsdag 2 januari 2007 16:06 schreef Inu het volgende:
Je kunt ook gewoon je OV erin rausen in Rotterdam iddEn een oude strippenkaart werkte ook vorige keer nog, dan krijg je er gewoon een stempel overheen...
Ik vind het wel erg stom dat we vorig jaar al een extra foto in hebben moeten leveren. Toen werd ook al gezegd dat we in de loop van het jaar die chip kregen. Zouden ze al die foto's nog wel hebben?
nee, eigenlijk moet je OV CHIP erin, niet je pasquote:Op woensdag 3 januari 2007 19:27 schreef Vincenski het volgende:
[..]
Ja das toch ook gewoon de bedoeling?![]()
Niet. Je chip moet voor de scanner. Je OV of strippenkaart moet in dat kastje. Maar die accepteerd dus alles. Na invoering van Chip is dat kastje weg.quote:Op woensdag 3 januari 2007 20:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
nee, eigenlijk moet je OV CHIP erin, niet je pas.
nee. alleen als je de trein rotterdam centraal - hoek van holland pakt.quote:Op woensdag 14 maart 2007 12:44 schreef sararaats het volgende:
vraag me iets af, moet je voor de trein ook een OV chipkaart hebben?
ik heb nu een voordeelurenabonnement
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |