Wie gaat er wel eens naartoe en wat koop je er ???
En ik koop platen die ik niet meer in de winkel kan vinden en ik toch wil hebben!
Maar zoiets als 'Unknown pleasures' van Joy division was de laatste keer gewoon voor 100 FF oftwel 33 gulden (ca. 15 euro) te koop...
Van de andere kant, ik zag een 12" van All about Eve zonder prijs, toen ik daar naar vroeg kreeg ik te horen 'Wat wil je ervoor geven', in het engels weliswaar, toen ik even niks wist zei de verkoper een bedrag van 3 cijfers... oeps (maar dat was dan wel een zeldzame met nummers die niet op een album terecht waren gekomen)
quote:Idd, begrijp wat je bedoelt... de 'warmte' is weg, is het niet ??? Ik heb onlangs identiek hetzelfde stukje muziek van Bob Marley laten horen aan mijn vriendin. Een gemasterd en een niet gemasterde versie . Ze hoorde het verschil niet en verklaarde me zo'n beetje voor gek... Da's iets wat alleen freaks begrijpen, denk ik, vandaar wellicht ook m'n affectie voor elpees...(the originals nl. en dat mag dan af en toe wel eens wat kosten)
[Probleem is dat heruitgaven ook nog wel eens geremasterd zijn (ook de lp-heruitgaven). Zo kocht ik 'White light white heat' van Velvet underground.... klinkt nergens naar dat geremasterde.
[Dit bericht is gewijzigd door BobBlow op 18-01-2002 07:58]
http://www.mmmarc.com/arc/rai.html
Naast muziek ook veel filmspul te vinden dus..
Andere data:
January 26, 2002
Rai, Amsterdam
Mega Record, CD, Film & Sci-fi fair
March 10, 2002
Messe, Cologne
Mega Record & CD fair
March 23, 2002
Ahoy', Rotterdam
Mega Record & CD fair
March 24, 2002
Messe, Frankfurt
Mega Record & CD fair
April 20 & 21, 2002
Jaarbeurs Utrecht
The Mega Record & CD fair
May 25, 2002
Jaap Edenhal, Amsterdam
Mega Record & CD fair
May 26, 2002
Atrium Stadhuis, Den Haag
Record & CD fair
June 26, 2002
Openair market, Hoorn
Record and CD fair
September 21, 2002
RAI, Amsterdam
Mega Record, CD, Film & Sci-fi fair
November 16 & 17, 2002
Jaarbeurs Utrecht
The Mega Record and CD fair
December 8, 2002
Messe Cologne
Mega Record and CD fair
December 14, 2002
Ahoy' Rotterdam
Mega Record and CD fair
Naast muziek ook veel filmspul te vinden dus..
<knip>
Ik zal dan vandaag maar weer eens mijn spaarrekening gaan plunderen... Nog meer data trouwens te vinden op deze site:
http://www.smilin-ears.com/
En ik kan er niet naar toe omdat mn geld vrijwel op is!
quote:
Op dinsdag 1 oktober 2002 22:28 schreef Kid_RisK het volgende:
Even voor iedereen: De eerstvolgende grote platen en cdbeurs in Utrecht is 16 en 17 november en is zeker het bezoeken waard!Check: http://www.mmmarc.com/arc/
Ik vind het altijd erg leuk om een beetje door die bakken te zoeken en met een beetje mazzel wat leuke dingen op de kop tikken.. als mijn portemonnee het toelaat ben ik in november wel weer van de partij in Utrecht
En wat ik koop.. house vinyl dus.. CD's haal ik altijd bij gewone platenzaken (of Plaatboef ofzo).. maar ben de laatste tijd vooral met vinyl bezig.. en je kunt vaak wat oudere platen tegen goeie prijzen krijgen op die beurzen.. vaak aanbieders uit Duitsland met een x aantal bakken met platen voor 3 tot 10 gulden (helaas is dat nu eerder 3 tot 5 euro geworden) , soms echt met tassen vol naar huis
quote:Een uitje naar de platenzaak kost ook altijd veel geld, dus wat is het verschil? Zo'n platenbeurs vindt je misschien nog wel leuke koopjes of interessante uitgaves die je verder nog niet gezien hebt.
Op donderdag 3 oktober 2002 10:21 schreef dolle_hond het volgende:
Niet gaan bespaart veel geld. Verleiding kan wel eens heel groot worden.
quote:Uitje naar platenzaak is minder interessant dan zo'n platenbeurs. Aanbod op zo'n beurs is vaak groter, diverser en leuker.
Op donderdag 3 oktober 2002 10:40 schreef Seborik het volgende:[..]
Een uitje naar de platenzaak kost ook altijd veel geld, dus wat is het verschil? Zo'n platenbeurs vindt je misschien nog wel leuke koopjes of interessante uitgaves die je verder nog niet gezien hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |