Erik de Kruijk zit dit seizoen op de bank bij Heerjansdam, kan je nagaan.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 17:32 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Niels Vorthoren? Die zit nu wel bij de selectie, maar is eigenlijk meer een aanvallende middenvelder. Hij heeft wel eens in de spits gespeeld, maar is het in principe niet. Het zou wel mooi zijn als er eens een keer een spits doorbreekt (hoewel Vorthoren dat niet echt is). Wie hebben we in het verleden niet allemaal gehad die het wel zou gaan maken? Nabil Bouchlal, Richard v/d Heijden (begon briljant), Tim Gorris (topscoorder in de landelijk A-competitie) en Erik de Kruijk (mooier kan een naam niet in Tilburg). Helaas zijn ze allemaal mislukt.
Misschien is Bombarda te porren voor een rentreequote:Op zaterdag 27 januari 2007 21:40 schreef existenz het volgende:
Overigens schijnt Christiano op de training geblesseerd te zijn geraakt en zal minimaal 6 weken aan de kant staan volgens de geruchten op de tribunes
quote:
Die hoeren van Justitie hadden idd een grote bek bij het uitvak , met zijn kutbusjequote:Gaat lekker bij WIllemII, een maat van me werd gepakt voor het doorgeven van een fakkel. TOen reageerde een andere vriend daarop, die werd daarop herkend door een steward voor het gooien van dingen naar het nac vak, allemaal gezever nu. politie de hoeren van justitie
Helemaal los in Den Boschquote:Vitesse publiek was de moeite niet waard stille saaie supporters.
Boutahar had m een beetje geholpenquote:Op zondag 28 januari 2007 13:22 schreef bladibladibla het volgende:
Vliegenvanger Sengier is uitverkozen tot Man of the Match. Iedereen in het publiek was vast zo onder de indruk van het feit dat hij geen enkele bal doorliet
Suces bij Heraclesquote:Op zaterdag 27 januari 2007 23:56 schreef vitessezuid113 het volgende:
Helemaal los in Den Bosch![]()
Ole ole ole ze gaan naar MVV![]()
Verder mogen ze het uitvak wel Nac-vrij maken![]()
Gaan ze rondjes weggeven?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 14:46 schreef existenz het volgende:
Nieuwtjes
D'66 wil bier op de tribunes bij (in eerste instantie) normale wedstrijden (geen risico wedstrijden dus), op zich wel logisch.
Dat denk ik niet. Cardiff is al een tijdje aan het wegzakken.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:39 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Die gaat dus volgend seizoen PL spelen. Zie Cardiff namelijk wel promoveren.
Ze zijn afgelopen weekend weer begonnen met scoren, heb er wel vertrouwen in.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:47 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Dat denk ik niet. Cardiff is al een tijdje aan het wegzakken.
Met Redan gaan ze niet meer scoren hoorquote:Op dinsdag 30 januari 2007 21:51 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Ze zijn afgelopen weekend weer begonnen met scoren, heb er wel vertrouwen in.
Ik ben benieuwd hoe goed die jongen is, wel een goede stap.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:59 schreef toma het volgende:
Poepon op huurbasis naar WillemII
dit was de beste optie naar mijn mening als vervanger voor Redan.
De wedstrijden dat ik Poepon heb zien spelen, vond ik hem niet super. Maar goed, laat hem maar volwassener worden in Tilburg.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 22:59 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd hoe goed die jongen is, wel een goede stap.
Dat moet toch wel lukken dit weekendquote:Op dinsdag 30 januari 2007 15:03 schreef Herr_Munk het volgende:
[..]
Suces bij Heracles. Oh w8 ze zijn gepromoveerd
![]()
Een aantal clubs hebben al mogen genieten van een gecombineerde uitcombi van Willem II + KVT naar wedstrijden toe. Deze zijn tot nu toe altijd goed geslaagd (Zeer gezellig en zonder rellen).quote:Willem II wil samenwerken met KV Turnhout. Om dat enige luister bij te zetten, zal er een bezoek aan een wedstrijd van Willem II georganiseerd worden. Eredivisievoetbal ligt immers dichter bij Turnhout dan je denkt.
Op vrijdag 16 februari 2007 om 20.00u. speelt Willem II tegen ADO Den Haag en de Turnhoutse voetballiefhebber wordt de mogelijkheid geboden om deze wedstrijd bij te wonen. Tickets (zitplaatsen) kosten 15,00 EUR. Willem II zal twee bussen voorzien die de Turnhoutse supporter gratis naar Tilburg brengen. Het Turnhoutse bestuur en enkele sponsors zullen ook mee afzakken naar Tilburg. De bussen zullen vertrekken aan het Stadsparkstadion. Uur van vertrek zal later
medegedeeld worden.
Je kan inschrijven voor deze busverplaatsing op het gebruikelijke telefoonnummer van Davy Turelinckx (014 43 82 46). Voor de thuismatch tegen Péruwelz (11 februari) kan je ook inschrijven en kaarten kopen in de kantine van het Stadsparkstadion. Later op het seizoen zullen supporters en bestuur van Willem II een tegenbezoek brengen aan een thuismatch van KV Turnhout. Hopelijk groeit hier iets moois uit.
quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:59 schreef toma het volgende:
Poepon op huurbasis naar WillemII
dit was de beste optie naar mijn mening als vervanger voor Redan.
ik ben onpartijdig die wedstrijd. Maar ik denk dat ik voor deze wedstrijd een kaartje voor de lange zijde ga kopen ipv de kingside want mocht Ajax scoren dan sta ik te juichen... maar als WillemII scoort klap ik ook wel, maar dan wel iets minder hardquote:Op donderdag 1 februari 2007 17:58 schreef bladibladibla het volgende:
Woensdag 28 februari om 20:45u:
Willem II - Ajax
Zouden ze de stunt van twee jaar geleden kunnen herhalen?
Fingers crossedquote:
quote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:45 schreef existenz het volgende:
En we geven het weer weg in de laatste 10 minuten
Het zou eens nietquote:Op zaterdag 3 februari 2007 21:53 schreef BliksemSchigt het volgende:
2-2 hoor.
Ik wordt onderhand flink moe van het "verdienen". Willem II heeft zat potten gespeeld waarin het verdiende te winnen.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 22:56 schreef TerroRobbie het volgende:
Ach, met 1 punt hebben ze nog meer dan ze verdienden.
Whatever ze halen iig nauwelijks punten.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:34 schreef Herr_Munk het volgende:
[..]
Ik wordt onderhand flink moe van het "verdienen". Willem II heeft zat potten gespeeld waarin het verdiende te winnen.
In het voetbal gaat het om afdwingen, niet om verdienen.
Jongen bakkes dichtquote:Op zaterdag 10 februari 2007 11:48 schreef TilburgCasual het volgende:
[..]
nounounou
wordt toch weer 1-0![]()
Ik ook. Dat geeft maar weer aan hoe wij Willem II-fans ons verwachtingspatroon hebben aangepast.quote:
Ado thuis winnen vrijdag dan zijn we los van Exelsior.quote:Op zondag 11 februari 2007 14:41 schreef existenz het volgende:
14 Heracles Almelo 24 4 7 13 19 20 - 46
15 Willem II 24 5 3 16 18 23 - 54
16 Excelsior 24 4 4 16 16 29 - 48
17 RKC Waalwijk 24 3 7 14 16 21 - 47
18 ADO Den Haag 24 3 5 16 14 26 - 46
Dat is nog heel spannend en wij krijgen nou niet nog bepaald makkelijke wedstrijden
Eenmalig tussen de top 3 eindigen is wel even wat anders dan structueel een topper willen worden. En de manier waarop, met veel Nederlands talent, is toch alleen maar aan te moedigen?quote:Op donderdag 15 februari 2007 11:20 schreef Herr_Munk het volgende:
Die VI wordt zo langzamerhand een beetje de mooi weer show privé magazine van AZ. Het is geloof ik de tweede keer in drie weken dat er in een interview wordt uitgemeten door Scheringa of Brandts hoe hard ze Ajax voorbij gaan.
Triest eigenlijk, als je bedenkt dat zowel Willem II als Heerenveen wél al Champions League gespeeld hebben met een team dat nog minder waard is dan de 5 miljoen euro die Dembele AZ gekost heeft.
AZ is het Chelsea van Nederland en Scheringa is de Abramovic. Tis te triest voor woorden dat je met geld een club structureel beter kunt laten presteren. Het stomme ervan is dat spelers dan nog voor het geld kiezen ook ipv voor een club te kiezen met historie en een aanhang die 100 malen groter is.quote:Op donderdag 15 februari 2007 11:20 schreef Herr_Munk het volgende:
Die VI wordt zo langzamerhand een beetje de mooi weer show privé magazine van AZ. Het is geloof ik de tweede keer in drie weken dat er in een interview wordt uitgemeten door Scheringa of Brandts hoe hard ze Ajax voorbij gaan.
Triest eigenlijk, als je bedenkt dat zowel Willem II als Heerenveen wél al Champions League gespeeld hebben met een team dat nog minder waard is dan de 5 miljoen euro die Dembele AZ gekost heeft.
Nee dit is de huid verkopen voordat de beer geschoten is. AZ heeft niets meer bereikt dat dan die andere 14 ploegen in de Eredivisie en hebben nu al een atitude waar je een partij beroerd van wordt.quote:Op donderdag 15 februari 2007 11:54 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Eenmalig tussen de top 3 eindigen is wel even wat anders dan structueel een topper willen worden. En de manier waarop, met veel Nederlands talent, is toch alleen maar aan te moedigen?
Je bent gewoon jaloers bedoel je?quote:Op donderdag 15 februari 2007 13:37 schreef Herr_Munk het volgende:
[..]
Nee dit is de huid verkopen voordat de beer geschoten is. AZ heeft niets meer bereikt dat dan die andere 14 ploegen in de Eredivisie en hebben nu al een atitude waar je een partij beroerd van wordt.
Ik kan niet ontkennen dat ik Willem II graag wat meer zie winnen maar als je verder niet fatsoenlijk op het onderwerp in kan gaan doe het dan niet.quote:Op donderdag 15 februari 2007 13:47 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Je bent gewoon jaloers bedoel je?
Willem IIquote:Op donderdag 15 februari 2007 11:54 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Eenmalig tussen de top 3 eindigen is wel even wat anders dan structueel een topper willen worden. En de manier waarop, met veel Nederlands talent, is toch alleen maar aan te moedigen?
Het uitvak is NIET uitverkocht (Bron: Willem II). Er waren begin deze week 300 kaarten verkocht aan ADO aanhang, maar er past bijna het 3 voudige daarvan in.quote:Op donderdag 15 februari 2007 18:50 schreef Backdoorman het volgende:
willem 2 is een keer tweede geworden dacht ik, net als roda jc..en nu is het even az wat het buitenproportioneel goed doet...maar die krijgen heus wel weer een terugval en belanden dan waar ze horen: middenmoot/subtop....
en over vrijdag: alle uit-kaarten zijn bij ons uitverkocht alleen kan niemand zeggen hoeveel er in jullie uitvak passen, 500 of 800???
hopelijk speelt geert den ouden nog of zit ie bij jullie inmiddels op de bank, die weggooier?!
800 inderdaad, maar dat hebben jullie eerder geroepen dat alles vol zat maar toen waren er maar 300 kaarten verkocht...quote:Op donderdag 15 februari 2007 18:50 schreef Backdoorman het volgende:
willem 2 is een keer tweede geworden dacht ik, net als roda jc..en nu is het even az wat het buitenproportioneel goed doet...maar die krijgen heus wel weer een terugval en belanden dan waar ze horen: middenmoot/subtop....
en over vrijdag: alle uit-kaarten zijn bij ons uitverkocht alleen kan niemand zeggen hoeveel er in jullie uitvak passen, 500 of 800???
hopelijk speelt geert den ouden nog of zit ie bij jullie inmiddels op de bank, die weggooier?!
Nou ik moet eerlijk toegeven, waar Willem II die 300 kaarten vandaan haalde weet ik niet. Het uitvak zat goed vol. Niet helemaal uitverkocht, maar het scheelde niet veelquote:Op donderdag 15 februari 2007 18:50 schreef Backdoorman het volgende:
willem 2 is een keer tweede geworden dacht ik, net als roda jc..en nu is het even az wat het buitenproportioneel goed doet...maar die krijgen heus wel weer een terugval en belanden dan waar ze horen: middenmoot/subtop....
en over vrijdag: alle uit-kaarten zijn bij ons uitverkocht alleen kan niemand zeggen hoeveel er in jullie uitvak passen, 500 of 800???
hopelijk speelt geert den ouden nog of zit ie bij jullie inmiddels op de bank, die weggooier?!
als den haag met de auto mag hebben ze het op drie na grootste "uit-legioen" van de eredivisie....quote:Op vrijdag 16 februari 2007 22:20 schreef existenz het volgende:
[..]
Nou ik moet eerlijk toegeven, waar Willem II die 300 kaarten vandaan haalde weet ik niet. Het uitvak zat goed vol. Niet helemaal uitverkocht, maar het scheelde niet veel![]()
Alleen jammer dat een stel dacht dat ze zonder parkeerkaart binnen konden komenquote:Op zaterdag 17 februari 2007 01:19 schreef Backdoorman het volgende:
[..]
als den haag met de auto mag hebben ze het op drie na grootste "uit-legioen" van de eredivisie....
helaas is dat dus uiterst zelden ;-)
mooie minuut stilte voor Dé.....ook van de kant van de King side, respect!
"We zijn niet bang, voor BV Veendam! En dan gaan we met ze alle weer naar Oss"!!!!!!!
ADO mocht op eigen vervoer komen en laten we eerlijk zijn. Elke wedstrijd die je ADO op eigen vervoer laat komen is een potentiele risicowedstrijd. Nu is de verhouding tussen de ADO en Willem II aanhang gewoon normaal en zal er niet veel gebeuren.... Maar blijkbaar moest er toch veel politie zijnquote:Op zaterdag 17 februari 2007 14:44 schreef De_Ananas het volgende:
Was er daarom zo veel politie op de ringbanen rondom Tilburg?
ben tot twee keer toe zonder entree kaart en op ev terwijl het een verplichte buscombi was bij excelsior binnengekomen gewoon in het uitvak dus zo gek is die gedachte niet hahaha....je mot wat ;-)quote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:29 schreef existenz het volgende:
[..]
Alleen jammer dat een stel dacht dat ze zonder parkeerkaart binnen konden komen![]()
Behalve in Tilburg dat al jaren bekend staat om een vrij aggresief toegangsbeleid. Ik ben ook jarenlang in diverse RKC vakken gekomen door op de wedstrijddag gewoon kaartjes te fixen (of niet).... Bij sommige clubs kan het, maar bij grotere clubs hoef je dat niet te verwachten...quote:Op zaterdag 17 februari 2007 18:32 schreef Backdoorman het volgende:
[..]
ben tot twee keer toe zonder entree kaart en op ev terwijl het een verplichte buscombi was bij excelsior binnengekomen gewoon in het uitvak dus zo gek is die gedachte niet hahaha....je mot wat ;-)
wij beschouwen willem 2 dan ook niet als grote club haha....in het rijtje, rkc, excelsior, willem 2, sparta, heracles etc..quote:Op zaterdag 17 februari 2007 19:21 schreef existenz het volgende:
[..]
Behalve in Tilburg dat al jaren bekend staat om een vrij aggresief toegangsbeleid. Ik ben ook jarenlang in diverse RKC vakken gekomen door op de wedstrijddag gewoon kaartjes te fixen (of niet).... Bij sommige clubs kan het, maar bij grotere clubs hoef je dat niet te verwachten...
Ik werk in het hoofdgebouw en ik kan je vertellen dat de beveiliging daar geen overbodige luxe was afgelopen vrijdag.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 14:49 schreef existenz het volgende:
Nu is de verhouding tussen de ADO en Willem II aanhang gewoon normaal en zal er niet veel gebeuren.... Maar blijkbaar moest er toch veel politie zijn![]()
Je vergeet jullie zelf dan in het rijtje en qua soort club hoort Willem II bij NAC, Groningen etc... (Wel redelijk onderaan dat rijtje tegenwoordig, maar wel derin).quote:Op zaterdag 17 februari 2007 20:44 schreef Backdoorman het volgende:
[..]
wij beschouwen willem 2 dan ook niet als grote club haha....in het rijtje, rkc, excelsior, willem 2, sparta, heracles etc..
12 FC Utrecht 25 - 33 /29 - 35quote:Op zondag 18 februari 2007 17:15 schreef existenz het volgende:
10 NEC 25 - 34
11 FC Utrecht 24 - 33
12 Vitesse 25 - 33
13 Sparta Rotterdam 25 - 27
14 Willem II 25 - 21
15 Heracles Almelo 25 - 19
16 Excelsior 24 - 16
17 RKC Waalwijk 25 - 16
18 ADO Den Haag 25 - 14
Nu tegen Sparta nog 3 punten en wij zijn redelijk safe verwacht ik
ajaxquote:Op vrijdag 23 februari 2007 20:21 schreef Herr_Munk het volgende:"soms doe je beter zaken door even te staken en daarbij we moeten het zelf gezellig maken"
zei een groot filosoof ooit. Maar toma zeg het eens... de kwartfinale... wie supporter je nou?
ik ben vaak degene in de kingside die t hardste staat te schreeuwen als t echt nodig is dat het publiek er achter gaat staan. En dat terwijl ik lange na niet de fanatiekste benquote:Op vrijdag 23 februari 2007 20:30 schreef Herr_Munk het volgende:
ach ja als je die andere 32 wedstrijd Willem Ii maar aanhangt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat ziet er erg mooi uit als het zo blijft....This message is intended for the addressee shown. It contains information that is confidential and protected from disclosure. The contents of this message do not necessarily represent the views or policies of myself.
quote:Op zaterdag 24 februari 2007 21:13 schreef existenz het volgende:-edit-SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat ziet er erg mooi uit als het zo blijft....
ziet er idd goed uit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:13 Sparta Rotterdam 26 8 4 14 28
14 Willem II 26 6 4 16 22
15 Heracles Almelo 26 4 8 14 20
16 Excelsior 25 4 5 16 17
17 RKC Waalwijk 25 3 7 15 16
18 ADO Den Haag 25 3 5 17 14
En Sparta en Heracles gelijk gespeeld tegen elkaar, waardoor Heracles niet dichterbij komt en Sparta niet uitloopt.quote:
Dit was vooraf niet verwacht lijkt mequote:
nee idd, Kufo heeft volgens mij nog geen wedstrijd gespeeld tegen WillemII zonder te scoren. En aangezien Twente thuis bijna niet geslagen is ging ik er vanuit dat we op volgende week zouden moeten concentreren. Dit is mooi meegenomenquote:Op zaterdag 24 februari 2007 22:42 schreef dndiek het volgende:
[..]
Dit was vooraf niet verwacht lijkt me
Mijn kaartje ligt gretig te wachtenquote:Op zaterdag 24 februari 2007 23:26 schreef toma het volgende:
[..]
nee idd, Kufo heeft volgens mij nog geen wedstrijd gespeeld tegen WillemII zonder te scoren. En aangezien Twente thuis bijna niet geslagen is ging ik er vanuit dat we op volgende week zouden moeten concentreren. Dit is mooi meegenomen
Daar ben ik ook blij om, WII hoort gewoon in de eredivisiequote:Op zondag 25 februari 2007 01:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Degradatie lijkt afgewend, gelukkig maar.
zeker weten...ze gaan vanaf nu punten pakkenquote:Op zondag 25 februari 2007 01:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Degradatie lijkt afgewend, gelukkig maar.
in Cyprus samen met Jattoquote:Op zondag 25 februari 2007 16:28 schreef Parafernalia het volgende:
waar speelt Victoria op t moment eigenlijk? of is ie gestopt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |